Faydalı Bilgiler

Vodafone Ev ve İş Yeri İnternet Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

İnternet adres farklılığı kaç gün sürer?, Vodafone Ev İnternet Adres Değişikliği, Vodafone internet nakil iletişim, Vodafone abonelik iptali nasıl yapılır gibi soruların cevapları  yazımızda yer almaktadır.

Vodafone Ev ve İş Yeri İnternet Adres Değişikliği; Vodafone net evde evde internet hizmetinden veya işyerinde devamlı olarak kullanılan interneti başka bir adrese taşımak istediğimiz. Zaman kullanmaya devam edebilmemiz için kesinlikle. İnternet nakil işlemi yapılması için internet hizmeti alınan servis sağlayıcıya en kısa zamanda bildirilmesi gerekli.

Adres değişikliği yapıldığı zaman en kısa sürede; İnternet Adres Değişikliği işlemlerini yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde taşima işleminin uzamasıyla sonuçlanmaktadır. Bu durum da internetinizi kullanamazsınız ve internetim yok diyerek internet ile halletmemiz gereken işlemler aksar.

İnternet adres farklılığı kaç gün sürer?, Vodafone Ev İnternet Adres Değişikliği, Vodafone internet nakil iletişim, Vodafone abonelik iptali nasıl yapılır gibi soruların cevapları  yazımızda yer almaktadır.

Vodafone Evde İnternet Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

”0850 542 0542 yada 0850 542 1 542” nolu müşteri hizmetleri numaralarından birini arayarak. İnternet nakil işlemi yapılması müracaat edebilirsiniz.

Yada kullandığınız kartınızla beraber yasadığınız ilde veya ilçede bulunan. Herhangi bir Vodafone bayisine internet iptal ve İnternet Adres Değişikliği işlemleri için başvurulmalıdır.

Herhangi bir bayiye giderek gerçekleştirmek istediğiniz nakil işlemlerinde. Sizden internet hizmet değişiklik yani İnternet. Adres nakil için müracaat formunu doldurmanız talep edilmekte. Bu formu doldurması ile beraber başvurulmuştur olacaktır.

Internet Adres Degisikligi islemlerini yapilmasi
Internet Adres Degisikligi islemlerini yapilmasi

Vodafone Ev internet nakil formu (1) için tıklayın. http://www.vodafone.com.tr/Net/VodafoneInternetHizmetiDegisiklik.pdf

Vodafone İnternet Adres Nakil (Değişikliği) İşlemi Kaç Gün Sürer?

İletişim Merkezi vasıtasıyla yapılan adres değişikliği başvurularında internet adres nakil prosedürü, ortalama 7 ile 10 gün sürse de ara sıra bu zaman 20 güne üstelik 30 güne kadar dahi uzamaktadır.

Vodafone İnternet Nakil veya Adres Değişikliği İletişim

Çağrı merkezinden 0 850 542 1 542 Sesli Yanıt Self Servis’i bedava arayarak tüm işlemlerinizi basit ve oldukça hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

VodafoneNet İnternet Adres Nakil Ücreti Nedir?

Adres değişikliği Nakil işlemleri için müşterilerden 50 ile 100 TL arası talep edilmekte.

Ayrica daha detaylı bilgi almak için Vodafone net evde internet adres değişikliği müracaatı için hizmet aldığınız Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilir, aktarma işlemlerine dair ayrıntılı bilgi sağlayabilirsiniz.

Vodafone Ev İnternet Adres Değişikliği İçin Neler Gerekli?

Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, adres değişikliği yapacağınız internet hizmeti aboneliğinin üstüne olduğu kişi ile, telefon numarası sahibi kişinin ayni olması gerektiğidir. Başka şahıs üstüne açık bir hizmet aboneliği , kendi internetiniz için maalesef aktarma işlemini gerçekleşmez.

Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu