Fiyatı Nedir?Sağlık

Aspirin Fiyatı 2023 (100 mg,500 mg) Bebe Aspirini Eczane Fiyat

Aspirin Hap Nedir?, Aspirin Hakkında Gerekli Bilgiler, Aspirin Fiyat Nedir?, Aspirin Fiyat 2022, Aspirin C Plus Fiyat, Aspirin Complex Fiyat, Aspirin Eczane Fiyatı 2022

Aspirin Fiyatı 2023 (100 mg,500 mg) Bebe Aspirini Eczane Fiyat hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yere geldiniz. Ağrı kesici eczane fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Aspirin uzun yıllardır üretilmektedir ve Aspirin çok kullanılan bir ilaç türüdür. Bu nedenle Aspirin Eczane Fiyatı 2023 hakkında çok fazla araştırma yapılıyor. 

Ülkemizde en çok kullanılan ilaçlardan biri olan aspirin de zamlardan payını aldı. Peki 2023’de mevcut aspirin fiyatları nasıl olacak? Yazımız aspirinin güncel eczane fiyatını içermektedir. Aspirin fiyatı 2023’de ne kadar oldu?

Aspirin 100 mg Fiyat:26.99 ₺
Aspirin 500 mg Fiyat:43.13 ₺
Aspirin PLUS-C Fiyat:110.12 ₺
Bebek Aspirin Fiyat:26.99 ₺
Fiyat Güncelleme Tarihi :02.01.2023
Aspirin Fiyatı 2023

Aspirin Hap Nedir?

Vücutta iltihaba, ateşe ve ağrıya neden olan maddeleri azaltan iltihap giderici, ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak kullanılan bir ilaçtır.  Aspirin, hafif ve orta şiddette baş ağrıları, migren, diş ağrısı, boğaz ağrısı, ateşli hastalıklar, Grip ve nezleye bağlı ağrı ve ateşi, kas ağrılarını, bel ağrılarını, omuz ve boyun ağrılarını, siyatik ve romatizmal ağrıları gidermek ve ateşi önlemek için kullanılır.

Aspirin Fiyat Nedir
Aspirin Fiyat Nedir

Normal Reçeteli olarak satılan bu ilacı sadece eczaneden satın almanız tavsiye edilmektedir.

Etken Maddesi : Asetilsalisilik Asit,(1)

Aspirin Hakkında Gerekli Bilgiler

  • İlacın etken maddesine alerjiniz varsa, bu ilacın kullanılması önerilmez.
  • Vücutta iltihaba, ateş ve ağrıya sebep olan maddeleri azaltan iltihap önleyici, ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak kullanılan ilaçtır.
  • 3 yaşın altındaki çocuklarda doktor tavsiyesi ile kullanılmalıdır.
  • Tedaviniz sırasında kahve telvesi, siyah kan katranlı dışkı gibi kusma gibi mide kanaması belirtileri ortaya çıkarsa, ilacı almayı bırakın ve tıbbi yardım için hemen doktorunuza başvurun.
  • İlaç alırken alkol almayın. Alkol mide kanaması riskini artırabilir.
  • Ateşi olan çocuklara veya ergenlere, özellikle grip veya suçiçeği varsa doktora danışmadan verilmemelidir.
  • Hamilelik ve emzirme döneminde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

Aspirin Fiyat Nedir?

Reçetesiz olarakta satılan aspirin hapının fiyatı genellikle standartlara göre belirlenir. Size verdiğimiz Aspirin Fiyat ile ilgili bilgiler ortalama değerleri göstermektedir. Eczaneye gittiğinizde farklı bir fiyat ile karşılama ihtimaliniz vardır. Sitemizde belirtilen Aspirin Eczane Fiyatı 2022 tamamen ortalama bir fiyattır. Aspirin satın almak için bunu göz önünde bulundurmalısınız.

Aspirin Fiyat 2023

Bayer Türk Kimya San. Tic. Ltd. Şti. markasının satışa sunduğu  normal reçeteli olarak satılan birim miktarı  500 Mg Ambalajında 20 adet bulunan Aspirin Fiyat 2023 yılı fiyatı 26.99 ₺ dir.

Aspirin C Plus Fiyat 2023

Normal Reçeteli olarak sadece eczanelerde satılan  ASPIRIN PLUS-C 400 mg 10 tablet 2023 yılı fiyatı 110.12 ₺ dir. Sitemizde belirtilen Aspirin Eczane Fiyatı 2023 tamamen ortalama bir fiyattır. Aspirin satın almak için bunu göz önünde bulundurmalısınız.

Aspirin Complex Fiyat

Etken maddesi; Asetilsalisilikasit + Psodoefedrin HCL olan ve Normal Reçeteli olarak satılan Aspirin Complex 500/30 mg 20 Saşe fiyat 145,15 TL dir.

Aspirin Eczane Fiyatı 2023

Bu ilacın eczanelerde ortalama satış fiyatı 2023 ocak ayı itibari ile  26.99 ₺ dir. Zamanla bu fiyat farklılık göstermektedir. Aspirin satın almak istediğiniz zaman bunu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Bebe Aspirini Fiyat 2023

Normal aspirine kıyasla oldukça küçüktür. Bu nedenle yutma güçlüğü çeken kişiler için idealdir. Ayrıca bitki için kullanılmak istenirse toprağa gömülmek oldukça kolaydır. Bitki için kullanan kişiler genellikle bebek aspirin hapını tercih etmektedir.

Bebek aspirin fiyatı 2023 detayları sayesinde yazımızın devamını okuyarak bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Burada belirtilen fiyatlar önerilen perakende fiyatlarıdır.  Bu nedenle eczaneye göre farklılık gösterebilir. Eğer sizde yakın zamanda Eczaneden Bebe Aspirini satın aldınız ise yorum kısmından fiyat belirtebilirsiniz.

  • Bebek aspirin fiyat: 26.99 ₺ dir.
4.5/5 - (2 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu