Faydalı Bilgiler

Paribu Hesabımı Kapatmak İstiyorum Nasıl Yapılır?

Paribu Hesap Kapatma

Son zamanlarda kripto para piyasalarında yaşanan hareketlilik ile beraber Türk borsaları arasında yer alan Paribu borsası ile ilgili en çok sorulan soruların başında gelen. Paribu Hesabımı Kapatmak İstiyorum?  Hesap Kapatma?, Paribu hesap kapatma nasıl yapılır? Paribu hesap silme işlemi hakkında izlemeniz gereken adımları buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Paribu Nedir?

Paribu, kullanıcılarına hızlı, basit, güvenilir kripto para işlem hizmeti sunmakta. Paribu ’da Bitcoin ve başka kripto paralarla ile alıp satma işlemi anında yapılmaktadır.

Tüm soru ve destek için Paribu internet sitesinin alt kısmındaki “Destek İste” veya Paribu uygulamasındaki “Destek” bölümünden Destek birimlerine 7/24 ulaşma imkânı bulunmaktadır.

Paribu Hesabımı Kapatmak İstiyorum

Son zamanlarda kripto para piyasalarında yaşanan hareketlilik ile beraber. Türk borsaları arasında yer alan Paribu borsası ile ilgili en çok sorulan soruların başında gelen. Paribu Hesap Kapatma işlemi hakkında izlemeniz gereken adımları buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Paribu Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Kripto para borsalarında hesap açmak kadar açtığınız. O hesaptan memnun olmadığınız zaman kapatmak da son derece zordur. Bu yüzden de özellikle Türk yatırımcıların tercih ettiği borsaların başında gelen Paribu borsasında hesap kapatmak (paribu üyelik iptali) istediğiniz zaman yapmanız gerekenleri belirtelim.

paribüs
paribüs
  • Öncelikli olarak bu konuda doğrudan hesap kapatma işlemi yapma şansınızın olmadığını belirtelim.
  • Açmış olduğunuz Paribu hesabınızı kapatmak için destek@paribu.com adresine hesap kapatma konusunda mail atmanız gerekmektedir.
  • Atacağını mailde dikkat etmeniz gereken hususlar olduğunu unutmayınız.
  • Öncelikli olarak hesap numaranız, kimlik bilgileriniz ve cep telefonu numaranızı doğrudan yazmanız gerektiğini belirtelim.
  • Ardından Paribu Hesap Kapatma konusunda gerekçe olarak bunun nedeni açıklamanız da mail de sizlerden istenecektir.
  • Bu belirttiğim adımları takip ettikten sonra sizlerde. Paribu üzerinden açmış olduğunuz hesaplarınız ile işlemlerinizi daha kolay bir şekilde yapma şansını yakalamış olacaksınız.

Başta da belirttiğim gibi Kripto Para borsalarında hesap açmanın son derece zor olmasından dolayı kapatma işleminin de ortalama olarak 30 gün süreceğini belirtelim. Özellikle de son zamanlarda kripto para borsalarına olan ilginin artmasından dolayı bu sürenin biraz daha uzama durumu söz konusu olabilir.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu