Biyografi

Haldun Demirhisar Serveti, Kimdir – Kaç Yaşında

Haldun Demirhisar bir iş adamıdır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Haldun Demirhisar geçenlerde Aleyna Tilki ile beraber görülünce dedikodu magazin medyası bu insanın kim olduğuna evli mi bekar mı olduğuna ve yaşına odaklandı. Magazin dünyası eğlence mekanlarına konuşlanıyor ve kim kiminle ne yapıyor ne yiyor ne içiyor araştırması onların ekmeğini temin ediyor. Birden çok şirketin işletmecisi olan Haldun Demirhisar serveti bilinmiyor.

Haldun Demirhisar Kimdir?

Birden çok eğlence mekan işletmecisi ve İzmir doğumlu. Aslında eğlence mekanı işleten herkes; paparazzilerin kadrajı altındadır, o mekana gelen ünlü ünsüz herkesle görülebilir ve onlarla fotoğraf çektirebilir.

Bir takım  magazin camiası nasıl sansasyon yaratabiliriz düşüncesi ile hareket ettiği için, göz önünde bulunan ünlülerle beraber ünlü olmayan birini gördüklerinde magazin dünyasına bomba gibi düşürdükleri magazin dedikoduları yaymaya başlarlar. Biz de bu makaleyi neden kaleme aldık? Haldun Demirhisar Aleyna Tilki ile beraber görüldü o halde Haldun Demirhisar kim sorusunu soran milyonlarca insan olduğu için.

Haldun Demirhisar Serveti Kimdir – Kac Yasinda
Haldun Demirhisar Serveti Kimdir – Kac Yasinda

Haldun Demirhisar Serveti

Haldun Demirhisar birçok sektörde iş adamı ve yatırımcıdır. Heavenly, dDF adlı bir şirketin ortağıdır ve The Stay Hotel, Kuum Beach ve Plage Isolee gibi yerlerin sahibidir. Aynı zamanda mimarlık ofisi ve restoran işletmecisi olarak çalışmaktadır. Haldun Demirhisar ‘ın serveti hakkında kesin bir bilgi yok ancak servetinin 30 ila 40 milyon lira arasında olduğu tahmin edilmektedir.

Haldun Demirhisar Kaç Yaşında?

2 çocuk babası ve evli olan Haldun Demirhisar yaşını merak ediyorsunuz. Yaşı hakkında bir bilgi olmamakla beraber 50 yaşın üzerinde göstermektedir. Paparazzi ve magazincilerin kadrajına yakalanan Haldun Demirhisar ve Aleyna Tilki hakkında aşk söylentileri devam ediyor.

Aleyna Tilki Kaç Yaşında?

Aleyna Tilki 2000 yılında Trabzon’da doğmuş. Babası Konyalıdır. Yetenek sizsiniz programı ile ülkede tanınmaya başladı. Ayrıca klipler yayınlayarak Youtube platformunda da epey abone kasmayı başardı.

Aleyna Tilki ayrıca O ses Türkiye programına ve Survivor programına da katıldı. Güldür güldür Show programına da konuk oldu. Aleyna Tilki şu anda 23 yaşındadır.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu