Sağlık

Jetex Krem Fiyati 2021? Jetex Kullananlar ve Yorumlari

Jetex Krem; Deri üstüne uygulanan bir lokal anestetiktir uyuşturucu görevi görmektedir.

Jetex Krem; Deri üstüne uygulanan bir lokal anestetiktir uyuşturucu görevi görmektedir. Jetex Krem, iğne uygulaması ve küçük deri cerrahisinde, girişimden önce deri üstünde ağrının azaltılmasında kullanilmaktadir. Kullanıldığı bölgede geçici duyarsızlık ve hissizlik kaybı sağlar.  Vücut Temizlemeyi kolaylaştırmak için bacak ülserlerinde ağrının giderilmesinde kullanilmaktadir. Ayrıca Erkekler İçin Geciktirici olarak da kullanılmaktadır.

Jetex Krem Nedir?

Etken Maddesi olarak; Lidokain ve Prilokain hidroklorür.

jetex ilac bilgileri
jetex ilac bilgileri
 • Lidokain: Vücuttaki bir bölgedeki dokuyu uyuşturmak suretiyle kullanılan bir ilaçtır.
 • Prilokain: Enjekte edilir formunda, çoğu zaman diş hekimliğinde kullanilmaktadir.
 • Bu krem, iğne uygulaması ve küçük deri cerrahisinde, girişimden ilkin deri üstünde ağrının azaltılmasında kullanilmaktadir.
 • Bu Krem ek olarak, cerrahi girişimlerden yada diğer lokal anestetiklerin enjeksiyonla uygulanmasından önce genital mukoza üstüne uygulanır.

 

Jetex Krem Ne İşe Yarar?

Lokal Anestezik olarak da bilinen Jetex krem bir nevi uyuşturucu görevi görmektedir. Çoğunlukla bir İğne yada cerrahi  operasyon öncesi ilgili bölgeyi uyuşturmak amaçlı kullanılmaktadır. Ek olarak temizlemeyi kolaylaştırmak için bacak ülserlerinde ağrının giderilmesinde genel anlamda kullanılmaktadır.

Jetex Krem Ne Ise Yarar Kullananlarin Yorumlari
Jetex Ne Ise Yarar 

Kullandığınız Cilt yüzeyinin kısa süreli uyuşmasını ve hissizlik orada kaybı sağlar. Erkekler İçin Genel anlamda geciktirici olarak kullanıldığı bilinmektedir Ayrica bu krem dövme, kaş alımı, bıyık alımı, kulak deldirme, lazer epilasyon, iğneli epilasyon, ağda, erken boşalma sorunları için kullanılmaktadır.

Jetex Krem Kullanım Alanları Nelerdir?

Bu kremin bir oldukça alanda faydalı olduğu bilinmektedir. Bunlar

 • Vücuda dövme yapımında
 • Kaş alımı, Bıyık alımı uygulamasında
 • Kulak deldirme işleminde
 • Lazer epilasyon uygulamasında kullanılmaktadır.
 • Erken Boşalma problemi olan erkeklerde genel anlamda kullanmaktadır.
 • Hemoroidin basur acısını dindirmek için kullanilmaktadir.

Nasıl Kullanılmalıdır?

Doktorunuz almanız ihtiyaç duyulan doz miktarını belirleyecektir. Öncelikle doktorunuzun direktiflerine uyunuz.

Jetex kremin deri üstüne uygulanması nasıl olmalıdır

Derideki küçük alanlardaki girişimler, mesela iğne batırılması ve lokal lezyonların cerrahi tedavisi: Minimum 1 saat en fazla 5 saat süresince 10 cm2’lik bölgeye ortalama 2 g uygulayınız ve kapalı pansuman yapınız.

Geniş vücut alanlarındaki yeni tıraşlanmış deri yüzeyleri (maksimum tavsiye edilen tedavi alanı,600 cm2 -bu alan 30×20 santimetrelik ortalama A4 boyutlarındaki bir kağıt ebatlarına karşılık gelir.) Minimum 1 saat, en fazla 5 saat süresince uygulayınız.  Önerilen maksimum doz 60 g’dır.

Jetex kremin bazı deri problemlerinde uygulanması

Atopik dermatit yada molluscum (deri üstünde ufak yumrular oluşması ile belirgin hastalık) şeklinde deri problemleriniz var ise, 15-30 dakika şeklinde daha kısa bir uygulama süresi yeterli olur.

Jetex kremin genital (üreme organı) mukoza membranına yada genital deriye uygulanması

Genital mukoza membranı: Genital siğillerin çıkarılması şeklinde lokal lezyonların cerrahi tedavisinde: Bu krem cerrahi girişimden 5-10 dakika önce doktorunuz yada hemşireniz tarafınca uygulanır. Düzgüsel doz 5-10 dakikalık girişimler için 5-10 g JETEX kremdir.

 1. Uygulanan bölgenin üstü kapatılmalıdır. Kapalı pansuman gerekli değildir. Sonrasında derhal girişimde bulunulmalıdır. Kremi çoğunlukla tatbik eden yada uzaklaştıran kişiler duyarlılık gelişmesini engellemek için temastan kaçınmalıdırlar.
 2. Erkek genital derisi: Lokal anestezinin uygulanmasından önce doktorunuzun belirttiği şekilde kullanılır. Düzgüsel doz 15 dakika süresince 10 cm2 ’1ik alan üstüne l g’dır.
 3. Kadın genital derisi: Lokal anestezinin uygulanmasından ilkin doktorunuzun belirttiği şekilde
  kullanılır. Düzgüsel doz 60 dakika süresince 10 cm2 ’1ik alan üstüne 1-2 g’dır.

Jetex Kremin Olası Yan Etkileri

Tüm ilaçlar şeklinde, Bu kremin içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkisinde bırakır olabilir. Herhangi içindeki maddelere duyarlılığınız var ise eğer derhal doktorunuza bildiriniz ve ilacı kullanmayınız.

Özellikle geniş deri yüzeylerine ve özelliklede da oklüzyon altında uygulandıklarında kalp ritim bozuklukları, nefes alma zorluğu, koma ve hatta ölüme yol açabilmektedir.

Bu krem polioksietilen yağ asidi esteri içermektedir. Bu, deri reaksiyonlarına sebep olabilir.

 • Uygulanan bölgede solukluk, kızarıklık ve şişlik
 • İlk uygulama anında deride hafifçe yanma, kaşınma

Jetex Krem Eczane Satış Fiyati

Bu kremi kullanmaya karar verdiğinizde kesinlikle doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Resmi Satış Platformlarında ve Eczanelerde Jetex Krem Satış Fiyatı 79.59 TL olduğu belirtilmiştir.

Jetex Krem Muadili

Bu kremin Muadili olarak fazlaca krem bulunmaktadır. O kremler Emla krem,LIDORIN %5 1 tane 5 G TUP { 8699819351636 },LPKAIN %5 krem (5 gr 5 tane),EMLA %5 krem (5 gr 5 tane) ürünün Dengi Kremlerdir.

Jetex Krem Kullanan Kullanıcı Yorum

Bu kremi Kullananlar Kullanıcı Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Bu kremi Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Jetex Krem Kullananlar ve Yorumlari

devlet hiçbirini ödemiyor eskiden ödüyordu. emlayı kullandım jetix de kullandım jetex muhteşem. başladım yazmışsınız iyi mi dayandınız acısına Jetex kremin yarısından fazlasını sürdüm fakat yedirmeden üstü beyaz olacak. büyük boy çöp poşetiyle kapadım asla hava almayacak üzerine iç çamaşırı giy. 1 saat sonrasında lazerde oluyorum sıfır acı aslına bakarsan bayanlar genital bölge için kullandıkları için bu şekilde kremleri jetex reçetesinde genital bölge uyuşturma şu şekilde yapılmalı diye açıklamalar var yeni çıkmış fakat oldukça başarıya ulaşmış 15 gr olandan aldım 67 tl yarısından fazlasını sürdüm ki ben 17 senedir jilet yapıyorum ona karşın acımadı.

Yarın sabah lazer randevum var evde sürüp gidi cem

çöp poşetiyle sarın hava almasın 1 saatte bekleten

Gittim sabah lazere 1 saat bekledim. Çok uyuşmadı. Gerçi o kadar da krem sürmedim. Poşetle kapattım. Acı da hissetmedim bana yetti. Gerçi daha 2.seans. İleride daha oldukça uyuşturucu sürmek gerekecek. Çok teşekkür ederim bu kremi önerdiğiniz için

bolca sürün ben 15 gr olan kremin yarısından çoğunu sürdüm oldukça azca kaldı geriye. yedirmeden bol miktarda sürüp kapatın sıfır acı

ben ikisinde denedim Jetex ile daha azca acı hissettim. geçen gün Jetex bulamadım eczacı başka bir krem verdi adını şuan unuttum fakat oda müthişti adını evden bakıp yazacağım

Emla krem kullanıyordum fakat aşırı artan fiyatından dolayı jetex kreme geçtim. hiçbir farkı yok kesinlikle almak isteyen her insana tavsiye ediyorum.

Jetex Krem eczanede satılıyor mu?

Evet. Pharmet Sağlık firması tarafından satışa sunulan barkod  numarası 8680955350010 Jetex kremi tüm eczanelerden satın alabilirsiniz.

Jetex Krem Geciktirici Olarak Kullanabilirmiyim?

Jetex Krem Düzgüsel geciktirici olarak üretilen bir krem değildir fakat uyuşturucu etkisinden dolayı geciktirici olarak tercih edilmektedir. Kullananlar bir sakınca olmadığını belirtmişlerdir.

Jetex krem kullananlar

Genel anlamda bayanların tercih ettiği Jetex Krem dövme, kaş alımı, bıyık alımı, kulak deldirme, lazer epilasyon, iğneli epilasyon, ağda, erken boşalma sorunları için kullandıklarını belirtmişlerdir.

Jetex Krem Reçetesiz Alabiliriyim?

Bu Hem reçeteli hem de reçetesiz satışı vardır. iki şekilde de tercih edebilirsiniz.

Jetex Geciktirici Krem Fiyat 2021

 Normal geciktirici olarak üretilen bir krem değildir fakat uyuşturucu etkisinden dolayı geciktirici olarak tercih edilmektedir. Jetex Geciktirici Krem Fiyati ise 79.59 TL ‘ Dir.

 Kullanan Erkekler

 Kullanan erkekler genel anlamda geciktirici olarak kullandığı web sayfalarındaki yorumlarında belirtmişlerdir.

Emla mı Jetex mı Hangisini Kullanmaliyim?

Emlanın fiyatı biraz pahalıdır bundan dolayı da Jetex biraz daha mantıklı gelmektedir kullanıcılarına. Emla yerine Jetex kullananların ayni etkiyi gösterdiklerini belirtmektedir.

Jetex Krem İşe Yarıyor Mu?

Kullananlarin birçoğu kremin işe yaradığını belirtmişlerdir.

Jetex Krem Vajinaya Sürülür Mü?

Vajinaya da bu krem sürülebilir fakat doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

Jetex Kremi Devlet Ödüyor Mu?

Bu reçete edilse dahi devlet ödemiyor.

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu