Ürün Tanıtımı

AgeSA Bireysel Emeklilik Sigortası

Geleceğiniz için güvenilir bir yatırım yapmak ve emeklilik döneminizi yüksek yaşam standartlarıyla geçirmek ister misiniz? AgeSA Bireysel Emeklilik Sigortası, size güven dolu bir emeklilik dönemini esnek ödeme planları ile sunuyor.

BES, geleceğinizi güvence altına almak, yaşam standartlarınızı korumak ve emeklilik döneminde ek gelir sağlamak için tasarlanmış bir sigorta çözümüdür. Siz düzenli olarak prim öderken, birikimleriniz AgeSA’nın zengin fon seçenekleriyle değerlenir, bir yandan da %30 devlet katkısı ile birikimleriniz büyür. AgeSA olarak, müşterilerimize farklı seçeneklerde bireysel emeklilik planları sunuyoruz.

AgeSA Bireysel Emeklilik Sigortasi
AgeSA Bireysel Emeklilik Sigortasi

Bireysel Emeklilik Sigortası‘nın sunduğu avantajlar saymakla bitmez. AgeSA olarak, size yıllık enflasyonun üzerinde getiri sağlayan fon seçenekleri sunarız. Ayrıca, birikimlerinizi düzenli olarak takip etmenizi, fonlarınızı yönetmenizi, gerektiğinde fon değişikliği yapmanızı sağlayan FonPro ile de farklı danışmanlık modelleri sunuyoruz. Üstelik, AgeSA’nın uzman ekibi her adımda size destek verir ve emeklilik planınızı şekillendirmenize yardımcı olur.

Emeklilik planınızı oluşturmak ve birikimlerinizi yönetmek için AgeSA Bireysel Emeklilik Sigortası’na başvurun. Hemen BES hesaplama aracımızı kullanarak geleceğinize yönelik emeklilik planlarınızı hesaplayın ve ilk adımı atmaya başlayın.

AgeSA Bireysel Emeklilik Sigortası ile emeklilik hayallerinizi gerçekleştirin, geleceğinizi güvence altına alın.

https://www.agesa.com.tr/bireysel-emeklilik-sistemi

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu