Biyografi

Uğur Bilgin (Mesut) Kaç Yaşinda? Hakkında Tüm Merak Edilenler?

Güldür Güldür Show oyuncularından olan Uğur Bilgin (Mesut) oyunculuk yaptığı platformda takma ad olarak mesutu kullanmaktadır

Güldür Güldür Show oyuncularından olan Uğur Bilgin (Mesut) oyunculuk yaptığı platformda takma ad olarak mesutu kullanmaktadır. Güldür Güldür Show son yılların en çok izlenen ve sevilen programları arasında bulunuyor oyuncuları da bir okadar merak edilmekte ancak merak edilen oyuncularının başında Mesut bulunuyor bizde Uğur Bilgin (Mesut) hakkında tüm merak edilenlere yazımızda yer verdik.

Uğur Bilgin (Mesut) Kimdir?

Uğur Bilgin (Mesut) 24 Temmuz 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına Yıldız Teknik Üniversitesinde devam ederken tiyatro koluna katılmış ve eğitim almak istemiş ancak ailesinin bu konuda tepki göstermesi üzerine eğitim alamamıştır.

Bunun ardından Yıldız Tenik Üniversitesini bitirdikten sonra hayalinden vazgeçmeyip 9 Eylül Üniversitesinde Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. 2008 yılında ” Kağıt ” filminde Asuman Dabak, Ahmet Mekin, Ayşen Gruda, Öner Erkan, Irmak Ünal ile birlikte rol almış ve kendinden ve oyunculuğundan bahsettirmiştir.

Bunun ardından 2011 yılında ” Aşağı Yukarı Yemişliler ” dizisinde Şahin Irmak, Bülent Emrah Parlak, Murat Eken, Büşra Pekin ile birlikte Hayri karakterini canlandırmıştır. Yılmaz Arslan Türk’ün Otisabi çizgi romanının film versiyonu çekilmeye başlanmış 2013 yılında ” Otisabi ” dizi film olarak 2013 yılında Uğur Bilgin başrol olarak çekilmeye başlamış ancak bir kadro değişikliği yapılması gerekti ve Uğur Bilgin yerini Tim Seyfi ye bıraktı.
2016 yılında vizyona giren giren ve büyük oranda sevgileri toplayan ” Dedemin Fişi ” komedi filmi çekilmiş ve Güldür Güldür ekib oyuncuları ile birlikte bir film ortaya koymuşlar.

Film oyuncuları şu şekilde sıralanmış Özge Borak, Alper Kul, Doğa Rutkay, İrem Sak, Ali Sunal, Erdem Yener, Onur Atilla, Şükran Ovalı, Meltem Yılmaz kaya, Özlem Tokaslan, Ayşen Gruda ve Zeynep Kankonde ve Uğur Bilgin.

Ugur Bilgin Mesut Kimdir
Ugur Bilgin Mesut Kimdir

Uğur Bilgin Boyu Ve Kilosu?

Yakışıklı oyuncunun uzun boylu oluşu ve fit görünüşü ile boyu ve kilosu oldukça merak edilmekte 185 cm boyu bulunuyor ve 75 kg ağırlığı bulunuyor.

Uğur Bilgin Nereli?

Uğur Bilgin 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş ancak baba tarafı Rize li olduğu için aslen Rizeli olarak belirtilmiştir.

Uğur Bilgin Ailesi?

Uğur Bilgin Annesi Ev hanımı babası ise Demiryollarından emekli olduğu belirtilmiş ve ailesi tarafından oldukça destek görmekte ve oldukça mutlu oldukları belirtilmiştir.

Uğur Bilgin  Yaşi Kaç ?

Uğur Bilgin 24 Temmuz 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başarili Oyuncu Şuanda 40 Yaşindadirr.

Uğur Bilgin (Mesut) Evlimi?

Başarılı oyuncu hakkında merak edilenlerin başında ilerleyen yaşı itibari ile evlimi sorusu oldukça merak edilmektedir. Ancak Yakışıklı oyuncu Bekar.

Uğur Bilgin  Arka Sıradakiler ?

Uğur Bilgin 2010 yılında yayınlanan televizyon dizilerin arasında bulunan Arka Sıradakiler dizisinde Metin Öğretmen olarak rol almıştır.

Uğur Bilgin Rol Aldığı Diziler?

 • Boynu Bükükler 2014
 • Otisabi 2013
 • Güldür Güldür 2013
 • Aşağı Yukarı Yemişliler 2011
 • Arka Sıradakiler 4. sezon 2010
 • Uğur Bilgin (Mesut) Rol Aldığı Sinema Filmleri?
 • Organize İşler 2: Sazan Sarmalı 2019
 • Kolonya Cumhuriyeti 2017
 • Dedemin Fişi 2016
 • Böcek 2014
 • Kağıt 2010
 • Plajda 2008
 • Organize İşler 2005

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu