Faydalı Bilgiler

Boşluk Kopyala – Görünmez Boşluk Kopyalama 2024

Instagram öne çıkanlar boşluk kopyala

Boşluk kopyala ve görünmez boşluk kopyalama – yapıştırma ne demek.? Boşluk kopyalama işlemi, arkadaşlarınıza boş mesajlar göndermenizi sağlar. Gönderdiğiniz boş mesaj karşı tarafa iletilecektir ancak ekranda herhangi bir metin veya simge görünmeyecektir. Görünmez Boşluk Nasıl Yapılır?; Bilgisayarınızda Alt + tuşlarını basılı tutarken 255 tuşuna basarak boşluk oluşturabilir veya bilgisayarınızın klavyesindeki boşluk tuşuna basarak boşluk oluşturabilirsiniz. Ek olarak Görünmez Boşluk Kopyalamak için “ ” tırnak içinde yeralan mavi alanı kopyalayarak yapıştırmak istediğiniz ekleyin.

Görünmez Boşluk Kopyala ile arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize boş mesaj gönderebilirsiniz. Boş bir mesaj göndermek istiyorsanız, çoğu uygulama bunu kabul etmeyecektir. Karşı tarafa boş bir mesaj göndermek istiyorsanız, yukarı kısımda belirttiğimiz mavi renkli yeri kopyalayabilirsiniz. Kopyalanan alanı uygulamalara yapıştırırsanız karşı tarafa bir mesaj gönderilecektir.

Boşluk Kopyala Yapıştır

Boşluk Kopyala işlemi oldukça basittir. Burada parantez içinde verdiğimiz özel alanı kullanarak oyunlarda takma adlarınız arasında boşluk bırakabilir veya Instagram Öne Çıkanlar, TikTok ve Free Fire gibi uygulamalarda kullanabilirsiniz.

Boşluk Kopyala Yapıştır: Buradaki (‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎) parantez içinde bulunan mavi boşluğu kopyalayın.

Görünmez Boşluk Kopyala

Görünmez boşluk kopyalama işlemi genelde Instagram, Twitter, Facebook ve WhatsApp gibi sosyal medya uygulamalarını kullanan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Whatsapp da arkadaşına boş mesaj göndermek isteyenler, WhatsApp Hakkında kısmında boşluk bırakmak isteyenler ve Instagram öne çıkanlarda boşluk bırakmak isteyenler genellikle görünmez alan kopyalama işlemini yapmak istemektedir. Tüm bu platformlarda kullanabileceğiniz alanı buradan (‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ kopyalayabilirsiniz.

Instagram Boşluk Kopyalama

Instagram dünyanın en çok tercih edilen ve aktif olarak kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Instagram uygulamasında mesaj gönderirken boş mesaj göndermek istiyorsanız veya Instagram Öne Çıkanlar Boşluk Kopyala istiyorsanız bu yazı işinize yarayacaktır. Instagram uygulamasında Boşluk Kopyala işlemini nasıl kullanabileceğinizi sizler için araştırdık.

Bosluk Kopyala
Bosluk Kopyala
  • Instagram Öne Çıkanlar açıklamasına boşluk eklemek istiyorsanız, boşluğu kopyalayıp alana yapıştırın. Ardından Instagram uygulamasını açın ve öne çıkanlarınızı açın. Ardından düzenle ye tıklayın ve Buradaki (‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎ ‏‏‎‏‏‎) parantez içinde bulunan mavi boşluğu yapıştırın.

Free Fire Boşluk Kopyala

Free Fire oyununda nickinizin diğerlerinden farklı ve gösterişli olmasını istiyorsanız, sizin için takma adınızın , nickinizin önüne yada arkasına nasıl boşluk ekleneceğini yazımızda açıkladık. Free Fire Boşluk Kopyalamak için yazımızın devamını okuyun.

  • İlk olarak hesaba girin,
  • Adınıza boşluk eklemek için ( ) parantezin arasında yer alan mavi boşluğu kopyalayın,
  • Son olarak Free Fire oyununa girerek Nick Exchange seçeneğinde yer alan alana bu boşluğu ekleyin.

Sınırsız Boşluk Kopyala

Telefon veya tabletten “Boşluk Kopyalamak” için parantez içindeki ( ) mavi alanı kopyalamanız yeterlidir. Mavi alanı kopyaladıktan sonra “Whatsapp, Instagram, Pubg, Telegram, Messenger, Facebook veya Twitter” gibi sosyal platformlarda (Dm) mesajlaşmada kullanabilirsiniz.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu