Sağlık

Aloe Vera Shot Ne İşe Yarar? Kullananlarin Yorumlari

Aloe Vera Shot Diyet ürünü olarak piyasaya sürülmüş takviye edici gıda olarak belirtilmiştir. Aloe Vera Shot  Gold firmasi tarafindan üretilen takviyedir. Aloe Vera Shot  içeriğinde %99 oranında bitki özü suyu bulundurulduğu belirtilen bir İçecektir. Bir Kutu içerisinde 15 adet shot bulunmaktadir ve her shot 30 ml dir.

[info type=”info-warning” ]

Gncbilgi.com Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların satışa çıkarmış oldugu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alıntılanarak yapılmalıdır.Bahsi gecen Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.  Kullanmadan Önce Kesinlikle doktorunuza basvurunuz doktor tavsiyesi olmadan kullanmayınız.Bu anlamda bahsi geçen hiç bir ürün hakkındaki olumlu veya olumsuz açıklamalar tavsiye niteliğinde değildir.

[/info]

Aloe Vera Shot Nedir?

Aloe Vera Shot Diyet ürünü olarak piyasaya sürülmüş takviye edici gıda olarak belirtilmiştir. Aloe Vera Shot  Gold firmasi tarafindan üretilen takviyedir. Aloe Vera Shot  içeriğinde %99 oranında bitki özü suyu bulundurulduğu belirtilen bir İçecektir. Bir Kutu içerisinde 15 adet shot bulunmaktadir ve her shot 30 ml dir.

Aloe Vera Shot Ne İşe Yarar?

Aloe Vera Shot  Ne İşe Yarar? Metoplazmayi 5 kat hızlandırmaya , yağ yakımını engelleyen ve tüm parazitleri bakteri yok etmeye ve hızlı sağlıklı kilo vermenize yardımcı olacağı belirtilmiştir. Yemeklerinizde kullanılan yagi ve şekeri vücudunuzdan %85 e kadar atmanıza destek olacagi belirtilmiştir.

Kullanıldığı anda etkisini gösterdigi ifade ediliş Aloe Vera Shot ile istediginizi yiyerek ve o yediğiniz ürünlerden aldıgınız fazla kalorilerin atılmasına yardımcı oldugu belirtilmiştir.

 • Yavaş Kilo Verip Çok Hızlı Kilo Alıyorsanız : Kilo veremeyenlerin en büyük problemlerinden biri de yavaş metabolizma sebebiyle yavaş kilo verip hızlı kilo almak olabilir.
 • Sık Sık Yemek Yeme İsteğiniz Varsa : Sürekli açlık hissi sebebiyle yenilen yemekler yağa dönüşerek kilo almanıza sebep olabilir.
 • Metabolizma Yavaş Çalışması : Vücut besinlerden aldığı kaloriyi enerjiye dönüştüremeyebilir ve bu sebeple kilo alımı gerçekleşebilir.
 • Vücudunuzda Ödem ve Şişkinlik: Vücutta biriken fazla sıvı da şişkinliğe neden olabilir. Hareketsiz yaşam, az su tüketimi ödeme neden olabilir.

Aloe Vera Shot Nasıl Kullanılır?

Aloe Vera Shot ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Aloe Vera Shot hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Aloe Vera Shot Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

 • Sabah uyundıgınız zaman ilk olarak 1 adet bir bardağa Aloe Vera Shot boşaltarak yada şişeden içebilirsiniz. Günlük dozajı aşmayınız.

Aloe Vera Shot Faydasi Nedir?

Aloe Vera Shot içerisinde bulunan Aloe Vera parcaciklari nedeni ile vücudunuzun yağ yakımına oldugu belirtilmiştir. Aloe Vera Shot Yüksek düzeyde alkali sayesinde vücudumuzdaki yağ ve şekeri tutan  kötü bakterileri yok etmeye yardimci oldugu belirtilmiştir.

Aloe Vera Shot Bağırsakta Bulunan Bakteri ve Parazitleri Temizlemeye yardımcı olduğu belirtilmiştir.

Aloe Vera Shot Satış Fiyatı Ne Kadar?

Aloe Vera Shot satış fiyatı 139 Tl  satılmaktadır.

Aloe Vera Shot Kullananlar Kullanıcı Yorumları

Aloe Vera Shot Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Aloe Vera Shot Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Aloe Vera Shot Kullananlar Ne Diyor?

Aloe Vera Shot ürünü kullananlar tarafından internetteki herhangi bir sözlük yada yorum sitelerinde Herhangi bir yoruma rastlamadik.

Aloe Vera Shot Kullananlar tarafından yapılan Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır.Bu nedenle bu ürün hakkında işe yarayıp yaramadığı hususunda farklı bir yorum veya şikayetiniz varsa Aloe Vera Shot Hakkında yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen diğer tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

Puan Ver

İlgili Makaleler

25 Yorum

  1. Bir ay kullandı. Hiçç bir işe yaramıyor.ekstıradan 1 kılo aldım.paranıza yazık…3 kutu sipariş verdim ne yazıkkı…

  2. Merhaba bugün elime ulaştı.Bir çok ürün denedim birde aleo vera shot ı denemek istedim.Deneyimlerimi tüm gerçekliğiyle paylaşıcam çok ümitliyim umarım işe yarar

 1. 9 gün oldu sipariş verdim daha gelecek inşallah ama teslimatta bu kadar gevşek bı firmanın ürününün ne kadar etkili olacağı tartışılır

 2. Ben hiç anlamadım bu işi
  Telefonlara ulaşılmıyor
  Olecektim neredeyse
  İçince beş dakikayı bulmadan bir baygınlık hissi ile her tarafım uyuştu

 3. Merhaba bugün kullanmaya başladım Sabah uyanır uyanmaz bir tane içtim tadı fena değil kötü de değil güzel de değil ama gidebilecek düzeyde bir tadı var ve şu anda saat 9.28 karnım hala acıkmadım gün gün tecrübemi sizlerle paylaşacağım Umarım faydalı bilgi vermiş olurum

 4. Sakın almayın yorumları görerek aldım kendi sitelerindeki burayı gorseydim kesinlikle almazdım. Kilo vermiyorsunuz kesinlikle aksine 10 gunde 1kg aldım ve 14 gün olmamasına rağmen iadede almadılar. Israrla günlerce aradım en sonunda süreniz dolmuş dediler. Çağrı merkezi falan degil aradığımız numara size dönülecek diye söylüyorlar sonra 24 gün geçmiş oluyor. Size öyle izah ediyorlar resmen dolandırıyorlar anliycaniz kimse almasın paranıza yazık

  1. Gerçekten de palavra.!!!..3 kutu bitirdim ve gr zayıflama olmadı!!!!üstelik bu dönemde yediklerine de çok itina gösterdim!!!!!yazıklar olsun size…param çöpe gitti?siz de inanıp, alıp paranızı ziyan etmeyin!!!!ALMAYINNNN!??

 5. Buradaki yorumlara baktım kimse kilo verememiş şaşırdım açıkçası 2 kutu var bende 14 gün oldu yarın 1. kutum bitiyor başladığım günün sabahı 61.1kg idim bu sabah 59.3kgyim 1 kutu ortalama 2 kg verdirdi bana 1 shot ile 1000 kalori yakılıyor deniyor ortalama 7400 kalori 1kgye eşit günlük 1000 yaktığı için yaklaşık 7 günde 1 kilo oluyor vücudunuzun günlük yaktığı kalori miktarını aşacak kadar yemediğiniz sürece tabiki bu rakamı 655,1 + (9,56 x kilo) + (1,85 x boy) – (4,68 x yaş) bu şekilde hesaplıyorsunuz bu şekilde vereceğinizi düşünüyorum. :) ama günlük almanız gereken kalori miktarını alıp bu ürünü kullanmazsanız kilonuzu sabit kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu