Faydalı Bilgiler

Omegle Tarzı Siteler, Omegle Yasak Mi?, Yaş Sınırı Var Mı?

Omegle Tarzı Siteler, Benzer Siteler, Türk ve Yabancı Siteler, Omegle Tarzı Uygulamalardan bahsedeceğiz.

Bu yazımızda Omegle Tarzı Siteler, Omegle Yasak Mi?, Yaş Sınırı Var Mı?, Benzer Siteler, Türk ve Yabancı Siteler, Omegle Tarzı Uygulamalardan bahsedeceğiz.

Bulunduğumuz dönemde internet üzerinden görüntülü görüşmek son derece kolay hale gelmiştir. Bununla birlikte özellikle yeni insanlarla tanışmak ve keyifli sohbetler yapmak için geliştirilen sitelerin olduğunu görüyoruz. Bu siteler, dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan insanlarla tanışma ve sohbet etme imkanı sağlamaktadır. Bu sitelerden en fazla adından söz ettiren site hiç kuşku yok ki Omegle’dir.

Omegle, bu anlamda son derece popüler ve kullanışlı bir sohbet sitesidir. Bunun dışında aynı amaçla kullanılan daha farklı sitelerde vardır. Bu siteleri bilmeyenlerin internetten Omegle tarzı uygulamalar hangileri şeklinde arama yaptıkları görülüyor. Biz de bu yazımızda Omegle tarzı uygulamalar konusunda bilgi vermek istedik.

Omegle Tarzı Siteler Uygulamalar

Omegle, çok eski dönemlerden beridir aktif olarak kullanılan bir Chat sitesidir. Kullanımı kolay olan Omegle, aynı zamanda da dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan insanlarla tanışmak ve sohbet etmek için imkan tanımaktadır. Omeglede olduğu gibi tanışma ve sohbet etme amaçlarına yönelik farklı sitelerde vardır. Omegle tarzı siteler listemize göz atarak bu sitelerden haberdar olabilirsiniz.

Omegle Tarzi Siteler
Omegle Tarzi Siteler
 • Chatroulette
 • OmeTV
 • TinyChat
 • ChatRandom
 • Fruzo
 • FaceFlow
 • CamSurf

Omegleye Benzer Siteler Uygulamalar

Omegle gibi siteler, son dönemlerde büyük artış göstermeye başlayınca, pek çok kişi Omegleye benzer siteler hangileri sorusunu araştırmaya başladı.

Sohbet siteleri alanında daha önceki yıllarda neredeyse rakipsiz bir site olan Omegle, bulunduğumuz dönemde yeni sitelerin ortaya çıkmasıyla bu özelliğini yitirmeye doğru hızla ilerliyor. Hatta ve hatta daha iyi sitelerin Chat sektöründe yer almasıyla beraber,

Omegle sektördeki liderliğini de bir süre sonra kaybedecek gibi görünüyor. Biz de Omegle benzeri siteler listemizi hazırlayarak sizlerin bu konudaki merakınızı gidermeyi amaçladık.

 • ChatSpin
 • Emerald Chat
 • CamSurf

Omegle Tarzı Yabancı Siteler Uygulamalar

Chat sektöründe insanların yeni insanlarla tanışmasını sağlayan ve keyifli sohbetler etmesine imkan veren pek çok Omegle benzeri yabancı siteler vardır. Bu sitelerin hemen hemen hepsi tıpkı Omeglede olduğu gibi kullanıcıların karşısına tüm özellikleri sunarak çıkıyor.

Omegle tarzı yabancı siteler, özellikle farklı kültürlerden insanlarla tanışmak için son derece uygun sitelerdir. Bu sitelerde genel olarak seviyeli sohbet ortamı oluşturmak amacıyla topluluk kuralları uygulanmaktadır. Omegle tarzı yabancı siteler listemizden tüm siteleri görmeniz mümkündür.

 1. Ome. TV
 2. ChatSpin
 3. Shagle
 4. Fruzo

Omegle Yasak Mi?

Sitede açılan görüntülü sohbeti tam olarak yönetemeyen ve bu nedenle birçok ülkede yasaklanan Omegle, 5651 Sayılı Kanun kapsamında 06/09/2014 tarihinde çıkarılan mahkeme kararı ile Türkiye’de yasaklandı.

Omegle Yaş Sınırı Var Mı?

Omegle, kullanıcılarının üyelik gerektirmeden internet üzerinden yabancılarla sohbet etmelerini sağlayan bir web sitesidir. Kullanımı da oldukça kolay olan bu sistem, canlı görüntülü görüşme yapmak için +18 yaş Omegle Yaş sınırına sahiptir.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu