Saç Bakımı

Dax Supergro Nedir? Eczane Fiyati? Kullananlar ve Yorumlari

Supergro kullananlar, Dax Supergro kullananlarin yorumlari, Dax Supergro 2021 Fiyati, Ne kadar

Bayanlar arasında en çok merak edilen saç maskelerinden biri olan; DAX Supergro tüm bayan forumlarında oldukça fazla konuşulmakta. Peki Dax Supergro Eczane Fiyati? Kullananlar ve Yorumlari, kullanıcı yorumlari, kullanımı, fiyatı , eczane fiyatı, içindekiler, Supergro saç bakım yağı nedir?. gibi merak edilen tüm sorulan cevapları bu yazımızda yer almaktadır.

Dax Supergro Nedir?

Supergro Saç Maskesinin en dikkat çeken özelliği yavaş uzayan saçları uzatmak ve bu maskenin içeriğinde saçınızı en hızlı uzatacak bir çok yağ içermektedir. Ayrica İçerdiği botanik yağlar sayesinde saç ve saç derisini besler. İçeriğinde ise; Hindistan cevizi yağı, avokado özü, küncü yağı, badem yağı, papatya özü ve benzeri. yağları bulunmakta.

Supergro nedir
Supergro nedir

 İçeriği; Susam Yağı, Jojoba Yağı, Ayçiçek Yağı, Tatlı Badem Yağı, Avokado Özü, Buğday Tohumu Özü, Aspir Çiçeği Özü, Pamuk Tohumu, Bitkisel Yağlar ve Mineraller içermektedir.

Dax Supergro Ne İşe Yarar?

  • Kısa zaman içerisinde saçınızda fark edilir.Ayrica saça yumuşaklık, parlaklık ve canlılık sağlar.
  • Nem kaybına karşı saçın direncini artırır.
  • Saç uçlarını tedavi etmeye, kırılmaları önlemeye destek olur.
  • Saçlarınızın daha hızlı uzamasını sağlamaktadır.

Dax Supergro Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Uzman bir hekim tavsiyesi ise kullanılması gereken bir üründür.

  • Yıkama işleminden yarım saat veya bir saat öncesinde uygulanır.
  • Parmak uçlarınıza çok miktarda alacağınız Supergro Saç Bakım Yağ’ını saç diplerinize sürerek 10 dakika kadar masaj yapılmalıdır.
  • Saç diplerinize sürmeniz burada yeterli olacaktır. Tamamına sürmenize gerek yoktur.
  • Haftada en az 2 kez uygulanması tavsiye edilmektedir.

Dax Supergro Eczane Fiyati?

Saçlarınızın daha hızlı uzamasını sağlayan ayrica saça yumuşaklık, parlaklık ve canlılık veren Saç Bakım Yağı 198 gr lik  2021 yılın en güncel Fiyati  165,90 ₺ dir.Fakat bu belirtilen fiyat zamanla farklılık göstermektedir.

Dax Supergro Kullananlar ve Yorumlari

Harikaaa tek kelime ile kuaförüm istenilen boydan çok Kısa kesti.Ayrica 1 ayda gözle görülür büyük fark var .

ciddi anlamda faydasini gordum.alin aldirin.

2 hafta kullanamama rağmen baya fark etti. Saçlarım normalde omuz hizasındaydı şuan 4-5 cm uzamış bile. 1-2 ayda ne olur siz düşünün artık 🙂

Gratislerde satılmaya başlanmış saç uzatıcı maske¸ sadece saç diplerine masajla yedirilmesi ve asla boy ve uçlara getirilmemesi gerekiyor diplerden arındırması daha kolay olmakta.

Saç diplerine Masaj yaparak uyguluyorum durulama sı biraz zor fakat saçı hem yumuşatıp hem de daha hızlı uzamasını sağlıyor bayıldım tavsiye ediyorum haftada birkaç kere yapımız etkisini göreceksiniz.

İlk zamanlarda saçlarımı dökecek diye çok korkmuştum nette öyle yorumlar vardı.Fakat öyle birşeyle karşılaşmadım gayet sağlıklı bir şekilde saçlarım uzamaya başladı.

ürün çok güzel dökülmeyi azalttığı doğru ancak gerçekten saçtan çıkarmak çok zor.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu