Sağlık

Expigment Krem Kullananlar Yorumları – (Kadınların Yorumları)

Expigment Krem Fiyat 2024

Expigment Krem Kullananlar Yorumları; Expigment krem ciltte renk açılmasını sağlamak için kullanılmaktadır.  Kremin hamile kadınlarda ve çocuklarda kullanımı konusunda yeterli çalışmalar yapılmamıştır. İlaç içeriğindeki preparatın alerji yapabileceği kimselerde kullanımı uygun değildir. Kremden beklenen kozmetik etkinin elde edilebilmesi için önerilen şekilde kullanılması gerekmektedir.

Kreme karşı alerjiniz olabilir, bunu anlamak için 24 saat öncesinden, tahriş olmamış derinizin küçük bir parçasına bu kremi sürüp olacakları beklemelisiniz.

Expigment Krem Kullananlar
Expigment Krem Kullananlar

Cildin bu içeriğe karşı hassas olup olmadığı bu yolla anlaşılmaktadır. Ciltte renk açılması ve beyazlama amacıyla kullanılan expigment krem güneşten koruma sağlamaz. İlaç etkileşimleri ve yan etkileri üzerinde yeterli çalışma yapılmamış olsa da expigment krem kullananlar yorumları yol gösterici olabilmektedir.

Expigment Krem Kullananlar Yorumları

Expigment krem kullanıcı yorumları incelendiğinde kremin günde 2 kez kullanılması yaygındır. Krem hekiminizin önerdiği şekilde ve dozda kullanılmalıdır. İlacın içerikleri arasında senil lentigines, chloasma ve melasma maddeleri bulunmaktadır.

Expigment krem kullananlar yorumları ışığında, ilacın 1 hafta içinde beklenen etkiyi gösterdiği belirtilmektedir. Yine aynı yorumlar, kremin yaz aylarında değil kış aylarında kullanılması gerektiği yönündedir. Doz aşımının istenmeyen etkilere yol açacağı da ifade edilmektedir.

Expigment Krem Gerçek Kullanıcı Yorumları

İlacı kullananların 7 gün içinde (günde 2 kez) sonuç almaması durumunda ilacı bırakmaları önerilmektedir. Expigment krem kadın kullanıcıların yaptığı yorumlarda arasında bazı kullanıcıların cilt tahriş sorunu deri kalkması sorunu yaşadıkları bazılarının da hiçbir sorun yaşamadığı görülmektedir.

Herkesin deri yapısı farklı olduğu için kremin etkisi de farklı olmaktadır. Bazı kullanıcılar kremi düzenli kullanmadıkları için randıman alamadıklarını ifade ediyor. Gündüz cilde sürülmesi durumunda leke yapabileceğini belirten yorumlar da var. Bazı kullanıcılar 1 ay boyunca günde 2 kez kremi kullandıkları halde hiçbir sonuç alamadıklarını ifade ediyor.

1 ayın sonunda gözle görülür değişimler olduğunu belirtenler de vardır. Bazı kullanıcı yorumlarına göre de cilt açma yerine cildin daha çok karardığı yönünde yorumlar bulunmakta.

Expigment Krem Fiyat 2024

Expigment Krem fiyatı kremin cinsine göre değişmekle birlikte 2024 yılı tahmini fiyatı Expigment %2 Yoğunluk 30g Krem 119.00 TL, Expigment %4 30g satış fiyatı ise 121.07 TL’dir. Bu krem tüm eczanelerde satılan ve kolay bulunabilen kremdir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu