Cilt Bakımı

Oksizinc Krem Neye İyi Gelir? Kullananların Yorumlari

Oksizinc Krem Pek çok cilt problemlerinde kullanılan etkili bir kremdir. Bunun yani sıra cildinizi güzelleştirmek ,renk tonunu eşitlemek için kullanılan  paraben içermeyen etkili bir kremdir. Oksizinc Krem içeriği sayesinde cildin daha parlak ve pürüzsüz olmasını sağlamaktadır. Ayrica ciltte oluşan sivilce problemlerine karsı da kullanılan etkili bir kremdir. Peki Oksizinc krem kullananlar, oksizinc krem ne işe yarar, oksizinc krem fiyat, Oksizinc fiyat 2023 eczane, oksizinc krem yorumları yazımızın devamında yukarıdaki soruları okuya bilirsiniz.

Oksizinc Krem Nedir? Ne İşe Yarar?

Beyaz renktedir. Krem içerdiği %40 oranındaki çinko oksitin kurutucu özelliği sayesinde sorunlu olarak kullanılan bölgede güçlü bir koruyucu kalkan oluşturmaktadır. Krem pek çok cilt problemlerinde kullanılan etkili bir kremdir. Bunun yani sıra cildinizi güzelleştirmek ,renk tonunu eşitlemek için kullanılan  paraben içermeyen etkili bir kremdir. Oksizinc Krem içeriği sayesinde cildin daha parlak ve pürüzsüz olmasını sağlamaktadır. Ayrica ciltte oluşan sivilce problemlerine karsı da kullanılan etkili bir kremdir.

Oksizinc Krem İçerisinde %40 çinko bulunmaktadır. Kullandıktan sonra kullanılan bölgede bir kalkan oluşturmaktadır. Bu krem eczanelerde  40 gram ve 100 gramlık tüplerde satılmaktadır. Oksizinc Krem içerisinde  bulunan etken maddelerin yanı sıra cildi besleyici ve nemlendirici etkileride bulunmaktadır.

Oksizinc Krem Neye İyi Gelir Kullananlarin Yorumlari
Oksizinc Krem Neye İyi Gelir Kullananların Yorumlari

Oksizinc Krem İçeriği

  • Vazelin ,
  • Zinc Oxcide,
  • Cod Liver Oil,
  • Lanolin, Talk,
  • Su içerir
  • Paraben içermemektedir.

Oksizinc Krem Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce kesinlikle kullanacağınız bölgeyi iyice temizleyiniz. Temizlendikten sonra temizlenen bölgeyi kurulamayı unutmayınız.

Bir gün içerisinde bu kremi 2 defa veya 3 defa kullanabilirsiniz. Oksizinc Krem gözle temasından kaçınınız eğer yanlışlıkla gözünüze sürdüyseniz  bol su ile yıkayarak temizleyiniz.

Oksizinc Fiyat 2023 Eczane

Oksizinc Krem sadece eczanelerde ve kozmetik mağazalarda  100 gramı 85,00 TL satılmaktadır.

Oksizinc Krem Yüze Sürülür Mü?

Evet Yüzünüze maske şeklinde kullanabilirsiniz.

Oksizinc Krem Göz Altına Sürülür mü?

Oksizinc Krem Göz Altları için kullanılan bir krem değildir. Eğer yanlışlıkla bu krem göze ve dudaklara yanlışlıkla değerse eğer kesinlikle teması olan bölgeler iyi yıkanmalı ve temizlenmelidir.

Oksizinc Krem fiyat 2023

Oksizinc Krem sadece eczanelerde ve kozmetik mağazalarda  100 gramı 85,00 TL satılmaktadır.

Oksizinc Krem Kullananların Yorumlari

Harika bir krem ben yüzüme maske için aldım lekelerime iyi geliyor

Sivilce lekelerim, sivilceden kalan yaraların üzerine tıraş olduktan sonra kaşıntı için yanaklarıma kullanıyorum parasına göre işlevsel sevdim.

Pişikte gerçekten çok başarılı bir ürün yüzüm için almıştım fakat kızlarıma kullanacağım. çünkü kendimi balık halinde bir hamsi gibi hissettirdi balık kokusu çok yoğun ve sabunla dahi çıkmıyor koku ☺️ bu arada 3 yaşındaki kızımın yüzünde ve kollarında 6. Hastalık oluşmuştu su çiçeği gibi küçük sulu kabarcıklar kremi sürdüm 1 gün içinde söndürdü kaşıntısı geçti evde mutlaka bulunmalı

Sivilce lekelerim, sivilceden kalan yaraların üzerin tıraş olduktan sonra kaşıntı için yanaklarıma kullanıyorum parasına göre işlevsel sevdim.

mutlaka kullanın benim kim bilir kaçıncı kutum… İki günde bir cildinize kullanırsanız daha iyi olur böylelikle cildinizdeki gözenekler tıkanmaz. Ciltteki kızarıklıklara iyi geliyor fiyatına göre işlevi büyük aynı zamanda sivilce kurutuyor…

Anında etkisini gösteriyor. Herkesin çok memnun olduğu bazı markalar çok yoğun ve kalın bir tabaka oluşturduğundan hassas ciltlerde egzama ve mantara sebep olurken bu kremde böyle bir sorun yaşamıyorsunuz. Yapısı yoğun olmasına rağmen cildin hava almasına engel olup mantar vb. oluşumuna sebebiyet vermiyor.

Soyucu işlem sonrası tahriş olmuş cildimin kızarıklığını kısa sürede yok ediyor yağ dengesini sağlıyor içinde balık yağı olduğu İçin biraz kötü kokuyor sadece ama faydalı yüzü beyaz yapıyor yoğun yapılı

Kokusu bana çok ağır gelmiyor, sivilcelerim için almıştım ama sonuç alamadım belki de düzenli kullanamadığım içindir

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu