Çoçuk

EasyFishoil Ne İşe Yarıyor? Kullanıcı Yorumları

EasyFishoil Nedir? Kullanıcı Yorumları, Easy Fish Oil Tablet Fiyat, Easy Fish Oil Nedir? çocuklara balık yağını sevdirmek için üretilmiş çiğnenebilen ve kokusuz bir balık yağı markasıdır. Çocukların gelişimine destek olan yeni nesil bir balık yağıdır. Jel tablet formu ve lezzeti yardımıyla kolayca kullanılır. Senelerdir çeşitli balık yağları piyasada olmasına rağmen bunlar sıvı formda oldukları için bir çok anne ve babalar çocuklarına kokusundan yada tadından dolayı beğendiremiyorlardı., ezber bozan balık yağı sloganı ile piyasaya çıktı ve ilk günden itibaren büyük bir ilgi görmüş oldu. Reklamını Çağla Şikelin yaptığı ve Çocuklarına kullandıran annelerin birçoğu memnun olduğunu reklamlarda belirtmiştir. Gerek Tadı olsun Gerek kokusu olsun  ebeveynlerin birçoğu çocuklarına sevmiş olarak tabletler halinde kullandırtılıyorlar.

EasyFishoil Ne İşe Yariyor Kullanıcı Yorumlari
EasyFishoil Ne İşe Yariyor Kullanıcı Yorumlari

EasyFishoil Nedir?

EasyFishoil, jel tablet formunda bulunuyor ve her pakette 30 jel tablet bulunuyor. Lezzeti çocukların son derece hoşuna gidiyor. Balık tadı ve kokusu vermiyor. Gaz, reflü benzer biçimde şikayetlere neden olmuyor. Bu yüzden de kolayca tüketilebilir.

EasyFishoil, patentli ConCordix teknolojisiyle Norveç’te üretilmiştir. Tek tek paketlendiği için blister ambalajında oksijenle temas etmemektedir. Bu da balık yağının tadının ve kokusunun bozulmasını engellemektedir.

EasyFishoil İçerigi Nedir?

Balık Yağı: 600 mg
İçerdiği toplam omega 3 yağ asitleri: 360 mg
DHA: 258 mg
EPA: 54 mg
Vitamin D: 200 IU

Avrupa Besin Güvenliği Otoritesi Ne (EFSA: European Food Safety Authority) nazaran 2 ile 18 yaş arasındaki çocuklar için tavsiye edilen günlük EPA+DHA miktarı 250 mg’dır. EasyFishoil içeriğindeki 258 mg DHA ve 54 mg EPA ile günlük tavsiye edilen miktarı 1 jel biçim ile karşılamaktadır*

EasyFishoil Ne İşe Yarıyor?

 EasyFishoil Çocukların gelişimine destek olan yeni nesil bir balık yağıdır.içeriğindeki D vitamini, normal büyüme ve kemik gelişiminde etkilidir.

  • Hızlı ve yüksek emilimi sayesinde sindirim rahatsızlığı vermemektedir.
  • Standart balık yağlarına nazaran %44 daha çok emilmektedir.
  • Reflü ve gaz şikayetlerini ortadan kaldırdığına dair özel patente sahiptir.
  • Kemiklerin kuvvetlenmesine destek olmaktadır.

Easyfishoil Nasıl Kullanılır?

Sitemizde Paylaştigimiz ürünler içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Easy Fish oil balık yağı İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz ve Easy Fish oil Takviye edici gıdadır Normal Beslenme yerine geçmez.

Easy Fish oil balık yağı Çocuklar İçin Kullanımı : 4-10 yaş arası çocuklar için günde 1-2 jel tabletin çiğnenerek kullanılması önerilmektedir.Günlük tavsiye edilen porsiyon dışına çıkılmamalıdır.Çıkılması Durumunda Uzman Doktor bilgisi alınmalıdır.

Easy Fish Oil Fiyati 2020

EasyFishoil, Bebek  mağazalarında ve internet sayfasında de satışi bulunmaktadir.

EasyFishoil fiyatları internette 80 TL ile 112 TL arasında değişiyor.

Easy Fish Oil Kullanan Annelerin Yorumlari

Easy Fish Oil Hakkında İnternet ortamında alışveriş sitelerinde araştırma yaptığımız zaman genel anlamda Easy Fish Oil Kullanan Annelerin kullanım konusunda Anne babalar özellikle sıvı balık yağını çocuklarına vermekte sorun çektiklerini; fakat bu üründe bu şekilde bir zorlanma yaşamadıklarını, çocukların çiğneyip yuttuklarını belirtiyorlar.

Cocuklarim icin kullanmaya ilk basladigimda eczaneden almistim, cok sevdikleri icin kullanmaya devam edecegim

Urun sıvı halinde balık yağı kullanamayan çocuklar için basarilidir.daha once sivis olanını aldim oglum içmek istemedi ,amma Easy Fish Oil aldim  sevmiş olarak yutuyor.5 gundur kullaniyorum oglumun iştahındada artış var , oglum DEHB sindromlu çocuktur, balik yagi cok onemlidir.Hareketlerinde de pozitif yönde değişim hissediyorum.

Easyfishoil’i çocuğumuz sevmiş olarak kullanıyor

Ben 4 yaşlarında ki oğlum için aldım,tadına bayıldı.birini bitirmeden tekrar istiyor.Eczaneden alırken açıkçası birazcık kaygı etmiştim fakat neyseki oldukça beğendi tadını.Normalde haftada minimum 2 kez balık tüketmek gerekiyor fakat çalıştığım için ufaklıklara devamlı yediremiyorum.Easyfishoil ile çocuğumun Omega 3 eksikliğini tamamlıyorum.Çocukların gelişimi için en kuvvetli omega 3 kaynağım bu balık yağı.

Minik oğlum için almıştım, Reklamlarda görüp istedi. Her gün sevmiş olarak kullanıyor, Emsallerine nazaran bence pahali

Kokusu güzel sadece kızım balık yağı tadının gene de yoğun bulunduğunu söylemiş oldu.Çiğneyip yuttuktan sonrasında hemen meyve verip tadını geçirmeye çalışıyoruz.Çocuğunuz kokulara kırılgan değilse rahatça kullanılabilir fakat biz birazcık zorlanacağız benzer biçimde

Ürün oldukça kullanışlı. Şurup formunda balık yağlarına nazaran daha uzun ömürlü. Jelibon kıvamında ve kolay tüketiliyor. 7 yaşındaki oğlum tadını beğendi. Eksileri ürün kullanımı ve gizleme koşulları ile ilgili birazcık daha açıklayıcı bilgi olabilirdi ürünün içinde

2 yaşındaki kızım bayıldı. bi daha bi daha diyor. Alırken ya beğenmezse diye tereddüt ediyordum fakat oldukça sevmiş oldu. Haftada En Az 2 kere balık tüketmediğimiz için Easy Fish Oil tercih ettik. ümit ederim gelişimine destek sağlar. Uzun seneler kullanacağız benzer biçimde görünüyor. Fiyatı eczanede 90 tl idi

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu