Faydalı Bilgiler

Arka Sıradakiler Nerede Çekildi Ne Zaman Çekildi – Hangi Lise

Büyük Zafer Lisesi Nerede

Arka Sıradakiler Nerede Çekildi hakkında detaylı bilgi arıyorsanız yazımızın devamını okumaya devam edin. Yazımızın içeriğinde; Büyük zafer Lisesi nerede, Arka Sıradakiler ne zaman çekildi, İstanbul büyük zafer lisesi hakkında bilgiler vereceğiz.

Yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği dizinin yönetmenliğini Hamdi Alkan üstlenmiştir. 30 Eylül 2007’de Fox’ta yayınlandı. 27 Kasım 2011’de 170. bölümüyle sona ermiştir. Dizinin çekildiği Okul, Arka Sıradakiler dizisi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Arka Sıradakiler dizisinin çekildiği okul “İstanbul Kağıthane Lisesi” dir. Dizideki karakterler liseden mezun olduktan sonra dizi Kağıthane etrafında çekilmiştir.

Arka Sıradakiler Dizisi Hakkında Genel Bilgiler

MinT Prodüksiyon tarafından FOX için hazırlanan bir Türk drama ve gençlik dizisidir. Yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği dizinin yönetmenliğini Hamdi Alkan üstlenmiştir. Dizi 30 Eylül 2007’de FOX’ta yayınlanmaya başladı. 27 Kasım 2011’de 170. bölümüyle sona eren dizi, 15 Ocak 2012’de yeni bölümleriyle TNT’de yeniden başladı. TNT’nin kapanmasına karar verildiğinde tüm diziler bitmişti. Bu nedenle Arka Sıralar’ın 193. son bölümü yayınlanmadı.

Arka Siradakiler Nerede Cekildi
Arka Siradakiler Nerede Cekildi

Gençlik dizisi olan Arka sıradakiler çete kavgaları, uyuşturucu ve haraç alınmasını konu edinmektedir. Dizinin çekildiği lise; Yıllardır tek bir öğrencisini üniversiteye gönderemeyen unutulmuş bir lisedir. Büyük Zafer Lisesi adlı lisenin öğrencilerinin hikâyesini ve yeni idealist bir öğretmenin bu öğrencileri doğru yola getirmek için verdiği mücadeleyi anlatmaktadır.

TürGençlik, Dram
Proje tasarımcısıBirol Güven
YönetmenHamdi Alkan ve Ali Bilgin
Başrol OyuncularıBülent Çetinaslan, Sinem Öztürk, Barış Atay Mengüllü, Bülent Emin Yarar
Arka Sıradakiler Dizisi genel bilgi

Arka Sıradakiler Nerede Çekildi

Dizi, yıllardır tek bir öğrenciyi üniversiteye gönderemeyen unutulmuş bir lise olan. Büyük Zafer Lisesi’nde çekilmiştir. Dizideki karakterler liseden mezun olduktan sonra dizi İstanbul Kağıthane ilçesinde çekilmiştir.

https://youtu.be/YslUxDDhUwA
Arka Sıradakiler Nerede Çekildi

Arka Sıradakiler Ne Zaman Çekildi?

30 Eylül 2007’de Fox’ta yayınlandı. 27 Kasım 2011’de 170. bölümüyle sona eren dizi, 15 Ocak 2012’de yeni bölümleriyle TNT’de yeniden başladı. TNT’nin kapanmasına karar verildiğinde tüm diziler bitirilmiştir.

Başlangıç Tarihi30 Eylül 2007
Bitiş Tarihi27 Kasım 2011
Arka Sıradakiler Ne Zaman Çekildi?

Arka Sıradakiler Hangi Okulda Çekiliyor?

Arka Siradakiler Hangi Okulda
Arka Siradakiler Hangi Okulda

Gençlik dizisi Arka Sıradakiler Kağıthane Lisesi’nde çekilmiştir. Dizideki karakterler liseden mezun olduktan sonra dizi Kağıthane cıvarında çekilmiştir.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu