Faydalı BilgilerGündem

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum? Taksitle Cep Telefonu Veren Mağazalar

Son zamanlarda insanların bankalara olan borçları gün geçtikçe artıyor ve insanlar artık kredi kartı ve başka herhangi bir banka ile bir şey almak istemiyor bu sebepten dolayı artık insanlar elden taksitle yani senetle Bir şeyler almak istiyor. Alınmak istenen ürünlerin başında cep telefonları geliyor sürekli yeni modellerin çıkması ve insanların ilerleyen teknolojiye ayak uydurmaya çalışması sebebiyle cep telefonlarına olan rehavet oldukça fazla bu sebepten ötürü insanlar en çok senetle cep telefonu nasıl alınır ve hangi mağazalar vermektedir gibi soruları Google arama motorunda araştırıyorlar. Bu yazımızda sizlere senetle cep telefonu satan mağazaları ve detaylarına yer verdik.

Elden Taksitle Telefon Almak? Senetle Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Genelde senetle ve elden taksit sistemlerini oturmuş yerleşik mağazalar 36 ay vade ile satışlarını tamamlamaktadır bu satışı yapmak için 18 yaşında olmanıza bile gerek yok en düşük 16 yaşına kadar senetle cep telefonu alabiliyorsunuz ancak bu işlemi tamamlamanız için kredi notunuzun iyi olması gerekiyor yada sigortalı bir işte çalışıyor olmanız gerekiyor eğer sigortalı bir işiniz yok ise ve kredi notunuzda ortalamanın altında ise size senet ile cep telefonu verilmemektir ancak alacağınız mağazadan daha önce alışveriş yapmış ve ücreti düzenli bir şekilde ödemiş birinin size kefil olmasını isteyecektir. Bu şartları karşılamanız sonucunda cep telefonuna senetle sahip olabilirsiniz aşağıda senetle alabileceğiniz mağazaları maddeler halinde sıraladık.

Elden Taksitle Telefon Almak Senetle Cep Telefonu Nasil Alinir
Elden Taksitle Telefon Almak Senetle Cep Telefonu Nasıl Alınır

1.EVKUR Mağazaları (Peşinat Gerekmeksizin Cep Telefonları Senetle)

Evkur bu tarz satış yapan en iyi mağazalardan birisi ve en çok tercih edilenlerin arasında bulunuyor. İçerisinde oluşturduğu finansman ile hiçbir peşinat gerekmezsiniz cep telefonları senetle vermektedir. Teknolojinin gelişmesi ve internet çağı söz konusu olduğu için yerleşik mağazalarında senet işlemini gerçekleştirirken artık internet siteleri üzerinden online senet ile alışverişlerinizi tamamlayabiliyorsunuz. Kredi notunuzla ilgili herhangi bir sorun yok ise almış olduğunuz ürün 3 veya 4 iş günü içerisinde elinizde olacak.

2. Arçelik Mağazaları Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum?

En güvenilir ve geçmişi çok uzun olan mağazaların başında yer alıyor ve senetle satış yapan ve peşinat gerektirmeyen ayrıca belirli bir vade sayısına göre bazı durumlarda peşin fiyatına satış sağlamaktadır bazı firmalarda vade yaptırdığınızda üzerine bir miktar vadeye bağlı olarak ücret eklemektedir ancak Arçelik bu duruma vade sayısına bağlı olarak peşin fiyatına satış yapmaktadır. Kredi notunuzun iyi olmaması durumunda mağazadan alışveriş yapan bir kefil bulmanız sonucunda almak istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

3. Teknosa İng. Bank Destekli Senetli Satış Yapmaktadır?

Teknosa bilinen markalar arasında bulunuyor ve güvenilir olduğu belirtilmiş. İng. bank desteği ile 36 vadeye kadar peşinatsız taksitli satışlar yapmaktadır. Ancak bu işlemi sadece İng. müşteri ile sağlamaktadır İng. müşterilerine 5 ila 12 taksit imkanı sağlamaktadır. İng. bu işlemi gerçekleştirmeniz için size bir sms sistemi geliştirmiş ve siz Teknosa yazıp boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazıp 2226 ya sms atın ve bir kaç dakika sonrasında size bir cevap gelecektir eğer kredi onaylamış ise herhangi bir ilde herhangi bir Teknosa mağazasına giderek dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz size sunmuş oldukları krediler 0 faiz olarak belirtilmiş ancak belirli bir seviyesi var belirtilen kredi miktarı 3 bin TL ye kadar faizsiz olarak belirtilmiş.

4. Alışveriş Siteleri Senetle Alışveriş Yapmanız Sağalabilir?

İnternetten satış yapan bir kaç alışveriş sitesi senet ile peşinatsız alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır ancak anlaşmalı oldukları bankanın müşterisi olmanızı ve çekmek istediğiniz miktara bağlı olarak vade miktarı belirlemektedir.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu