Sağlık

Passiflora Kullananlar Yorum, Uyku Yapar mı, Fiyat 2024

Passiflora Şurup Nedir? Passiflora Fiyati, Kullananların Yorumları,

Bu yazımızda; Passiflora Kullananlar Yorum, Uyku Yapar mı, Fiyat 2024, Fiyatı Ne Kadar; gibi vb. soruların cevapları yazımızın devamında  yer almaktadır. Bir diğer yazımız olan Arveles Uyku Yapar Mı? isimli yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Orta ve Güney Amerika bölgesiyle özdeşleşen çarkıfelek çiçeği; bilinen ismiyle Passiflora bitkisi, ilaç yapımında son derece sık tercih edilmektedir. Özellikle adını pek çok kez duyduğumuz Passiflora şurubu, yine bu bitkinin kullanılmasıyla üretilmektedir.

Passiflora Şurup Yan Etkileri
Passiflora Kullananlar Yorum

Uykusuzluk, gerginlik, stres ve yorgunluğa iyi gelen Bitkisel sakinleştirici Passiflora şurup, doktorlar tarafından birçok hastaya reçete edilmektedir. Bunun yanı sıra Passiflora şurubu nedir, Passiflora şurubu kullananların yorumları ve Passiflora şurubu fiyatı ne kadar gibi sorularda internetten sık sık araştırılmaktadır. Biz de bu yazımızda Passiflora şurubu hakkında merak edilen tüm detayları derledik.

Passiflora Şurup Nedir?

Passiflora şurubu, diğer bir ismi olan Çarkıfelek çiçeği özünden üretilmektedir. Kullanım maksadı halsizlik, yorgunluk, bitkinlik ve ruh hali ile ilgili sorunların; görüldüğü vakalarda tedavi edici olmasıdır.

Satış Fiyat:165.06 TL
Barkod:8681428571260
Fiyat Güncelleme Tarihi:18.06.2023
Uyku Yapar mı:Passiflora şurubu, halk arasında uykusuzluk için en çok kullanılan şuruplardan biridir. Esas olarak uykusuzluk ve gerginlik için kullanılır. Sakinleştirici etkileri ile bilinir.

Passiflora Şurup Ne Kadar İçilmeli?

Passiflora şurubu, hiç kimse kendi belirlediği ölçüde içmemelidir. Bahsi geçen şurubun günlük dozunu doktor tavsiyesi alarak belirlemek gerekmektedir.

Passiflora Şurup Reçeteli mi?

Sağlık Bakanlığı’nın onaylı olan ilaç listesinde yer alan Passiflora şurup reçeteli satılan bir ilaçtır. Doktorunuz tarafından reçete edilmek koşuluyla eczanelerden temin etmeniz mümkündür. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu Passiflora şurubu SGK karşılıyor mu sorusunun cevabıdır. Söz konusu ilacı SGK karşılamadığı için ilacın değeri kadar ücret ödenmelidir.

Passiflora Şurup Kullananların Yorumları

Passiflora şurubu kullananlar göz önüne alındığında pek çok olumlu yorum görülmektedir. Ancak yine de kullanacak olan kişilerin mutlaka doktorundan bilgi alması tavsiye edilmektedir.

Passiflora Fiyat 2024

SANDOZ İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. tarafından satışa sunulan Passiflora şurubu fiyatı şu anda eczanelerde 244.36 TL olarak satılmaktadır. Tabi bu zamanla farklılık göstermektedir. Kullanıcı yorumlari olarak sitemizde paylaşabilirsiniz.

Passiflora Şurup Etkileri Yan Etkileri

Kullanılan her ilaçta olduğu gibi Passiflora şurubunda yan etkileri olmaktadir. Passiflora şurup yan etkileri şu şekilde bulunmaktadır.

  • Bu şurubun bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır.
  • İlaç kullanımı sonrası aksi yaşanabilecek olumsuz bir etki oluştuğu zaman. Hemen vakit kayıp etmeden doktora başvurmanız gereklidir.

Passiflora Şurup Çocuğa Verilir Mi?

Güvenlilik ve/veya faaliyete dair veri yetersizliği sebebi ile. 12 yaşın altındaki çocuklarda Passiflora Şurup kullanımı önerilmemektedir.

Passiflora Şurup Uyku Yapar Mı?

Passiflora ilacı kullanan kullanıcı yorumlarına. Forum, sözlük gibi sitelere bakıldığı zaman kullananlar genelde  derin bir uykuya sebebiyet veren şurup olduğu belirtmektedir. Ancak yine de kullanacak olan kişilerin mutlaka doktorundan bilgi alması tavsiye edilmektedir.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu