Biyografi

Yaz Dizisi Bay Yanlış Dizisi Oyuncuları 2020

“Bay Yanlış” Dizisi Konusu

Bay Yanlış dizisi Kaliteli Oyuncu Grubu olarak  Ekranlara geliyor başrolerini ise  Özgür (Can Yaman); varlıklı sadece salaş bir yaşam devam eden, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve muntazam bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki mevzularında başarıya ulaşmış olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler mevzusunda mentorluk hayata geçirmeye ve Ezgi’nin hoşlanılmış olduğu erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye adım atar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi süre içinde neler yaşayacak?

Bay Yanlış Dizisi Fragmanı

Bay Yanlış Dizisi Konusu Fragmanı seyretmek için tıklayin

Bay Yanlış Oyunculari Kimdir 2020

Bay yanlış dizisi oyuncuları kaliteli ekibi ile cekimlerine devam ediyor. Koronavirüs sebebiyle birçok yapım şirketi çekimlere ara vermiş olsa da yaz sezonu için planlanmış BAY YANLIŞ dizisi şimdilik çalışmalara devam etmektedir.

Can Yaman (Özgür Atasoy) Kimdir

Can Yaman Kimdir Aslen nereleridir,  Kasım 1989 tarihinde İstanbul’un Suadiye semtinde dünyaya gelmiştir. Aslen Yugoslav kökenlidir. Ailenin tek çocuğudur. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümünü bitiren  Can Yaman avukatlıkmesegini icra ederken , hobi olsun diye oyunculuk dersleri almıştır. Can Yaman ilk olarak kamera karşısına 2014 senesinde Gönül İşleri dizisi ile geçti. Sinem Kobal ile rol almış olduğu dizide beğenilen oyuncu Can Yaman bu dizinin final yapması ile yeni projeleri kabul etmeye başladı. 2015 senesinde gösterilen İnadına Aşk dizisinde ilk kez başrol olan Can Yaman tv dünyasında dikkat çekmeyi başardı Can Yaman (Özgür Atasoy) Kimdir

ÖZGE GÜREL KİMDİR?

Özge Gürel 5 Şubat 1987 senesinde İstanbul ‘da hayata merhaba dedi. Silivrili bir ailenin kız evladıdır. Annesinin ailesi Selanik göçmeni, Özgenin baba tarafı ise Çerkes kökenlidir. Özge Gürel liseyi tamamlayana kadar Silivri’de yaşadı. Beykent Üniversitesi Internasyonal Tecim bölümünü yarıda bıraktı

FATMA TOPTAŞ KİMDİR?

Fatma Toptaş, 25 Kasım 1982, Mersin’de dünyaya gelmiştir. Beyazperde ve dizi oyuncusudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro bölümünde eğitim aldı. 2007’de Kanal D’nin Bıçak Sırtı ve Show TV’nin Doktorlar adlı tv dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2008’de Recep İvedik beyazperde filmimizde Şahan Gökbakar’ın çocukluk aşkı Sibel rolünü yapan oynamıştır.

SARPCAN KÖROĞLU KİMDİR?

Sarpcan Köroğlu, 23 Eylül 1990 senesinde Bolu’da dünyaya gelmiştir. Liseyi Bolu’da okuduktan sonrasında İstanbul’a yerleşen Sarpcan Köroğlu, Mimar Sinan Üniversitesi Arkeoloji Kısmı’nden mezundur. Akademi 35 Buçuk Sanatevi’nde kısa süreli oyunculuk eğitimi alan Sarpcan Köroglu . 2010 Yıllarında  Elde Var Yaşam dizisi ile oyunculuk kariyerine giriş yapan Sarpcan Köroğlu, Adını Feriha Koydum, Kurt Seyit ve Şura, Güneşin Kızları ve Paramparça dizilerinde rol almıştır

GÜRGEN ÖZ KİMDİR?

Gürgen Öz, 10 Mayıs 1978 senesinde Zonguldak’ta dünyaya geldi.41 yaşlarında olan Gürgen Öz, Emily Mahringer ile evli ve Nevrotik kitabının yazarı.

Ortaokul ile liseyi TED Zonguldak Koleji’nde okuduktan sonrasında üniversite için İstanbul’a yerleşti.İstanbul Üniversitesi Sanat Zamanı bölümünde bir yıl eğitim gördükten sonrasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı oyunculuk ana sanat dalı giriş imtihanlarına girdi ve kazanmıştır.

LALE BAŞAR KİMDİR?

1986 senesinde Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. Aynı yıl Bursa Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı. 1994 senesinde Ankara Devlet Tiyatrosu’na atanan sanatçı tiyatroda oynadığı mühim rollerin yanı sıra çeşitli dizi emek harcamaları da yapmış oldu. 2009’da Ankara Devlet Tiyatrosu’ndan emekli oldu.

CEMRE GÜMELİ KİMDİR?

1991 senesinde İstanbul’da doğan Cemre Gümeli, İstanbul Data Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimi mezunudur. Minik yaşlardan itibaren bale ve piyano eğitimi alan Cemre Gümeli, ilk oyunculuk deneyimini 2016 senesinde gösterilen Tatlı İntikam adlı dizi ile yaşamıştır.

SERKAY TÜTÜNCÜ KİMDİR?

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir Tire’de dünyaya gelmiştir. Eğitimini Ege Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Serkay Tütüncü, İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Güvenlik ve Alaçatıspor takımlarında forma giydi. 2016 senesinde Survivor yarışmasına katıldı. Gönüllüler takımında yarıştı. Survivor bittikten sonrasında oyunculuğa da adım attı. 2016 senesinde TV 8’de gösterilen Para Bende programının sunuculuğunu üstlendi. 2018 senesinde gösterilen İnsanlık Suçu dizisiyle beraber oyunculuğa başladı.

ANIL ÇELİK KİMDİR?

Anıl çelik 1 Ocak 1988 tarihinde Ankara’da doğan Anıl Çelik, ilk, orta ve lise eğitiminden sonrasında üniversite de oyunculuğa ilgi duymuş ve kendini bu alana yönlendirmiştir. Kariyerinde Çilek Kokusu öncesinde pek oldukça dizi emek harcaması bulunan başarıya ulaşmış oyuncu, 2006 tarihinde etken dizi kariyerine adım atmıştır. Oyuncunun yer almış olduğu dizilere bakıldığında 2006 senesinde Arka Sokaklar dizisinin ilk sezonunda bir rol üstlenmiş ve sonrasında aynı tarihlerde Selena adlı dizide yer almıştır. 2007 senesinde Senin Uğruna ve Ölümsüz Kahramanlar, 2008 tarihinde Sevgili Düşmanım ve Kendi Okulumuza Doğru, 2009 tarihinde Unutulmaz, 2011 senesinde Seni Bana Yazmışlar dizilerinde yer edinen oyuncu aynı tarihlerde Al Yazmalım ve 2013 senesinde Salih Kuşu adlı dizide bulunmuştur.

FERİ BAYCU GÜLER KİMDİR?

Oyuncu / Çevirmen.Tiyatro, beyazperde ve dizi film oyuncusu. 1978, İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Kısmı mezunu. Kayhan Güler ile evlidir.

Tiyatrocu olan Feri Baycu Güler, Altınsoylar dizisinde rol almış olduğu 2016 yılından itibaren birçok film ve dizide oynadı. Son yıllarda 2018 senesinde Erkenci Kuş dizisinde Kuaför Melahat olarak ekranlarda yer aldı. 2020’de Aşk 101 ve Bay Yanlış dizilerinde oynadı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

ECE İRTEM KİMDİR?

Ece İrtem, 1991 senesinde Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Eğitimini Yaşar üniversitesi Müzik Kısmı Opera Şan Ana Sanat Dalı Kısmı’nde tamamlamıştır. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Ece İrtem; ilk oyunculuk deneyimini 2014 senesinde rol almış olduğu Kaçak Gelinler dizisi ile yaşamıştır. Ece İrtem O Yaşam Benim, Şeref Meselesi ve KErtenkele Tekrardan Doğuş dizilerinde oynamıştır. Show Tv’de gösterilen; başrolü Jessica May Drociunas ve Tolga Mendi’nin paylaşmış olduğu Yeni Gelin dizisinin kadrosunda yer almakta ve Afet karakterini canlandırmaktadır.

KİMYA GÖKÇE AYTAÇ KİMDİR?

KİMYA GÖKÇE AYTAÇ KİMDİR? : 1989 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro kökenli Güzel  oyuncu ilk oyunculuk tecrübesini , Medcezir dizisinde rol alayarak yapmıştır. Güzel oyuncunun boyu; 1.75, kilosu ise 55’tir.

Bay Yanlış Yeşim Ecem Karavus Kimdir?

Ecem Karavus 9 Nisan 1989, Muğla doğumlu olup 31 yaşındadır.Burcu koç dur,Ecem Karavus Liseyi Fethiye Süper lisesinde okumuştur.İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünde hala okulu devam etmektedir. Detaylar için https://www.gncbilgi.com/ecem-karavus-kimdir/

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu