Sağlık

Micro White Diş Beyazlatıcı Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları

Micro White Diş Beyazlatıcı Jel bir diş jelidir. Nasıl Kullanılır? Micro White eczanelerde satılıyor mu, Micro White eczane fiyatı, Micro White Diş Macunu Yorumları Nedir bu yazımızda bu tarz soruları araştırarak cevaplamaya çalışacağım.

Micro White dişlerin beyazlatılmasında destek bir üründür. Muhteviyatında Su, Gliserin, Propilen Glikol, Acrylate /C10-30 Alkil Acrylate Crosspolymer, Trietanolamin, Sodyum Benzoat, Silika Hidrat, Hidrojen Peroksit ,Mentol, Magnezyum, Sarısabır Yaprağı Özü (aloe vera), Papatya Yaprağı Suyu bulunmaktadır.

Micro White Diş Beyazlatıcı Nedir? 
Micro White Diş Beyazlatıcı Nedir?

Micro White Diş Beyazlatıcı Jel

Klinik olarak kontrol edilen ürün düzenli kullanımda 3 tona kadar beyazlık sağlamaktadır. Diş minesine zarar vermez. Dişleri besler ve korur. MS bakterisini yok eder. Dişlerinizde renklenmeye yol açan pigmentasyonları giderir. Diş minesini parlatır.

Micro White organik diş beyazlatma jelidir. Menşei U.S.A olup bitkisel bir üründür ve sıhhat açısından her hangi bir risk taşımıyor.

Micro White Diş Beyazlatıcı Ne İşe Yarar?

 • Micro White Diş Beyazlatma Jeli, dişlerinizi beyazlatmaya yarayan doğal jel olarak belirtiliyor
 • Diş beyazlatıcı tesiri oldukça kuvvetli bir jeldir. Sürdükten dakikalar sonrasında dişlerinizdeki beyazlığı fark edeceğiniz iddia edilmektedir.
 • Micro White MS bakterisini öldüren Türkiye’deki ilk ürün olduğu belirtilmektedir.
 • Uzmanlar tarafınca hususi olarak üretilen jel, anti bakteriyel olup, ağızdaki bakterileri yok etmiş olduğu iddia edilmektedir.
 • Micro White Diş minesini koruduğu belirtiliyor.
 • Organik bir ürün olduğundan diş midesine zarar vermez, ağzı ve dişleri korur.
 • Micro White Dişlerdeki sararmaları giderir.
 • Gün içinde yiyip içtiğimiz şeyler dişlerimizde lekeler meydana getirir. Micro White yardımıyla bu lekelerden kurtulabilir, dişlerinizin beyazlığını geri getirebilirsiniz.

Micro White Diş Beyazlatma Jelinin Etkileri Nelerdir?

 • Dişlerinizi beyazlattığı belirtilmiştir.
 • Sararmaları ve lekeleri giderdiği belirtilmiştir.
 • Diş ve diş etlerine zarar vermeden diş etini koruduğu bilgisi verilmiştir.
 • Ağızdaki zararlı bakterileri öldüğü belirtilmiştir.
 • Sıhhatli bir ağız sağlamış olduğu gözlemlenmiştir.

Micro White Nasıl Kullanılır

Micro White Diş Beyazlatıcı Nasıl  Kullanıldığına gelirsek kolay bir kullanımı olduğu belirtilmiştir. Diş Hekiminize Danışmadan Micro White Diş Beyazlatıcıyı kullanmayınız.

 • Micro White Diş Beyazlatma Jeli düzenli kullanıldığında etkili bir beyazlık sağlar.
 • Günde 2 kez kullanmak yeterlidir.
 • Diş kremini dişlerinizin üstünden geçirin.
 • Etkili olması için 30 saniye beklemeniz gerekmektedir. 5 dakikaya kadar da bekletebilirsiniz.
 • Su ile ağzınızı çalkalayın.

Micro White Zararlı Mıdır?

Micro White Diş Beyazlatma Jeli, muhteviyatında organik maddeler bulundurur. Bu yüzden herhangi bir ziyanı yoktur. Aksine diş minesini sağlamlaştırır, dişleri parlatır, kuvvetli ve sıhhatli bir ağız yapısına sahip olmanızı sağlar.

Uzman diş hekimlerinin onayını da alan Micro White Jel, dermatolojik onaylıdır.

Micro White Diş Beyazlatıcı Eczane Fiyatı

Micro White Diş Beyazlatıcı Eczane Fiyatı olarak ücret 92 TL’dir.

Micro White Nerede Satılır?

Eczane ve bir çok alışveriş sitesinde satılmaktadır.

Micro White Diş Beyazlatıcı Kullanan Kullanıcı Yorumlari

Micro White Diş Beyazlatıcı Kullananlar Kullanıcı Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Diş Hekiminize Danışmadan Kullanım yapmayınız. Diş Hekiminin tavsiyelerine uyunuz.

Micro White Diş Beyazlatıcı Kullanıcı Yorumları

Kırılgan olmayan dişleri hassaslaştırdı. Beyazlatma açısından değişen hiç bir şey olmadı.

Ürün mükemmel bayıldım anında beyazlık sağlıyor.

Micro White Diş Beyazlatıcı Kullanıcı Şikayet

Micro White Diş Beyazlatıcı Kullanıcı şikayetleri şikayet var sitesinden alıntı yapılmıştır.

70 TL’yi 10 ml’lik bir şırıngaya verdiğime mi yanayım bir işe yaramadığına mı. Evet yarı saydam kargo, devasa kutu içinde küçücük şırınga kullanayım, madem işe yarıyorsa mesele yok dedim. Orta derece bir şey, yalan reklam yapmışlar. Kullandığım için para iadem yok, bir işe yaradığı yok. Yazıklar olsun, artık her şey bu şekilde olmuş, dünyamızın geleceği bu mu? Tekrar bu firmadan asla bir şey almam, asla.

Feysbuk’ ta görüp N11′ den sipariş verdim aldım ve ürün 2 gün içinde geldi fakat reklamdaki benzer biçimde uzaktan yakından alakası yok. Reklamda yaptıkları benzer biçimde yaptım suyun rengi bile değişmedi. Kaldı ki dişlerimi beyazlatacak. Yetkililere ulaşmak aslına bakarsan mümkün değil.

[info type=”info-warning” ]

Gncbilgi.com Paylaşım Platformunda paylaşılan hiçbir ürün ile alakalı olumlu yada olumsuz paylaşılan Ürünler, İlaçlar hakkında yazılan yazılar tavsiye durumunda değildir. KESİNLİKLE Hekim Tavsiyesi Olmadan Kullanımını Tavsiye Etmiyoruz.

[/info]

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu