Sağlık

Eurho Vital Selen Plus Nedir? Kullananların Yorumlari

Eurho Vital Selen Plus Kapseln bir takviye edici gıdadır. EuRho Vital markasıdır. Selen Plus Kapseln; Selenyum, Çinko mineralleri ile A, C ve E vitaminleri içeren bir takviye edicidir. Bağışıklık için iyi olan C vitamini, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunduğu belirtilmektedir.

Eurho Vital Selen Plus Nedir? Eurho Vital Selen Plus Kapseln; Selenyum, Çinko mineralleri ile A, C ve E vitaminleri içeren bir takviye edicidir. Bağışıklık için iyi olan C vitamini, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunduğu belirtilmektedir.

Eurho Vital Selen Plus İçeriği

A Vitamini, C Vitamini, E Vitamini, Çinko, Selenyum içermektedir.

  • A Vitamini : Bağışıklık sisteminin güçlenmesi için fayda sağlamaktadır.
  • C Vitamini : Vücudun temel ihtiyacı olan en önemli vitaminler arasinda yer almaktadır. Bağışıklık sistemini destekleyicilerden biridir.
  • Çinko : Kronik Yorgunluğu alır, vücudunuzda oluşan yaraların iyileşmesini hızlandırır, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde etkilidir.
  • Selenyum : Antioksidan görevi görmektedir. Kan akısını hızlandırır ayrıca bağışıklık güçlenmesini destekler

Eurho Vital Selen Plus Kapseln ’in Özellikleri

  1. Vitaminler ile desteklenmiş olması
  2.  Blister ambalajı ile hijyeni ve pratik kullanım sağlaması
  3.  Almanya Menşei olması

Eurho Vital Selen Kapseln Ne İşe Yarar

Selenyum, Çinko mineralleri ile A, C ve E vitaminleri içeren bir takviye edicidir. Bağışıklık için iyi olan C vitamini, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunduğu belirtilmektedir.

Eurho Vital Selen Plus Kullanım Şekli ve Önerisi

Eurho Vital Selen Plus ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışınız.

Yetişkinler için günde 1 kapsül, tercihen yemeklerden sonra yeterli miktarda su ile tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Eurho Vital Selen Plus Kullananlar Yorum

Eurho Vital Selen Plus Kullananlar tarafınca meydana getirilen Selen Plus Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır. Bundan dolayı işe yarayıp yaramadığı hususunda değişik bir yorum yada şikayetiniz var ise yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen öteki tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

Selen Plus Kapseln Kullananlar

haşimato tipi tiroid rahatsızlığı için aldım. zengin içeriği sayesinde memnun kalacağımı düşünüyorum. paketleme ve ulaşım çok başarılıydı.

Ben ve annem enerjimiz düşükken kullanıyoruz ve bence çokta yararlı tavsiye ederim

anneme aldım içtiği gün itibariyle farkı hissetmiş

Selen Plus Kapseln hakkında fikir ve görüşlerinizi yorum kısmında belirtmeyi unutmayın..

Eurho Vital Selen Plus Hakkında Şikayet Var Mi?

Selen Plus Kapseln adına internette yapmış olduğumuz kullanıcı yorumlarında olumsuz bir yoruma rastlanmamıştır.

Eurho Vital Selen Plus Eczane Fiyatı

Tüm Eczanelerden rahatça satın alabilirsiniz. Selen Plus kullanmaya karar verdiğinizde kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Eczanelerde Selen Plus 2024 yılı Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 65 TL olduğu belirtilmiştir. Fiyatlar zamanla değişkenlik gösterebilir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu