Gündem

Bay Yanlış Can Yaman Reklam Anlaşması

Bay Yanlış Can Yaman Hangi Reklam Filmi Anlasmasi Yapti?, Can Yaman giyim markasinin reklam yüzü olmaya hazırlanıyor,Can yaman milyonluk reklam filmi anlaşması yapmış olduğu  iddialar arasinda

Bay Yanlış Can Yaman Gömlek Reklami Anlaşması

Fox Tv ekranlarında Gösterilen olan “Bay Yanlış” dizisinde başrol olan Can Yaman’ın yıldızı tekrardan parladı. Özge Gürel ile Yaz Dizisi olan Bay Yanlış adlı dizide başrol oynayan Can Yaman, sezonun ilk reklam anlaşmasına imza attı. Son olarak Erkenci Kuş dizisiyle dünya genelinde tanınan oyuncu bir gömlek yeni yüzü oldu. Reklam filmi için oyuncuya 3 milyon TL öneride bulunuldu. Giyim markası TUDORS, reklam yüzü olarak son dönemin başarı göstermiş oyuncularından Can Yaman ile anlaştığını duyurdu.

Bay Yanlış Can Yaman Kimdir?

Bay Yanlış Can Yaman Kimdir
Bay Yanlış Can Yaman Kimdir

 Can Yaman Kimdir ? 08 Kasım 1989 İstanbul doğumludur. Can Yaman aslen Yugoslav kökenlidir ve ailenin tek çocuğudur 2012 senesinde Yeditepe üniversitesi Hukuk bölümünden mezun olmuştur. İyi derecede İngilizce ve İtalyanca Konuşabilen .2014 senesinde avukat olarak çalışırken ek olarak hem de Cüneyt Sayıl Atölyesinde oyunculuk dersi de almıştır.

Bay Yanlış 5. Bölüm Kamera Arkası

Fox Tv nin Yeni Yapımı olan Yaz Dizisi Bay Yanlış  5 bölüm kamera Arkası Görüntüleri

https://www.youtube.com/watch?v=TARBDCDJh3c&t=64s

Bay Yanlış Dizisi Aslında Ne?

Yaz Dizisi olan Bay Yanlış Başrolde genç kızların aşkı, Vücudunun kaslı Yapısı ile ve özgüven ile göz dolduran; ünü dünya çapında bilinen ve seveni olan   oyuncumuz Can Yaman.
Baş rol Partneri olan yaz dizisi başrol oyuncusu , ince zarif, biraz sakar, sevimlimi sevimli tatlimi tatli,  kızımız Özge Gürel var.

Can Yaman Kimdir?

www.gncbilgi.com/bay-yanlis-can-yamanozgur-atasoy-kimdir/

Bay Yanlış Dizisi Oyuncuları 2020

www.gncbilgi.com/bay-yanlis-dizisi-oyuncular/

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu