Cilt BakımıGüzellik

Coresatin Krem Nedir? İşe Yarar, Renk Çeşitleri Ve Kullanım Amaçları

Son zamanlarda doktorların reçete ettiği ve kullanıcılarında oldukça sevdiği Coresatin Krem bulunuyor. Coresatin Krem Nedir? İşe Yarar, Renk Çeşitleri Ve Kullanım Amaçları fazlasıyla renk çeşidi bulunuyor her renk çeşidi için farklı tedavi yönleri bulunuyor. Tedavinin yanında gençleştirme ve cildi besleme yönünde oldukça iyi olduğu belirtilen Coresatin Krem hakkındaki tüm detaylara yazımızda yer verdik.

Coresatin Krem Nedir?

İçerisinde bulundurduğu Üre,B6,Aloe vera,E vitamini ve Allantoin gibi farklı maddeler ile cilt sorunlarında sıkça kullanılan bir ürün olarak belirtilmiştir. Pembe , mavi , mor , yeşil gibi farklı renklerde farklı rahatsızlıkların tedavisi için üretilmektedir. Cildi onararak yeni hücre oluşumunda etkilidir. Bir peeling ve tonik gibi hareket ederek cildinizi gençleştirerek daha parlak bir görünüş sağlamaktadır. Tüm cilt tiplerine karşı etkili olarak kullanılmaktadır.

Coresatin Krem Yan Etkileri Nelerdir ?

Coresatin Krem kullanılmadan önce kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekmektedir danıştıktan sonra kullanım tavsiyesi üzerine sadece rahatsızlığın bulunduğu bölgelere kullanın herhangi bir kullanım düzeniniz bulunmuyorsa bilinçsiz kullanmayın kullanım klavuzunu okuyunuz aksi takdirde bazı yan etkiler ortaya çıkabilir. Ortaya çıkabilicek yan etkileri aşşağıda maddeler halinde paylaştık.

  • Baş dönmesi
  • Mide bulantısı
  • Nefes Almada Güçlük
  • Kızarıklık
  • Tahriş
  • Pullanma

Coresatin Krem Faydaları Nelerdir ?

Genel olarak cilt sorunları olan insanlar için kullanılmaktadır. Ciltte oluşan iltihaplı yaralar için sıkça kullanılmakta ve bakteri oluşumunu önlemektedir. Bunun yanı sıra cildi ciddi anlamda nemlendirerek nem dengesini kazanmasını sağlar aynı zamanda alerjik reaksiyonlarının oluşumunu engeller. Cilt kuruluğunu giderir , pullanmalarını tedavi eder , ölü derileri temizler bunun yanı sıra kırışıklıklara karşı etkilidir.

Coresatin Krem Renk Çeşitleri Ve Kullanım Amaçları ?

Coresatin Krem Renk Çeşitleri Ve Kullanım Amaçları ?

Coresatin Kırmızı Krem ?

Çocuklarda ve bebeklerde nemlendirice olarak sıkça kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra koruyucu bariyer oluşturarak dış etklenlerden koruma sağlıyor ve bakteri oluşumunu engellemede etkili. Pullanma ve kuru ciltte oluşturduğu yumaşama ile pullanma tedavisinde kullanılmaktadır.

Coresatin Mavi Krem?

Ciltte oluşan kabuklu oluşumların tedavisinde kullanılmaktadır.E vitamini ve propolis gibi ürünleri içerisinde barındıran Mavi Coresatin Krem tüm yaş grubları için uygun olarak belirtilmiştir. İçeriği sayesinde bakterilerin ve mantarların ölmesinde ve tekrar dönmesini engellemekte oldukça etkilidir.

Coresatin Mor Krem?

Tüm cilt tipleri için uygun olan Mor Coresatin Krem antiseptik yapısı ile travma sonucunda oluşan yaralar ve ameliyat sonrası yaralarda bakteri oluşmaması için sıkça kullanılmaktadır bunun yanı sıra cildi besleyici ve daha canlı gösterdiği belirtilmektedir. İçerisinde bulunan E vitamin B5 vitamini , Nane yağı ve aloa vera ile cildinizi n besin değerini sağlayarak cildinizin soluk görünümü dengelemektedir.

Coresatin Sarı Krem?

Coresatin Sarı Krem egzema tedavisi için oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kuru ciltlerin yanında getirdiği rahatsızlıkların giderilmesinde doktorların sıkça tavsiye ettiği ve reçete edildiği bildirilmiştir. 15 yaş üstü için çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

Coresatin Krem Güncel Fiyatı ?

Coresatin Krem doktorlar tarafından reçete edilerek satın alınmakta ancak kullanım amaçları arasında kozmetik ürünlere benzerliği ile reçetesiz olarak e ticaret sitelerinde satışı yapılmaktadır. Fiyatı satılan bölge tarafından değişik göstermektedir ancak güncel fiyatı 40 TL ila 70 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Coresatin Kırmızı Krem Fiyatı ?

Coresatin Kırmızı Krem e ticaret sitelerinde oldukça fazla satılmaktadır. Fiyatlar değişiklik göstermektedir ancak güncel fiyat olarak 68,11 TL olarak belirtilmiştir.

Coresatin Mavi Krem Fiyatı ?

Coresatin Mavi Krem’de kullanım amaçlarına bakılarak e ticaret sitelerinde oldukça fazla satılmaktadır. Fiyatlar değişiklik göstermektedir ancak güncel fiyat olarak 68,56 TL olarak belirtilmiştir.

Coresatin Mor Krem Fiyatı ?

Coresatin Mor Krem’de kullanım amaçlarına bakılarak e ticaret sitelerinde oldukça fazla satılmaktadır. Fiyatlar değişiklik göstermektedir ancak güncel fiyat olarak 68,60 TL olarak belirtilmiştir.

Coresatin Sarı Krem Fiyatı

Coresatin Sarı Krem’de kullanım amaçlarına bakılarak e ticaret sitelerinde oldukça fazla satılmaktadır. Fiyatlar değişiklik göstermektedir ancak güncel fiyat olarak 76,50 TL olarak belirtilmiştir.

Coresatin Krem Kullanıcı Yorumları ?

Kızımın saç diplerindeki yağlı egzamasına çok iyi geldi. Allah’a şükür şuan iyileşti.

egzamalarımı geçirdi.tavsiye ederim.denemediğim krem kalmamıştı.tavsiye ederim.güzel bir ürün.teşekürler.

seboreik dermatit için birebir (egzema)

ürün söz verilen süre zarfında elime ulaştı. sd hastalığım için kullanmaya başladım. gayet iyi nemlendirici tek üzücü tarafı çok yağlı burnunuzda parlak bir görünüm ile geziyorusunuz.

4 yıldır seboreik dermatit hastalığım için kullanıyorum. denemediğim şey kalmadı hiçbiri coresatin kadar etki göstermedi. coresatin olmazsa ne yapardım bilmem… crom sağlık mağazası da son derece hızlı kargosu ve güzel paketlemesi ile takdirimi kazandı.

ben egzamam için almıştım.pek de bir işe yaradığını söyleyemem. bu kadar paraya değecek bir ürün deil.

Egzamalar için favori nemlendiricim. Küçücük ama çok işe yarıyor. Eczanalerden de aşırı uygun fiyatı burda.

Yüzümdeki egzama için ne paralar döktüm ne kremler aldım hiçbiri yaramadı. Benim kurtarıcı kremim bu oldu

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu