İlişkiler

Milf Ne Nedir, Demek? Açılımı Ne Anlama Gelir?

Milf Ne Demek?, Milf Ne, Nedir, Açılımı Nedir?; İngilizce bir ifadenin kısaltmasıdır. İngilizce ‘de birçok kısaltma kullanılmaktadır. Bunlar Türkçede olduğu gibi sadece baş harfleri olan birçok kısaltma vardır. Milf/ MILF genellikle cinsellik için kullanılan bir anlama sahiptir. Türkiye’de çok az bilinen bu terimler, yetişkin film kategorisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Milf, orta yaşlı kadınların çekici olduğunu söylemek için kullanılan İngilizce bir terimdir. Ancak insanlar arasında iltifat olarak kullanılmaz. Daha günlük bir anlamı vardır ve bu nedenle hiçbir kadına iltifat olarak Milf denilmemelidir. Milf kelimesi öncelikle cinsel içerikte ve yetişkin film kategorisinde kullanılan bir terimdir.. Sözcük İngilizcedir ve Türkçe ‘ye de çevrilmektedir. Türkçeye çeviri yapılırken kısaltmanın ilk harfleri de değiştirilmelidir. Bu dünyaca ünlü terim birçok kaynakta yer almaktadır.

Milf Ne Demek?

30-35 yaş arası çekici kadınları tanımlayan mother/mature i’d like to f**k  ifadesinin kısaltmasıdır.

Milf Ne Demek
Milf Ne Demek
  • M: anne
  • ben: yaparım
  • L: beğen
  • F: s*ktir git

Milf İlk Ne Zaman Kullanıldı?

Terim ilk olarak 1990’larda internet sohbet odalarında kullanıldı. Ancak, onu popüler yapan 1999’da yayınlanan Amerikan Pastası Filmidir. Günümüzde bu terim pornografik alandan bir terimdir. Ancak MILF ifadesi, ünlü Amerikan Pastası filmi nedeniyle 1999’da nüfus arasında popülerlik kazanmaya başladı. İçinde, Demetri Noh karakteri Jeanine Stifler’den MILF olarak bahsetti. Bu ifade o zamandan beri popüler hale gelse de, kavramın çok daha önce var olduğuna dairde bilgiler yer almaktadır.

Milf Nedir, Açılımı Ne Anlama Gelir?

Milf kadın, dilimize İngilizce ‘den gelen ve bakımlı olan olgun kadın veya orta yaşlı kadınların çekici olduğunu ifade eden bir terimdir. ABD’de bakımlı olgun kadınlardan veya çekici annelerden bahsetmek için yaygın olarak kullanılmasına rağmen, ABD dışındaki ülkelerde pek çok kişi tarafından tercih edilmemektedir.

Milf Kadın Argo Açılımı

  • Argo – Milf = Orta Yaşlı Bakımlı Kadın
  • Argo – Milf = Seksüel anlamda genç erkekler tarafından çekici bulunan orta yaşlı bakımlı kadın

Milf Ne, Milf Ne Demektir?

MILF, genç erkekler tarafından genellikle erkek arkadaşlarının veya orta yaşlı kadınların çekici anneleri hakkında söylenen Anne ile birlikte olmak istiyorum kısaltmasıdır.

  • Özellikle genç erkekler tarafından cinsel açıdan son derece çekici kabul edilen orta yaşlı bir kadın.
  • Oldukça genç bir kişi tarafından cinsel olarak arzulanan olgun kadın.
5/5 - (2 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu