Fiyatı Nedir?

Elmalı Hal Fiyatları *2024* (Bugünkü Fiyatı)

Bu yazımızda günlük güncel elmalı hal fiyatlarını sizlere aktaracağız. Sebze Hali fiyat listesi ve Antalya Hal fiyatları aşağıdaki gibidir.

Elmalı Hal Fiyatları 2024 günlük farklılık göstermektedir. Bazen ürünlerin fiyatları azalırken, bazen de artış göstermektedir.

ÜrünFiyat (TL/kg)
Domates18.00 TL
Salatalık7.00 TL
Biber22.00 TL
Patates
Soğan
Biber (Kapya)23.00 TL
Salatalık (Silor)7.00 TL
Kabak8.00 TL
Ispanak
Fasulye8.00 TL
Elmalı Hal Fiyatları 2023

Belirtilen Bu fiyatlar günlük olarak değişebilir ve mevsimsel faktörlere, arz-talep dengesine, hava koşullarına ve diğer faktörlere bağlı olarak artış ya da azalış göstermektedir.. Elmalı Hal, piyasadaki bu değişkenliklere uygun şekilde fiyatları güncellemektedir.

Elmali Hal Fiyatlari
Elmali Hal Fiyatlari

Antalya halinde bugünkü domates kaç para?

Güncel olarak Antalya Halindeki bugünkü domates fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • Standart Domates 18.00 TL
  • Domates Kokteyl : 24.00 TL
  • Domates Oval : 24.00 TL

Antalya halinde kırmızı Kapya biber ne kadar?

2023-09-19 tarihi itibariyle Antalya halinde kırmızı Kapya biberin fiyatı 23,00 TL/kg’dır. Bu fiyat, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Toptancı Hali Komisyonu tarafından günlük olarak yayınlanan verilerden yararlanılarak elde edilmiştir.

Antalya Halinde bugün kırmızı Kapya biberin fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • Standart Kapya Biber (1 kg): 23.00 TL
  • Organik Kapya Biber (1 kg): 25.00 TL
  • Büyük Boy Kapya Biber (1 kg): 20.00 TL

Ancak, belirtmek gerekir ki bu fiyatlar zamanla değişebilir ve günlük koşullara, arz-talep dengesine, hava koşullarına ve diğer faktörlere bağlı olarak artış ya da azalış göstermektedir.

Elmalı Hal Müdürlüğü

Elmalı Hal Müdürlüğü, Antalya’nın Elmalı ilçesinde bulunan bir toptancı halidir ve çeşitli tarım ürünlerinin satıldığı bir yerdir.

  • Adres: Elmalı Belediyesi Toptancı Hali, Elmalı, Antalya
  • Telefon: +90 242 616 10 20
  • Faks: +90 242 616 10 21

Antalya’nın Elmalı ilçesinde bulunan bir toptancı halidir. Hal, ilçe merkezine yaklaşık 1 kilometre uzaklıktadır. Burada sebze, meyve, hububat, bakliyat, çiçek ve diğer ürünler satılmaktadır.

Elmalı Hal Yol Tarifi Nedir? (Nasil Giderim)

Elmalı Hal Müdürlüğü’ne gitmek için Elmalı ilçe merkezinden Antalya-Kaş Karayolu’nu takip ederek yaklaşık 1 kilometre ilerlemeniz yeterlidir. Hal, yolun sağ tarafında kalmaktadır.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu