Sağlık

Dhr Lichtmann Nedir? Kullananlar Yorumlari

Dhr Lichtmann Nedir? Kullananlar Yorumlari,Dhr Lichtmann Zayıflama Ürünü İşe Yarıyormu? DHR Lichtmann ürünü tokluk hissi vererek iştahınızı kestiği gibi sindirim sisteminizi de düzene sokar ve tam kapasitede çalışmasını sağlar. Hem yemek yeme alışkanlığındaki azalma hem de düzenli bir sindirim sistemi kilo vermenizi hızlandırdığı belirtilmiştir.İçerisinde; hurma çekirdeği ekstraktı çam sakızı ekstraktı, sumak ekstraktı, üzerlik ekstraktı, zeytin çekirdeği ekstraktı ve incir yaprağı ekstraktı bulunmaktadır.

[info type=”info-warning” ]

Gncbilgi.com Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların satışa çıkarmış oldugu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelerden alıntılanarak yapılmalıdır.Bu anlamda bahsi geçen hiç bir ürün hakkındaki olumlu veya olumsuz açıklamalar tavsiye niteliğinde değildir.

[/info]

Dhr Lichtmann Nedir?

Ürün diyet kategorisinde çıkmış bir üründür. Hollandalı herbalist De Heer Lichtmann ürünü hazırlamış. 60 tabletten oluşmakta.Hollandalı ünlü herbalist De Heer Lichtmann In uzun yıllar süren çalışmalar sonucu hazırladığı muhteşem bir zayıflama ürünü oldugu belirtilmiştir.

Dhr Lichtmann Ne İşe Yarar
Dhr Lichtmann Ne İşe Yarar

Dhr Lichtmann İçerisinde; hurma çekirdeği ekstraktı ,çam sakızı ekstraktı, sumak ekstraktı, üzerlik ekstraktı, zeytin çekirdeği ekstraktı ve incir yaprağı ekstraktı bulunmaktadır.

Dhr Lichtmann Ne İşe Yarar?

Bölgesel zayıflamanın DHR Lichtmann ile kolayca çözülecegi iddaa ediliyor.

DHR Lichtmann  tokluk hissi vererek iştahınızı kestiği gibi sindirim sisteminizi de düzene sokar ve tam kapasitede çalışmasını sağlar. Hem yemek yeme alışkanlığındaki azalma hem de düzenli bir sindirim sistemi kilo vermenizi hızlandırdığı belirtilmiştir..

Dhr Lichtmann Eczane Satiş Fiyati

Dhr Lichtmann Zayıflama Ürününün resmi satiş fiyati 149₺ oldugu bilinmektedir.

Dhr Lichtmann Kullananlar Yorumları

Dhr Lichtmann Zayıflama Ürünü Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Dhr Lichtmann Zayıflama Ürünü Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Dhr Lichtmann Kullanıcı Yorumlari

Dhr Lichtmann Zayıflama Ürünü hakkında Yorumlari incelediğimizde henüz bir şikayet, olumsuz bir kullanıcı yorumuna denk gelmedik. Kullananların fikir ve görüşlerini daha detaylı sitemizde yorum olarak belirtebilir.

Dhr Lichtmann Zayıflama Ürünü İşe Yarıyormu?

Dhr Lichtmann Zayıflama Ürünü vücut direncini arttıran, tansiyonu ve şekeri dengeleyen bitkisel bir ürün oldugu belirtilmiştir.

Dhr Lichtmann Yorumlari

Dhr Lichtmann Kullananlar tarafından yapılan Kullanıcı yorumları ticari ürünler için bir referans görevi yapmaktadır.Bu nedenle Dhr Lichtmann hakkında işe yarayıp yaramadığı hususunda farklı bir yorum veya şikayetiniz varsa Dhr Lichtmann yorum yaparak bu ürünü satın almak isteyen diğer tüketiciler ile paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz.

Puan Ver

İlgili Makaleler

33 Yorum

 1. Bu kadar ünlü bir fomülün ve herbalist doktorun neden hiç yurtdışı sitelerde adı yok ve neden yabancı sitelerde hiç konu ile ilgili bilgi yok. Sanki bu kişi ve ürün Türkiye’de geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuş gibi. Ben İngilizce arama da yapıp hatta kişinin ismini direk Google’a yazıp arama yaptım ama hiçbirşey çıkmıyor. Bu konuda yorumunuz nedir?

  1. İnstagramdaki Gülşah hanımla görüştüm cok kıl birisiyim ve tonlarca sorum oluyor kendilerine ama tatmin etmeyen havada kalan cevaplar veriyorlar kendileri sürekli ürün hakkımda bilgi ezberlenen haricinde 0 güven 0
   Sürekli bir sertifika dönüyor ortada ancak sirido diye bir marka vega diye bir ilaç şirketi üretmiş ama satıcısı o değilmiş. google. De araştırıyorum ne bir bilgi var bu konular hakkında ne bir isim çok şüpheli yani insan bu üründen ölse kalsa sorumlu olmucaklarmış gibi. . Tarım bakanlığı onaylı ise neden ilaç kutusu üzerinde onay amblemi yok. Bakanlık onaylı firmalar listesinde isimleri yok belkide o sertifikada feyk daha bilgili daha tatminkar personel seçilmeli herşey efendim diye mesaj yazmakla olmuyor.

   1. Kusura bakmayında size ne diye hitap etmesini isterdiniz gayet saygılılar insanlara yaranılmaz gerçkten sabırla tüm sorularıma cevap verd gülşah hanım ben de ondan aldım ürünü hiçbir sorumu cevapsız bırakmadı. Ayrıca kullanırken bile muhattabını bulurken siz kalkmşsınız ölse kimse arkasında durmucak diyosunuz. bu zamana kadar da hiç ölümcül bir sonuç veya hastalık olmamasına rağmen.Ürününden şüphe eden bir firma ürün satışından sonra neden sizinle muhattap olsun. Eleştirmek için eleştiri yapıyosunuz. Kaç senedir piyasada olan bir ürün sizce bakanlık onayı olmasa tutunabilir miydi.? Denetim yok mu bizim ülkemizde biraz akla uygun eleştiri yapın! Komik oluyorsunuz.

   2. Bu yorumları görünce gerçekten çok şaşırdım ben 1,5 ayda 10 kilo verdim ve gülsah hanm benimle gece gündüz demeden yardımcı oldu, sırf kötü yorum yapmak için yorum yapıp cahilleşmeyin arkadaslar..ilacı kullanmadan yazmış çoğu kişi , ben kullandım ve şuan hem zindeyim hemde istediğim kiloda. İlacı kullanarak yorum yapın lütfen yalan yanlış yorumlar ile insanların hakkına girmeyin..

  2. Herkese iyi akşamlar inanın ağrılarıma dahi çok iyi geldi çok güzel bir ürün menopoz dönemindeyim inanmıyordum dhr lichtman sayesinde hem kendime geldim hem hafifledim kötü yorumları okuyunca şoka girdim üründe asla gram hata kusur kimyasal yok Gülşah Hanıma ne zaman yazsam bayan çok ilgiliydi bana da herkesin bünyesi farklı olduğunu ve düzenli kullanarak benimle birlikte yola devam ederseniz güzel sonuçlar alırız dedi ve dediği gibide oldu çok şükür Allah razı olsun 62 günde 9 kilo verdim çok mutluyum ?

  3. Bende sorduğumda daha önce yurt dışı satışı vardı satış patentini türkiye Aldığı için Türkiye’de satışı yapılmakta olduğunu söyledi gülşah hanım. Ve iyi ki de almışım çok memnun kaldım bir ayda 7 kilo verdim ve aralarda düzensiz kullanmama rağmen 7 kilo verebildim gerçekten çok güzel bir ürün, çok memnunum

  4. Bende sorduğumda daha önce yurt dışı satışı vardı satış patentini türkiye Aldığı için Türkiye’de satışı yapılmakta olduğunu söyledi gülşah hanım. Ve iyi ki de almışım çok memnun kaldım bir ayda 7 kilo verdim ve aralarda düzensiz kullanmama rağmen 7 kilo verebildim gerçekten çok güzel bir ürün, çok memnunum

 2. Bende 2 kutu kullandım
  Burdan yazılanları okuyunca hemen sipariş verdim
  Harfi harfine uydum
  Ama değil 100 gram vermek
  3 kilo aldım
  Tamamen tuzak
  İnanmayın

  1. 6 bin kişilik fabrikada çalışıyorum ve ilk başta inanmamıştim ön yargiyla yaklastim ama beni yanıltti 2 haftada 5.900 gr kilo verdim iyiki dhr lichtman ile tanistim iyiki var özellikle migdem cok yanıyordu ona da cok faydasi oldu size katilmiyorum karalamak icin yapiyorsunuz vicdanen yazmak istedim

  2. Sanırım sizlerde bir yanlış yapmışsınız. Ben de buradaki yorumlara bakarak biraz çekindim açıkçası ama sonrasında aldım ve 2 hafta olmadan 3 kilo vermeyi başardım. Eğer dikkat ederseniz gerçek anlamda işe yarıyor. Çünkü kullanmadığım ürün kalmamıştır.

 3. WhatsAptan iletişime geçtiğim bayana
  Para iadesi istediğimi söylediğimde
  Siz ürünü kullanmıyorsunuz
  Tehdit ediyorsunuz diye bir uslüple karşılaştım
  Yani şunu bilerek alın
  Ürünlerine güvenmedikleri için para iadesi filanda yok
  Alacaksanız ona göre alın

  1. Sağlık çalışanı olarak sormak istiyorum sizlere? Tamam ürünü sevmez, kullanmazsınız ama AÇILMIŞ bir gıda takviyesini nerede geri iade edebiliyorsunuz ki? Ürün satılırken İADE GARANTİSİ var demediler bana. Bilerek alıyorsunuz bu durumu ve lütfen ürünü kötülemek için olmayacak şeyler yazmayın, insanların ekmeğiyle de oynamayın. Ben de sattığım ve kullanılmış sağlık ürünlerini geri almıyorum. KURALI da bu. Yoksa sizlere satılan ürünler hep birinin aldığı, açtığı ve iade ettiği ürünler olacak. Bunu mu istiyorsunuz?

 4. DHR LİCTHMAN sayesinde 9 kilo verdim.
  İlk başlarda inanmamıştım buna benzer ürün çokk kullandım. Fayda görmediğim için ön yargı ile yaklaşmıştım, yinede denemek istedim iyi ki de denemişim ürün gerçekten çok destek veriyor bende az ve sık yiyerek destek verdim 28 günde tam 9 kilo verdim herkesin faydalanmasını isterim ayrıca her yazdığımda da anında cevap aldım iyi ki var. :)

  1. Merhaba bende yeni keşfettim almak istiyorum fakat güvenilir derecesi nedir bilmiyorum aldığınız yeri yazarmısınız mahsuru yoksa

 5. Dhr lichtmanı gülşah hanımdan satın aldim dhr lichtman distributor ilk basta anlattiklarina inanmadim satmak icin kandiriyor diye dusundum bir tarafimda urunu denemek istiyor cok arada kaldim gunlerce bayana yazdim hic pes etmedi en sonunda aldim ilk 3 gun bi fark gormedim kandırıldığımi düşündüm bayana yazdim herkesin bünyesi farklidir sabirli olun dedi yeme seklimi degistirdi allah 1 degil bin kez razi olsun gercekten herkesin buynesi farkliymis 28 gunde tam 4.600 kilo verdim iyiki karsima cikmis iyiki var kime tavsiye ettiysem simdi ba dua ediyorlar gerçekten harika bir ürun saclarim dökülmesi bile durdu cok basarili bir ürun ?

 6. Ben gram veremedim ki bide gunde sadece 1 yada 2patates ve peynir yedim tek ogun şeklinde..tokta tutmuyo isede yaramıyo bence fake ürün

 7. Çok şükür bende böyle bir etkisi olmadi bayan çok ilgili ilk 3gün etki etmedi hemen yazdım meğersem yanlış besleniyormuşum 2 öğün yemek yağ depolar dedi meğersem çok haklıymış az ve sık yemek yedim resmen yiyerek KİLO verdim Iyiki bayanı dinledim iyiki var çok şükür dhr lichtman ile çok rahat kilo veriliyor

 8. Çok şükür zayıflamak hayalim di dhr lichtman sayesinde 3 ayda 16 kilo verdim ve bayan çok ilgili nezman yazdıysam hemen cevap verdi sağolsun iyiki var tek kural sakin bir şekilde yoluma devam ettim gülşah hanımı dinledim ilk zamanlar benimde iştahımda azalma olmadı aralarda günde 3 tane içtim arkadaşlar düzenli kullandım inşallah sizde birgün hayalinize ulaşırsınız ben çok mutlıyummmmmm

 9. Ürünü bende kullandım, Instagramdan konuştuğum kişi gülşah hanımdı, ürün ile olan bütün edişelerimi sorduğum sorulara cevap verdi ve gayet güzel ilgilendi. İlacı denemek istedim 2 aylık üründen aldım ve ilacı kullanırken de Gülşah hanım ile iletişimdeydim, gece gündüz ne zaman yazarsam yazayım anında cevap verdi. İlacın hiçbir yan etkisi ve zararı yoktur ve 2 ayda toplam 15 kilo verdim 90 kiloydum artık 75 kiloyum ☺️ olumsuz yorum yapanların hepsi ilacı kullanılması gerektiğinden farklı kullanıp sonuç alamayan kişilerdir, ben ilacı gerektiği gibi kullanıp istediğim sonuca bir adım yaklaştım ?.
  Ürünün gıda tarım bakanlığından onayı ve sertifikası vardır, zaten sayfalarında mevcut ordan görülebilirsiniz. İlaç hiçbir şekilde bu kötü yorumları hak etmiyor, ilacı Gülşah hanımın dediği şekilde kullanıp sonuca ulaşamayanlar anca kötü yorum yapanilir..ve Gülşah hanım gece gündüz saygısını istifini bozmadan diğer müşterileri ile ilgilendiği gibi benle ilgilendi asla kötü yorumu hak etmiyor..ben ilaçtan çok memnunum iyi ki sizin gibi insanlar var Gülsah hanim tesekkür ederimm??

 10. Bende ürünü almak istiyorum ama korkuyorum bundan seneler önce lida mıydı leda mıydı oyle bi hap vardi cok kisi ölmüştü o haptan oyüzden cok tedirginim güvenilirliği nedir acaba

 11. Gerçekten sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyen herkese bu ürünü tavsiye ediyorum ben çok ümitsiz almıştım ama allaha çok şükür 5 günde 1 buçuk kilo verdim Allah sizden razı olsun ❤️
  Kötüleyen de yorum yapmak için yazıyordur eminim ki kullanmamıştır bile ?

   1. Evet ben hala kullanıyorum 3 paketimi aldım ve çok memnunum düzenli kullanım çok önemli dhr lichtman kutlarım iyiki varsınız ?????

 12. Herkese iyi akşamlar inanın ağrılarıma dahi çok iyi geldi çok güzel bir ürün menopoz dönemindeyim inanmıyordum dhr lichtman sayesinde hem kendime geldim hem hafifledim kötü yorumları okuyunca şoka girdim üründe asla gram hata kusur kimyasal yok Gülşah Hanıma ne zaman yazsam bayan çok ilgiliydi bana da herkesin bünyesi farklı olduğunu ve düzenli kullanarak benimle birlikte yola devam ederseniz güzel sonuçlar alırız dedi ve dediği gibide oldu çok şükür Allah razı olsun 62 günde 9 kilo verdim çok mutluyum ?

 13. Herkese merhaba metabolizmam çok yavaş olmasına rağmen 28 günde 5 kilo verdim Gülşah hanım ilacı kullandığım süre aşamasında benle çok ilgilendi, gerektiği zaman aradığım da hemen açtı telefonlarımı, mesajlarıma hemen cevap verdi sağolsun gece gündüz demeden. İlaç sayesinde bazı olan sağlık sorunlarım da geçti, ilaçtan tekrar sipariş ettim ve gelmesini bekliyorum. Olumsuz yorumlarınızı okudum ve hepsi yalan yanlış şeyler, gülşah hanımı taşlamak istemişsiniz fakat kötü yorumlar da yazan şeylerin hiçbiri geçerli değil, İlaca kötü yorum yapanlar ise başka firmalar veya ilacı kullanmayıp veya düzgün kullanmayıp sonuca ulaşamayan kişilerdir bilginize.

 14. Herkese merhaba arkadaşlar, dhr lichtmandan 6 kutu aldım. 2 kutusu ile ben 14 kilo verdim. Anem 3 kutusu ile 20 kilo, yakın bir arkadaşım ise bir kutu ile 7,5 kilo verdi. Bu aşamada iletişimde olduğumuz gülşah hanım da gece gündüz yardımcımız oldu. İlaçtan çok memnun kaldım, daha verecek kilom kalsa hâlâ kullanırım ? Böyle sahte ilaçlar olmaması gerçekten çok güzel birşey, ilacı da Gülşah hanım da ilgisinden ve yardımından dolayı tebrik ederim ?

 15. Harika bir ürün. 1 ayda 8 kilo verdim. Gülşah hanım çok ilgili ürünü aldıktan sonra sürekli takip ederek kilo kontrolümde yardımcı oldu. Teşekkürler.

 16. Çok teşekkürler iyiki almışım ve şuradaki yorumları okuyunca hayret içinde kaldım dhr kullanırken fazla yemek yedirmiyor az ve sık yiyorum 28 günde 6 kilo verdim üstümden yük kalktı hala devam ediyorum ben Gülşah hanımdan aldım çok teşekkür ederim çok ilgiliydi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu