Faydalı Bilgiler

Gabileye Giriş 2024 (Giremiyorum, Nasil Girilir Çözüm)

gabile.com giriş

Gabile, LGBTQ+ bireyler ve destekçileri için bir sohbet platformudur. Gabileye Giremiyorum ve nasil giriş yapabilirim gibi sorun yaşayanlara çözüm yollarından bahsedeceğiz. Gabile, 1999 Yılında Kurulan Türkiye’nin En Büyük LGBT Arkadaşlık ve Sosyal Ağıdır.

2023 yılında, Türkiye’nin medya denetleme kuruluşu RTÜK, Gabile platformunuuygunsuz içerik” gerekçesiyle yasakladı. Yasaklamanın ardından, Gabile, yurt dışındaki sunuculara taşındı ve Türkiye’deki kullanıcılar Gabileye Giremiyorum sorunu ile karşı karşıya kaldı. Yazımızın devamında giriş yöntemlerinden bahsedegiz.

Gabile Nedir?

Kısaca Gabile, Türkiye’deki LGBTQ+ bireyler ve destekçileri için bir sohbet platformudur. Burada farklı cinsel yönelimlere sahip bireyler bir araya gelip iletişim kurabilir, arkadaşlık edinmektedir.

Adı :GaBiLe
Site Adresi :http://www.gabile.com/
Slogan :İçinizdeki ses
Site Türü :Sosyal ağ, Arkadaşlık ve Cinsel sohbet platformu
Üye sayısı :360,500
Aktiflik Durumu :Aktif
Gabile

Gabileye Giremiyorum, Ne Yapmalıyım?

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kontrol edin. Eğer platforma erişimde sorun yaşıyorsanız, VPN veya Proxy kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca teknik sorunları kontrol etmeyi unutmayın ve Gabile’nin sosyal medya hesaplarını takip edin.

2023 yılında, Türkiye’nin medya denetleme kuruluşu RTÜK, Gabile platformunu “uygunsuz içerik” gerekçesiyle yasakladı. Gabile ‘ye giriş oldukça basittir. www.gabile.com veya http://www.gabile.kim Resmi web sitesini ziyaret ederek veya mobil uygulamayı indirerek ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Gabile nedir giris
Gabile nedir giris

Öncelikle Hesap oluşturma işlemi sırasında, temel bilgilerinizi girmeniz ve bir kullanıcı adı seçmeniz istenecektir. Bu adımları tamamladıktan sonra başarılı bir şekilde giriş yapacaksınız.

Gabile Giriş Sorunları ve Çözümü !

Öncelikle Gabile ‘ye giriş yaparken karşılaşabileceğiniz bazı sorunlar ve çözümleri aşağıdakiler gibidir;

Gabile ‘de siyah ekran sorunu

  • Bazen uygulama başarılı çalışmaz. Sorun yaşadığınız Gabile uygulamasını kapatın ve tekrar açın. Bu işlemden sonra normal çalışacaktır.
  • Eğer yukarıdaki adım işe yaramazsa, uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin. Android, uygulamayı yeniden yükleyip oturum açtığınızda genellikle tüm ayarları geri yükler. Böylece sorunu çözebilirsiniz.

Gabile Erişim Engelli ve Çözümü !

RTÜK, Türkiye’de yasakladı. Bu yüzden, Türkiye’deki insanlar bu siteye girmekte zorlanabilirler. VPN veya proxy gibi bir yol kullanarak Gabile ‘e girebilirsiniz. Sorunun net çözümü ve vpn kullanımı için Yasaklı Sitelere Giriş yazımızı okumalısınız.

Gabile Giriş

Gabile’ye giriş oldukça basittir. www.gabile.com veya http://www.gabile.kim linklerini araç çubuğuna yapıştırarak giriş yapabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamayı indirerek de giriş yapabilirsiniz, ardından ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Bu kadar!

Gabile Marjinal Nedir, Giriş

Gabile Marjinal, Gabile’nin farklı bir versiyonudur. Bu platform, daha az geleneksel ve daha açık fikirli bir topluluğa yöneliktir.

https://www.gabile.com/marjinal/ adresinden siteye giriş yapabilir ve arkadaşlarınızı bulabilirsiniz. Siteye giriş yapabilmek için öncelikle bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik oluştururken e-posta adresinizi, şifrenizi ve kullanıcı adınızı girmeniz gereklidir.

Son olarak Gabileye Giremiyorum, Ne Yapmalıyım? yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu yazımızda giriş için tüm yöntemleri gösterdik. Herhangi bir sorun yaşarsanız yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Ayrıca;

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu