Cilt Bakımı

Oksizinc Krem Neye İyi Gelir ? Kullananlarin Yorumlari

Oksizinc Krem Pek çok cilt problemlerinde kullanılan etkili bir kremdir. Bunun yani sira cildinizi güzelleştirmek ,renk tonunu eşitlemek için kullanılan  paraben içermeyen etkili bir kremdir. Oksizinc Krem içeriği sayesinde cildin daha parlak ve pürüzsüz olmasını sağlamaktadır.Ayrca ciltte oluşan sivilce problemlerine karsı da kullanılan etkili bir kremdir. Peki Oksizinc krem kullananlar,oksizinc krem ne işe yarar,oksizinc krem fiyat,Oksizinc fiyat 2020 eczane,oksizinc krem yorumları yazımızın devamında yukarıdaki sorulari okuya bilirsiniz.

Oksizinc Krem Nedir? Ne İşe Yarar?

Oksizinc Krem Beyaz renktedir.Oksizinc Krem içerdiği %40 oranındaki çinko oksitin kurutucu özelliği sayesinde sorunlu olarak kullanılan bölgede güçlü bir koruyucu kalkan oluşturmaktadır. Oksizinc Krem Pek çok cilt problemlerinde kullanılan etkili bir kremdir. Bunun yani sira cildinizi güzelleştirmek ,renk tonunu eşitlemek için kullanılan  paraben içermeyen etkili bir kremdir. Oksizinc Krem içeriği sayesinde cildin daha parlak ve pürüzsüz olmasını sağlamaktadır.Ayrca ciltte oluşan sivilce problemlerine karsı da kullanılan etkili bir kremdir.

Oksizinc Krem İçerisinde %40 çinko bulunmaktadir. Kullandıktan sonra kullanılan bölgede bir kalkan oluşturmaktadır. Bu krem eczanelerde  40 gram ve 100 gramlık tüplerde satılmaktadır. Oksizinc Krem içerisinde  bulunan etken maddelerin yanı sıra cildi besleyici ve nemlendirici etkileride bulunmaktadir.

Oksizinc Krem Neye İyi Gelir Kullananlarin Yorumlari
Oksizinc Krem Neye İyi Gelir Kullananlarin Yorumlari

Oksizinc Krem İçeriği

  • Vazelin ,
  • Zinc Oxcide,
  • Cod Liver Oil,
  • Lanolin, Talk,
  • Su içerir
  • Paraben içermemektedir.

Oksizinc Krem Nasil Kullanilir?

Oksizinc Krem kullanmadan önce kesinlikle kullanacağınız bölgeyi iyice temizleyiniz. Temizlendikten sonra temizlenen bölgeyi kurulamayi unutmayin

Bir gün içerisinde bu kremi 2 defa veya 3 defa kullanabilirsiniz.Oksizinc Krem gözle temasından kaçınınız eğer yanlışlıkla gözünüze sürdüyseniz  bol su ile yıkayarak temizleyiniz.

Oksizinc Fiyat 2020 Eczane

Oksizinc Krem sadece eczanelerde ve kozmetik mağazalarda  100 grami 46,25 tl satılmaktadır.

Oksizinc Krem Yüze Sürülür Mü?

Evet Yüzünüze maske şeklinde kullanabilirsiniz.

Oksizinc Krem Göz Altına Sürülürmü?

Oksizinc Krem Göz Altları için kullanılan bir krem degildir.Eger yanlışlıkla bu krem göze ve dudaklara yanlışlıkla değerse eger kesinlikle temasi olan bölgeler iyi yıkanmalı ve temizlenmelidir.

Oksizinc Krem fiyat 2020

Oksizinc Krem sadece eczanelerde ve kozmetik mağazalarda  100 grami 46,25 tl satılmaktadır.

Oksizinc Krem Kullananlarin Yorumlari

Harika bir krem ben yüzüme maske için aldım lekelerime iyi geliyor

Sivilce lekelerim, sivilceden kalan yaraların üzerinw traş olduktan sonra kaşıntı için yanaklarıma kullanıyorum parasına göre işlevsel sevdim.

Pişikte gerçekten çok başarılı bir ürün yüzüm için almıştım fakat kızlarıma kullanacağım. çünkü kendimi balık halinde bir hamsi gibi hissettirdi balık kokusu çok yoğun ve sabunla dahi çıkmıyor koku ☺️ bu arada 3 yaşındaki kızımın yüzünde ve kollarında 6. Hastalık oluşmuştu su çiçeği gibi küçük sulu kabarcıklar kremi sürdüm 1 gün içinde söndürdü kaşıntısı geçti evde mutlaka bulunmalı

Sivilce lekelerim, sivilceden kalan yaraların üzerinw traş olduktan sonra kaşıntı için yanaklarıma kullanıyorum parasına göre işlevsel sevdim.

mutlaka kullanın benim kim bilir kaçıncı kutum… İki günde bir cildinize kullanırsanız daha iyi olur böylelikle cildinizdeki gözenekler tıkanmaz..Ciltteki kızarıklıklara iyi geliyor fiyatına göre işlevi büyük aynı zamanda sivilce kurutuyor…

Anında etkisini gösteriyor. Herkesin çok memnun olduğu bazı markalar çok yoğun ve kalın bir tabaka oluşturduğundan hassas ciltlerde egzama ve mantara sebep olurken bu kremde böyle bir sorun yaşamıyorsunuz. Yapısı yoğun olmasına rağmen cildin hava almasına engel olup mantar vb oluşumuna sebebiyet vermiyor.

Soyucu işlem sonrası tahriş olmuş cildimin kızarıklığını kısa sürede yok ediyor yağ dengesini sağlıyor içinde balık yağı olduğu İçin biraz kötü kokuyor sadece ama faydalı yüzü beyaz yapıyor yoğun yapılı

Kokusu bana çok ağır gelmiyor, sivilcelerim için almıştım ama sonuç alamadım belki de düzenli kullanamadığım içindir

 

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu