Sağlık

Gaspass Plus Ne İşe Yarar? Kullananlar Yorumlari

Gaspass Plus Nedir? Gaspass Plus Kullanıcı Yorumlari, Gaspass eczane Fiyat İçerikli gıda takviyesidir. Gasspass Aşırı gaz şikayeti olanların bu sıkıntılarını gidermek için kullanılır. Wellcare şirketi tarafınca üretilen ve satışa sunulan bir üründür. Tamamımız toplumsal hayatımızda çeşitli nedenlerle gaz sıkışması, kramp, şişkinlik, dolgunluk yada aşırı gaz çıkartma benzer biçimde sindirim sorunları yaşıyoruz. İşte Gaspass burada devreye giriyor ve sizi rahatsız eden gaz problemini ortadan kaldırmaya yarıyor.

Gaz Pas Nedir?

Gaspass Plus, sindirim sisteminde aşırı gaz birikimine bağlı (şişkinlik, dolgunluk, ağrı, geğirme, gaz çıkarma, vb..) şikâyetleri süratli ve güvenilir bir halde rahatlama sağlamaktadır.

Gaz Pas İçerik?

Her bir tablet;
50 mg Simetikon :Simetikon, gazın rahat çıkarılmasını sağlıyor.
300 mg Etken Kömür: sindirim sistemi hastalıkları, detoks, aşırı alkol tüketiminde, besin zehirlenmesinde kullanılmaktadır.

Gaz Pas  Ne İşe Yarar?

Gaspass Plus Ne İşe Yarar Kullananlar Yorumlari
Gaspass Plus Ne İşe Yarar Kullananlar Yorumlari

Halk arasındaki tabir ile gaz giderici olarakta bilinmektedir. Gaspass muhteviyatında bulunan karbon gaz emici özelliği vardır.

Gaspass Ne İçin Kullanılır?

Halk arasındaki tabir ile gaz giderici gazpas olarakta bilinmektedir. Gaspass muhteviyatında bulunan karbon gaz emici özelliği vardır. Bundan dolayı bağırsaklarda meydana gelen gaz problemi ve şişkinliğin giderilmesinde etkin rol oynar.

Gaspass Plus, sindirim sisteminde aşırı gaz birikimine bağlı (şişkinlik, dolgunluk, ağrı, geğirme, gaz çıkarma, vb..) şikâyetleri süratli ve güvenilir bir halde rahatlama sağlamaktadır.

Gaz Pas  Faydalari Nelerdir?

 • Bağırsak gazındaki sıkışmayı denetim altına alarak rahatlama sağlar.
 • Mide kramplarının dindirilmesinde rol oynar.
 • GMP standartlarına uygun olarak yüksek kalite denetim aşamaları sonrasında üretilmektedir.
 • Gainer kullanımı oluşan gaz sorunlarını yok etmede yardımcıdır.
 • Formülasyonu içerisinde bulunan karbonun bağırsak gazına karşı emici özelliği bulunduğu belirtilmiştir.

Gaspass Plus Nasıl Kullanılır?

Gaz şikayetlerini gidermek için tercihen yiyeceklerden sonrasında günde 3-4 kez 1 tablet olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

 • Aşırı gaz sıkışması ve şişkinlik durumunda ihtiyaca göre tek seferde en fazla 2 tane kullanılabilmektedir.
 • 14 Yaş altı çocuklar ve Hamile ve emziren anneler için uygun değildir.

Gaspass Yan Etkiler

Önerilen dozajda, karbondan dolayı kahverengi renkte dışkı görülebilmektedir. Bu fizyolojik bir vakadır ve herhangi bir patolojik anlamı yoktur. Orta/uzun solukta malum herhangi bir anlamlı yan tesiri bulunmamaktadır. Bu ürün dikkat düzeyini negatif yönde etkilemez.

Gaspass Güvenlimi

Gaspass Plus, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde bulunan Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz kurumundan onaylı ve tıbbı cihaz kategorisinde bulunan bir üründür

14 yaş altındaki çocuklarda kullanımı yoktur.

Hamilelerde ve emzirenlerde kullanılması gerekiyorsa doktora danışılmalıdır.

Gaspass Eczane Fiyat 2024

Tüm Eczanelerden rahatça satın alabilirsiniz. Gaspass Plus kullanmaya karar verdiğinizde kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Eczanelerde Gaspass Plus  2024 yılı Eczane Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 168,00 TL oldugu belirtilmiştir.

Gaspass Plus Kullananlar Kullanıcı Yorumları

Gaspass Plus Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç ,Ürün, Gıda takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar gösterebilmektedir. Gaspass Plus Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Gaspass Plus Kullananlar

 1. Aşırı gaz ve şişkinlik şikayetim vardı gittim Eczacıya Danışarak eczaneden gaspas aldım. bu  zamana  kadar bir çok gaz sancısı çekmiştim. Gaspass gaz sancısı çekenlere tavsiyemdir, alın deneyin farkını görürsünüz.
 2. Bir nebze işe yarıyor kati çözüm olarak görmemek lazım doktora kesinlikle görünmelisiniz.
 3. Sanırım düzenle kullandığım için tesirini göremedim.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Mide, bağırsak, diyafram spazmı için kurtarıcı. Besin zehirlenmesi, ibs ve fazla liften mütevellit acıyan, yanan bağırsak hastalıklarında bire bir hepimize iyi geldi. Ailede memnun kalmayan yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu