Sağlık

Kozalak Şurubu Kullananlar Yorumları – En Net Bilgi

Kozalak şurubu genellikle solunum problemlerini önlemek için kullanılan ve yan etkileri çok az olan bir şuruptur. Kozalak şurubu kullananlar yorumları bu şurup hakkında anlatılanları doğruluyor mu? Bu içeriğimizde kozalak şurubu hakkında merak edilenlere değiniyoruz.

Kış aylarında nezle grip hatta koronavirüs kaynaklı Covid hastalığının çeşitli viral enfeksiyonları, soğuk algınlığı, bronşit, larenjit, zatürree gibi hastalıkları önleyici etkisi olduğu söylenen kozalak şurubu hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından kullanılmaktadır.

Kozalak Şurubu Neye İyi Gelir?

Şurubun doğal bir ilaç olarak kullanılması ve çok az yan etkilerinin olması bu şurubu popüler yapıyor. Şurubun bağışıklık sistemi üzerinde faydalı bir etkiye sahip olduğu belirtiliyor. Kozalak kalsiyum ve vitamin kaynağıdır.

Kozalak Surubu
Kozalak Surubu

İçeriği ise anti-inflamatuar, antimikrobiyal, antifungal ve antiviral özelliklere sahiptir. Potasyum ve esansiyel yağların içeriği nedeniyle rahat uyku çekmenize yardım eder. Kozalak toksin sökücüdür. Ağır tuzları da atar. Çam kozalaklarının C vitamini konsantrasyonu, anti-skorbutik özellik göstermesine yol açar.

Kozalak Şurubu Kullananlar Yorumları

  • Benim bağışıklık sistemim zayıf ve zayıflamış bağışıklık sistemimi güçlendirdiğine inanıyorum.
  • Bronşiyal astım belirtilerim vardı ben de kozalak şurubu içmeye başladım. Daha önce de ilaçlarımı aldım. Bana iyi geldi.
  • Romatizma ve gut kaynaklı ağrılarım vardı kozalak şurubu bu ağrıları kesti.
  • Ben de ne yersem gaz yapıyordu bu şurubu her gün kullanmaya başladım. Metabolizmanın hızlanmasına yardım ettiğini okumuştum kendim de denedim ve yararını gördüm.
  • Kas-iskelet sistemine iyi geldiğini duydum zaten ucuz bir şey olduğu için aldım ve kullanıyorum. Kendimi güçlü hissediyorum.
  • Benim de cinsel performansımda düşüş vardı malum stres ve iş yükü modern yaşam kirlilik koşuşturmacalar etkiliyor insanı. Bir arkadaşın tavsiyesi ile aldım. Zaten yan etkileri de yok.

Kozalak Şurubu Bozulur Mu?

Bu şurup tamamen doğal malzemelerden yapılmaktadır. Bu açıdan açıldıktan sonra buzdolabında en fazla 1 ay saklanması tavsiye edilmektedir. 1 ay sonunda bozulma ihtimali olabilir.

Kozalak Şurubu Zayıflatır mi?

Bu şurup zayıflatmaz. Fakat, metabolizmayı düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Sindirim sistemini düzenler başta mide veya bağırsak sorunları olmak üzere birçok rahatsızlığı önlemektedir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu