Biyografi

Dilara Kaçmaz Hayat Hikayesi? Babası Kimdir? Kaç Yaşinda

Dilara Kaçmaz Hayat Hikayesi ? Babası Kimdir? Son zamanlarda kendinden çok uzun bir süredir bahsettirmekte olan Dilara Kaçmaz kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaştı TikTok ve Youtube gibi sosyal paylaşım platformlarında milyonlara ulaşmayı başarmış durumda bu kadar çok takipçiye sahip olması takipçilerinin aklında bir çok soru oluşmakta bizde sizlerin Dilara Kaçmaz Kimdir ,Kaç Yaşında ,  Burcu , Evlimi , gibi sorularınıza cevap vereceğimiz makalemizi sizlere sunuyoruz.

Dilara Kaçmaz Kimdir ? Biyografisi

Başarılı Fenomen 5 ocak 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi 2 kardeş olan Güzel Fenomenin bir küçük kardeşi bulunmaktadır annesi ve babası ayrılmışlardır eğitim hayatına İstanbul’da başlamıştır okul hayatı biraz sıkıntılı geçen Başarılı Fenomenin eğitim hayatı boyunca bir çok okul değiştirmek zorunda kalmıştır bunların üzerine Kartal Ticaret Lisesinden mezun olmuş üniversite hayatına Düzce Akçakoca’da dış ticaret bölümünde okumak istemiş ancak kısa süre sonra onuda bırakmıştır.

Eğitim hayatı sıkıntılı geçen Dilara Kaçmaz 2011 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile Show dünyasına adımını atmıştır 2013 yılında Mehmet Ali Erbil ile Aşka Gel programına katılmış 2017 yılında ise ilk defa ” Aşkı Roman ” dizisinde ” Dilara ” karakterine hayat vermiştir.

Güzel Fenomen eğlenceli ve samimi videolarının aksine hayatı oldukça zor geçmiştir öğleki babası tarafından yıllarca cinsel istismara maruz kalmıştır. Öz babasından yıllarca cinsel istismar görmesi onu derinden etkilemiş ve ” Göğsündeki Uykumu Bölme ” adında kendi hayat hikayesini anlattığı kitabını çıkarmıştır. Öğleki TikTok da 4.4 milyon takipçisi bulunmakta 175 milyon beğenisi bulunuyor Youtube da oldukça etkili kullanmakta eğlenceli ve samimi videolar hazırlamaktadır sevenlerinde bu platformda da onu yalnız bırakmamakta abone sayısını 433 bin kişiyi bulmuştur İnstagram gibi sosyal medya platformun dada samimi fotoğraflar paylaşmakta 642 bin takipçi sayısı bulunmaktadır.

Dilara Kaçmaz Kaç Yaşında ? Yaşi Kaç ?

Güzel fenomen hakkında oldukça fazla soru sorulmakta bizde sizlerin en çok merak ettiği soruları cevapladığımız makalemizde en çok merak edilen soruları topladık ve en çok sorulanlar arasında kaç yaşında olduğu soru bulunmaktadır.  5 ocak 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi 2020 yılı itibari ile 24 yaşındadır.

Dilara Kaçmaz Eğitim Hayati

Başarılı Fenomenin eğitim hayatı boyunca bir çok okul değiştirmek zorunda kalmıştır bunların üzerine Kartal Ticaret Lisesinden mezun olmuş üniversite hayatına Düzce Akçakoca’da dış ticaret bölümünde okumak istemiş ancak kısa süre sonra onuda bırakmıştır.

Dilara Kaçmaz Burcu Nedir ?

Fenomenin kaçmazdın burcunun ne olduğu sevenleri ve takipçileri tarafından oldukça merak edilmektedir. Güzel oyuncunun burcu oğlaktır burcunun özelliklerini taşıdığı bilinmektedir.

Dilara Kaçmaz Evlimi ?

Güzel foneminin sevgilisi ile fotoğraflar ve videolar çekmekten çekinmemekte ve takipçilerine ve sevenlerine Ufuk Akdoğan ı çok sevdiğini her video ve fotoğrafında açıklama olarak not düşmektedir ilişkileri bir süreliğine devam eden ikili e 24 Ağustos 2020 yılında ufak bir organizasyon ile dünya evine girmişlerdir.

Dilara Kaçmaz Eşi Ufuk Akdoğan Kimdir ?

Fenomenin bir süre önce evlendiği ve dünya evine girdiği Ufuk Akdoğan kimdir gibi bir çok soru bulunmakta bizde sizlerin sorularına cevap vermek amacıyla araştırmalar yaptık ancak Ufuk Akdoğan hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor ancak eşi gibi sosyal platformları oldukça aktif kullanmaktadır.

Dilara Kaçmaz Babası Kimdir?

Çocukluğu boyunca öz babası tarafından yıllarca cinsel istismara uğramış öğleki bir röportajda ” babam bana bir gün oyuncak almadı ama ben babamın cinsel organını oyuncak zannediyordum ” gibi herkesin kanını donduran bir cümle kurmuştur herkes bu adamın kim olduğunu merak ediyor ancak babası hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Dilara Kaçmaz Rol Aldığı diziler ?

Zor geçen hayatının aksine dimdik durup hayatına en iyi şekilde devam etmeye çalışmış ve önemli ve güzel adımlar atmıştır bu adımları sizlere yıl yıl olarak aşağıdan belirttim.

  • 2011 Yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye
  • 2013 Yılında Mehmet Ali Erbil ile Aşka Gel
  • 2017 Yılında Aşkı Roman (Dilara ) karakterine hayat vermiştir.

Dilara Kaçmaz Kitabı ?

Güzel fenomenin yaşadığı zorlukları kendi kalemi ile anlattığı ve bu zorluklardan ders çıkarılması gerektiğinin bilinmesini bu sebeple “Göğsündeki Uykumu Bölme” isimli kitabı yazmış ve sevenlerine sunmuştur.

Dilara Kaçmaz Tik Tok

Başarılı Fenomenin  TikTok da 4.4 milyon takipçisi bulunmakta 175 milyon beğenisi bulunuyor.

Dilara Kaçmaz Hayat Hikayesi Kısaca?

Başarılı Fenomen 5 ocak 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi 2 kardeş olan Güzel Fenomenin bir küçük kardeşi bulunmaktadır annesi ve babası ayrılmışlardır. Dilara Kaçmaz 2011 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile Show dünyasına adımını atmıştır.

Güzel Fenomen eğlenceli ve samimi videolarının aksine hayatı oldukça zor geçmiştir öğleki babası tarafından yıllarca cinsel istismara maruz kalmıştır. Öz babasından yıllarca cinsel istismar görmesi onu derinden etkilemiş ve ” Göğsündeki Uykumu Bölme ” adında kendi hayat hikayesini anlattığı kitabını çıkarmıştır

5/5 - (2 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu