İlişkiler

Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesajlar 2023

Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Kısa Mesajlar?

Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesajlar 2022; Sevgilinize yatmadan önce mesaj atmak istiyor ama aklınıza güzel bir mesaj gelmiyorsa, gece yarısı sevgilinize gönderebileceğiniz mesajlar listemiz burada. Duygularınızı tercüme eden kelimeleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Uzun süredir güzel bir ilişkiniz olabilir veya hayatınızda özel biri olabilir. Bir ilişkiyi sürdürmenin en iyi yollarından biri, duygularınızı o değerli insanla en anlamlı ve romantik şekilde paylaşmaktır. Bu nedenle gece yarısı yatmadan önce sevgiliye gönderilecek mesajlar daha anlamlı ve özel olacaktır. Sizin için hazırladığımız, özenle hazırlanmış mesajları kullanarak aşkınızı ve sevginizi ifade edebilirsiniz.

Sevgiliye Gece Ne Yazılır? (Erkek, Kız)

Sevdiğiniz kişinin beğeneceği aşk sözleri oluşturabilirsiniz. Bu sadece bir kelimeyle olmasa da olur. Bazen “Seni seviyorum” demese bile sizi ne kadar çok sevdiğini davranışlarından ve hareketlerinden anlaşılmaktadır. Geceleri insanlar daha çok iç sesini dinlemektedir.. Sevgiliye Gece açıklayıcı mesajlar veya birkaç hoş kelime yazılabilir.

Sevgiliye İyi Geceler Nasıl Denir?

Sadece iyi geceler demekle kalmıyoruz, seni çok seviyorum. Elbette kalbini okşayan güzel sözler de kullanabilirsin.

 • Ömrüm
 • Meleğim
 • Ay gülsün bu gece yüzüne

Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesajlar 2023

Karşınızdaki kişiye (eşiniz, erkek arkadaşınız, kız arkadaşınız veya sevgiliniz) sizin için ne kadar önemli olduklarını ve onlar hakkında ne düşündüğünüzü hissettirmek için gönderebileceğimiz gece mesajlarından en etkileyici olanları yazımızın devamında yer almaktadır.

Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Kısa Mesajlar?

Sevgilinizin uyandığında mesajınızla uyanmasını istiyorsanız mesajları buradan gönderebilirsiniz. Kız arkadaşınızı ve erkek arkadaşınızı etkilemek için önerilen gece mesajları.

Gece Sevgiliye Atilacak Mesajlar
Gece Sevgiliye Atilacak Mesajlar
 • Karanlıkta bile olağanüstü güzelliğin odamı aydınlatıyor. İyi geceler sevgili.
 • Ayrı olduğumuzda bile, her zaman seni düşünüyorum. İyi uykular sevgilim
 • Sevgilim, bu sadece yatağımda uzanırken seni düşündüğümü bilmeni sağlamak için.
 • Gün bitti, sen başladın, iyi geceler sevdiğim.
 • İyi geceler tatlım ve güzel rüyalar gör. Umarım rüya dünyasında tanışırız. Öpücükler ve sarılmalar.
 • Sensiz uyuyamıyorum çünkü aşkım buna izin vermiyor
 • Şuan herkes uyuyor ve ben seni düşünüyorum.

Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Uzun Mesajlar?

Kısa ya da uzun bir mesajla duygularınızı paylaşmak, bir anda sürpriz yapmak, güven vermek, sevginizi yeniden dillendirmek, hayatınızdaki kişiye verdiğiniz değeri gösterir. Bu yüzden gece yarısı sevgilinize vereceğiniz mesajlar önemlidir.

Gece Yarisi Sevgiliye Atilacak Uzun Mesajlar
Gece Yarisi Sevgiliye Atilacak Uzun Mesajlar
 • Yıldızlar bu gece senin ışıltının ihtişamına yaklaşamıyor bile. Güzelsin ve benimsin. İyi geceler aşkım.
 • Kalbimin tek sahibi, şuan sen uyuyorsun, ama ben seni düşünmekten uykuyu unutuyorum. Seni rüyalarımda gördüğüm günlerin hatırına. Tekrar uykuya dalmayı düşünüyorum. İyi geceler.
 • Şu anda ne kadar çarpıcı görünmen gerektiğini düşünüyorum. Keşke orada olsaydım. İyi geceler bebeğim.
 • Sevgilim, uyumadan önce düşündüğüm son şey ve uyandığımda ilk düşündüğüm şeysin. Seni çok seviyorum. Tatlı Rüyalar.
 • Sana karım demekten ne kadar onur duyduğumu biliyorsundur umarım. Gece için gözlerini kapatmadan önce bunu bilmeni istedim

Sevgili Uyurken Sabah Görmesi İçin Atılacak Mesaj Uzun

Hem erkekler hem de kadınlar kendilerine özel gece mesajlarına değer verir. Herkes kendini özel hissetmek ister. Uyurken gönderilen mesajlarla sevgilinizin kalbini fethedebilirsiniz. Gece yarısı sevgilinize göndereceğiniz mesajlar aşağıda yer almaktadır.

 1. Günaydın, gözlerimi kamaştırıyorsun, bilsem gözlüğümü alırdım.
 2. Şu anda yüzde 100 hissetmesen bile, seni yüzde bir milyon seviyorum. İyi uykular. Yarın daha iyi olacak. Seni seviyorum.
 3. Rüyamın gerçekleşeceği ve senin yanında uyanacağı günü bekliyorum. O zamana kadar tatlı rüyalar canım
 4. Seni sevmek en inanılmaz rüyada yaşamak gibi. Umarım bu gece seni bu rüyama ışınlar, böylece benim için ne kadar önemli olduğunu sana gösterebilirim.
 5. Her gece uyumadan önce hep seni düşünüyorum ve bir şekilde beni rahatlatıyorsun ve kabuslarımı güzel rüyalara dönüştürüyorsun. İyi geceler canım, seni seviyorum!
 6. Derin ve ferahlatıcı bir uykun olsun aşkım ve yarın günümü güneş ışığından daha çok aydınlattığın zaman görüşürüz.

Sevgiliye Ateşli İyi Geceler Mesajı

Sevgilinize iyi geceler mesajı göndermek istiyor ancak mesajınızın içeriğinin Ateşli yani erotik sözlerden oluşmasını istiyorsanız yazımızın devamını okumalısınız.

Sevgiliye Atesli Iyi Geceler Mesaji
Sevgiliye Atesli Iyi Geceler Mesaji
 • Şuan ve şu dakikada aklımdan geçen ve arzuladığım tek kişi sensin.
 • Beni çoktan sarıp sarmaladın. Ama her gün beni daha derine ve daha derine çekiyorsun.
 • İyi Geceler Hayatım, seni düşünüyorum. Kollarında olmayı dilerdim. Birbirimizden çok uzakta olduğumuzu biliyorum ama aramızdaki bu mesafenin bir gün biteceğini biliyorum. Bu arada, sana bir prenses gibi davranacağım. Güzellik uykusuna yat, çünkü yarın seni öpücüklerimle uyandırmak istiyorum!
 • Seninle ilgili çok özel bir bilgim var. Mesela çok ateşlisin ve sana her baktığımda tenim bronzlaşıyor.
 • İyi Geceler Canım. Seni düşündüğüm bir gün daha geçti. İyi Geceler Tatlım, benim için bir rüya görmen için sana güzel bir gece diliyorum
 • Selam aşkım. Sadece iyi geceler demek istedim ve seni çok özledim. Düşündüğüm ve hayal ettiğim tek şey sensin. Seni çok seviyorum ve bu gece seni görmek için sabırsızlanıyorum
 • Birbirimize sımsıkı sarılırken hissettiklerimi seviyorum. Beni bütün ve eksiksiz yapıyorsun; hayatımı yaşamaya değer kılıyorsun. Seni düşünmek beni arzuyla eritiyor; dokunuşun ateş gibi.
5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu