Sağlık

Eurho Vital Selen Plus Nedir? Kullananlarin Yorumlari

Eurho Vital Selen Plus Kapseln bir takviye edici gıdadır. EuRho Vital markasıdır.Eurho Vital Selen Plus Kapseln; Selenyum, Çinko mineralleri ile A, C ve E vitaminleri içeren bir takviye edicidir. Bağışıklık için iyi olan C vitamini, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulundugu belirtilmektedir.

Eurho Vital Selen Plus Nedir? EuRho Vital markasıdır.Eurho Vital Selen Plus Kapseln; Selenyum, Çinko mineralleri ile A, C ve E vitaminleri içeren bir takviye edicidir. Bağışıklık için iyi olan C vitamini, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulundugu belirtilmektedir.

Eurho Vital Selen Plus İçerigi

A Vitamini , C Vitamini, E Vitamini,Çinko,Selenyum içermektedir.

  • A Vitamini : Bağışıklık sisteminin güçlenmesi için fayda saglamaktadir.
  • C Vitamini : Vücudun temel ihtiyaci olan en önemli vitaminler arasinda yer almaktadir.Bağişiklik sistemini destekleyicilerden biridir.
  • Çinko : Kronik Yorgunlugu alır,vucudunuzda oluşan yaraların iyileşmesini hızlandırır, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde etkilidir.
  • Selenyum : Antioksidan görevi görmektedir,Kan akısını hızlandırır ayrıca bağışıklık güçlenmesini destekler

Eurho Vital Selen Plus Kapseln’in Özellikleri

  1. Vitaminler ile desteklenmiş olmasi
  2.  Blister ambalajı ile hijyeni ve pratik kullanım sağlamasi
  3.  Almanya Menşei olmasi

Eurho Vital Selen Kapseln Ne İşe Yarar

Eurho Vital Selen Plus Kapseln; Selenyum, Çinko mineralleri ile A, C ve E vitaminleri içeren bir takviye edicidir. Bağışıklık için iyi olan C vitamini, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulundugu belirtilmektedir.

Eurho Vital Selen Plus Kullanım Şekli ve Önerisi

Eurho Vital Selen Plus ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Eurho Vital Selen Plus Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışınız.

Yetişkinler için günde 1 kapsül, tercihen yemeklerden sonra yeterli miktarda su ile tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Eurho Vital Selen Plus Kullananlar Yorum

Eurho Vital Selen Plus Kullananlar tarafınca meydana getirilen Selen Plus Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır.Bundan dolayı Eurho Vital Selen Plus hakkında işe yarayıp yaramadığı hususunda değişik bir yorum yada şikayetiniz var ise Eurho Vital Selen Plus hakkında yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen öteki tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

Selen Plus Kapseln Kullananlar

haşimato tipi tiroid rahatsızlığı için aldım. zengin içeriği sayesinde memnun kalacağımı düşünüyorum. paketleme ve ulaşım çok başarılıydı.

Ben ve annem enerjimiz düşükken kullanıyoruz ve bence çokta yararlı tavsiye ederim

anneme aldım içtiği gün itibariyle farkı hissetmis

Selen Plus Kapseln hakkında fikir ve görüşlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın..

Eurho Vital Selen Plus Hakkında Şikayet Var Mi?

Selen Plus Kapseln adına internette yapmış olduğumuz kullanıcı yorumlarında olumsuz bir yoruma rastlanmamıştır.

Eurho Vital Selen Plus Eczane Fiyatı

Eurho Vital Selen Plus Tüm Eczanelerden rahatça satin alabilirsiniz Eurho Vital Selen Plus kullanmaya karar verdiğinizde kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Eczanelerde Eurho Vital Selen Plus 2020 yılı Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 56.50 tl oldugu belirtilmiştir. Fiyatlar zamanla değişkenlik göstere bilir.

 

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu