Fiyatı Nedir?

Eczanede Kulak Deldirme Fiyatı 2023 – Güncel Fiyat

Bu yazımızda Eczanede Kulak Deldirme Fiyatı 2023, Eczane Küpesi Fiyatları, Kuyumcuda kulak deldirme fiyatı hakkında araştırma yaparak güncel fiyat hakkında bilgiler aktaracağız. Kulak deldirme sağlıklı bir işlem olması için eczane gibi hijyenik bir ortamda yapılmalıdır. 2023 yılı Eczanede kulak deldirme fiyatı ile ilgili detaylarına bakalım;

Eczaneler sadece ilaç ve vb. gibi tıbbi ürünlerin satıldığı yerler değildir. Eczanelerde de bazı küçük estetik ve sağlık işlemleri yapılabilmektedir. Kulak delme bu küçük işlemlerden biridir. Eczacı tarafından yapılacak olan kulak delme işlemi, ağrı kesici, sprey fiyatı hem de uygulanacak işlem maliyeti dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Eczanede kulak delme fiyatı her yıl değişirken, işlem öncesi İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Helix kulak delme işleminin güncel fiyatı merak edilmektedir. 2023 yılı Kulak Deldirme Fiyatı 200 TL ile 300 TL arasında farklılık göstermektedir. Ancak Kulak deldirme sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yapılması gerektiği için mutlaka eczanelerde yapılması gerekmektedir.

Eczanede Kulak Deldirme Fiyatı 2023

Genel olarak eczanelerin kulak delme fiyatları ortalama olarak birbirine yakındır. Bir kulağınızı deldirirseniz 100 ile 150 TL. İki kulağınızı da deldirirseniz 200 ile 300 TL ortalama ücreti vardır. Fiyatı ne olursa olsun kulak deldirme işlemi her zaman daha hijyenik ve sağlıklı ortamda olmalıdır. Ayrıca kulak deldirme vb. sonrasında oluşabilecek küçük kanamalar meydana gelebilir. Eczacılar bu gibi durumlarda çok hızlı ve etkili bir şekilde müdahale edebilirler.

Eczanede Kulak Deldirme
Eczanede Kulak Deldirme
Eczanede Kulak Deldirme Fiyatı 2022Bir kulağınızı deldirirseniz 200 ile 250 TL, iki kulağınızı da deldirirseniz 300 ile 350 TL ortalama ücreti vardır
Kulak Deldirme Fiyatı 2023

Her Eczane Kulak Deler Mi?​

Ne yazık ki, her eczane kulak delme işlemi yapmamaktadır. Delme işlemini öğrenmek için size en yakın eczaneye ulaşıp bilgi almanız gerekmektedir. Bazı eczaneler kendileri yapmasalar bile tanıdıkları ve güvenebilecekleri başka eczaneleri tavsiye etmektedir.

Kulak Deldirme Fiyatları ve Yerleri

Burada dikkat etmeniz gereken şey tek kullanımlık iğne ile kulağınızı deldirdiğiniz yere hijyen koşullarına dikkat ederek delme işlemini yaptırmanızdır. Kulak delim yerleri;

  • Kuyumcu
  • Eczaneler
  • Güzellik Salonları
  • Estetik Merkezleri
  • Tattoo Dükkanları
  • Kulak Boğaz Burun Poliklinikleri

Kulak Deldirmek Kaç TL 2023

Kulağı deldirecek yerler; Kuyumcular, eczaneler, güzellik salonları, güzellik merkezleri, dövmeciler, kulak burun boğaz poliklinikleridir. Kuyumcularda kulak delme fiyatları eczanelerden biraz daha pahalı olabilir. Güzellik merkezlerinde fiyatlar ortalama 300 TL ile 350 TL arasında değişmektedir. Kulaklarınızı deldirmeden önce, biraz fiyat araştırması yapın ve kullandıkları ekipmanı sterilize edip etmediklerini sorun.

Bebeklerde Kulak Deldirme Nerede Yapılır?

Bebeklerin veya çocukların kulaklarını KBB kliniklerinde veya eczanelerde deldirebilirsiniz. Uzmanlar, bebeklerin cildi çok hassas olduğu için evde veya başka yerlerde yapılmasını önermemektedir. Kulak delme işlemini eczacı veya doktor yaparsa çok daha sağlıklı olur.

Bebeklerde Kulak Deldirme
Bebeklerde Kulak Deldirme

Kuyumcuda Kulak Deldirme Fiyatı 2023

Kuyumcularda kulak delme fiyatları eczanelerden biraz daha pahalı olabilir. Eczanelerde bir kulağınızı deldirirseniz 200 ile 250 TL. İki kulağınızı da deldirirseniz 300 ile 350 TL ortalama ücreti vardır.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu