Cilt BakımıSağlık

Travazol Krem Fiyat 2024

Travazol Krem Fiyatı Ne Kadar?, Kullananlar Yorum

Travazol Krem Ne İşe Yarar?, Vajina İçine Sürülür Mü?, Fiyat 2024; Genellikle egzama ve cilt mantarı gibi durumlar için kullanılan Travazol krem, son dönemde en çok arananlar krem listesinin başında yer almaktadır. Ayrıca  Travazol krem, şiddetli iltihaplanma veya egzama ile ilişkili derinin yüzeysel mantar enfeksiyonlarının erken veya geçici tedavisinde kullanılmaktadır. Bu krem hakkında en çok merak edilen konulardan biride Travazol Krem Fiyatının ne kadar olduğudur; Reçeteyle satılan Travazol krem ​​15 gr krem 2024 yılı fiyat 130.28 TL dir. Bu ilacı sadece eczanelerden reçete ile satın alabilirsiniz.

Egzama, kızarıklık, kaşıntı ve ağrılı iltihap gibi durumlarda kullanılan; Travazol Krem nedir?, ne işe yarar, fiyat nedir, nasıl kullanılır gibi merak edilen soruların cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Travazol Krem Fiyat 2024:130.28 TL
Barkod:8699569350040
Reçete Durumu:Normal Reçeteli bir ilaçdır.
Ambalaj Miktarı:15 gr
Fiyat Güncelleme Tarihi:10.01.2023
Travazol Krem Fiyat 2023

Travazol Krem Nedir?

Travazol krem; genel olarak eczanelerde satılan ve deri yoluyla emilmek üzere mantar hastalıklarının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Ayrıca Mantar hastalıklarında cildin üst tabakasındaki mantarların iltihaplanmasını ve çoğalmasını durduran bir kremdir.

Travazol Krem
Travazol Krem

Aktif bileşenleri; topikal kortikosteroidler grubuna ait diflukortolon valerat ve topikal bir antifungal olan izokonazol nitrattır.

Travazol Krem Ne İşe Yarar?

Travazol krem ​​nelere karşı etkilidir diye merak edilmektedir. Birçok mikroplara karşı etkili olan Travazol krem, cildin yüzeysel mantar hastalıklarını tedavi etmek için kullanılmaktadır. Ayrıca mayalara, maya benzeri mantarlara, kırmızı veya kahverengi lekelere neden olan organizmalara, eritrazmaya, bulaşıcı bir cilt hastalığına karşıda oldukça etkilidir.

Travazol krem, deride bulunan iltihabi ve alerjik durumlarda iltihabı önlemekte ve kaşıntı, yanma, sızı gibi benzer biçimde şikayetleri giderir.

Travazol Krem Nasıl Kullanılır?

Belirtilen bu cilt kremi; belirtildiği şekilde kullanılmalı ve tedavi sırasında doktor talimatlarına kesinlikle uyulmalıdır. Kremin önerilen miktardan daha fazla ya da ilacın kullanımını bırakmanız gerektiği halde kremi kullanmayı devam edildiği halde, başka cilt rahatsızlıkları ortaya çıkar. Tedavi edilecek bölgeye yeterli miktarda krem ​​sürün ve hafif hareketlerle uygulanmalıdır.

  • Kremi günde iki kez uygulayabilirsiniz.

Travazol Krem Fiyat 2024

Sadece eczanelerde satılan Travazol krem, reçeteyle ile satılmaktadır. Reçetesiz de satılan; Travazol Krem ‘in güncel 2024 yılı fiyat 130.28 TL dir. Belirtilen bu fiyat zamanla farklılık göstermektedir.

TRAVAZOL 15 gr krem2023 yılı fiyatı 79.38 TL
TRAVAZOL 15 gr kremOrtalama Fiyatı 79.45 TL
TRAVAZOL 15 gr krem2024 yılı fiyatı 130.28 TL
Travazol Krem Fiyat

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu