Biyografi

Masum Gopi Kimdir? (Masum Hint Dizisi)

Masum Gopi Kimdir? araştırması yapıyorsanız, yazımızı okumaya devam edin. Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint televizyon dizisi Masum’da başrol oynayan Gopi karakteriyle ilgili detaylar araştırılmaktadır. 3 Mayıs 2010 ile 23 Temmuz 2017 tarihleri ​​arasında Hindistan’da yayınlanan Masum dizisi, ülkede en çok izlenen yapımlar arasında yer almaktadır. Saath Nibhaana Saathiya 2 isimli devam filmi de bulunan Masum dizisi, Star Plus kanalında 2184 bölüm yayınlanmıştır. Dizide, annesi ve babası ölen, dayısı tarafından büyütülen ve Modi ailesinden Ahem’in evlendiği Gopi karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı, kimliği, yaşı ve dini bilgileri hakkındaki sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Kanal 7 Hint Masum Dizisi Gopi kimdir, kaç yaşında, gerçek adı? Hint Masumlar dizisindeki Gopi nasıl, dini nedir? Soruların cevapları meral edilmektedir. Bizlerde sizler için araştırdık bu makalemizde yer almaktadır.

Hint Masum Dizisi Gopi Kimdir, Gerçek İsmi Ne?

Devoleena Bhattacharjee, Hint televizyon endüstrisinde tanınmış bir aktristir. 22 Ağustos 1985’da doğan Bhattacharjee, özellikle Hint televizyon dizilerindeki rolleriyle tanınmıştır. En çok “Saath Nibhaana Saathiya” dizisindeki Gopi Modi rolüyle bilinmektedir. Bu rolüyle büyük bir popülerlik kazanmıştır ve televizyon izleyicileri tarafından sevilmiştir. Bhattacharjee, kariyerinde başarı elde etmiş ve Hindistan televizyon endüstrisinde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Hint Masum Dizisi Gopi Kimdir
Hint Masum Dizisi Gopi Kimdir

Hint televizyon dizisi Gopi karakterini canlandıran oyuncunun asıl adı Devoleena Bhattacharjee’dir. Devoleena Bhattacharjee, 1985 (39) yılında Hindistan’ın Assam bölgesi Sivasagar’da doğdu. 1.63 boyunda ve 60 kilo ağırlığındadır.

Gopi karakteriyle 2013, 2015 ve 2016 yıllarında En İyi Kadın Oyuncu ödüllerini aldı. Hindistan’daki Ulusal Teknoloji Enstitüsü’nde eğitim gören ve mezun olan Devoleena Bhattacharjee, oyuncu olmadan önce mücevher tasarımı üzerinde çalışmıştır. Dans etmeyi, şarkı söylemeyi, yemek yapmayı, yoga yapmayı ve bahçe işlerini seven genç oyuncu aynı zamanda model, şarkıcı ve dansçıdır. Annesi ve erkek kardeşiyle birlikte Mumbai’de yaşayan oyuncu, Hindistan’da yayınlanan birçok dizi ve televizyon programında rol aldı.

Hint Masum Dizisi Gopi Kaç Yaşında, Dini Nedir?

Hint televizyon dizisi Gopi karakterini canlandıran oyuncu Devoleena Bhattacharjee 39 yaşında. 22 Ağustos 1985’te doğdu. Devoleena Bhattacharjee’nin dini Hinduizm’dir.

Devoleena Bhattacharjee Tv Dizileri

  1. Saath Nibhaana Saathiya – Gopi Modi
  2. Sawaare Sabke Sapne… Preeto – Bani
  3. Laal Ishq – Gast
  4. Vikram Betaal Ki Rahasya Gatha – Queen Chandravati
  5. Bahu Hamari Rajni Kant – Rashmi Kant
  6. Devoleena Bhattacharjee’nin başka televizyon dizilerinde de konuk rolleri olabilir, ancak bunlar kariyeri boyunca en dikkate değer olanlardır.

Masum Gopi Gerçek Adı

Masum Gopi’nin gerçek adı, Hindistan’ın Maharashtra eyaletinde Assam bölgesi Sivasagar’da doğmuş olan Devoleena Bhattacharjee‘dir.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu