Faydalı Bilgiler

Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi Ne Zaman Gelir?

posta teslim bordrosu mübadele servisıne geldi diye bir açıklama çıkar. Bu durum birçok kişi tarafından anlaşılmamaktadır ve merak edilmektedir. Peki, bu yazı ne anlama gelmektedir? Kargo o gün gelir mi. Yoksa kargoda bir gecikmemi yaşanır? Hemen açıklayalım.

Posta teslim bordrosu mübadele servisine geldi ne demek?, Geldi Yazınından Kaç Gün Sonra Kargo Gelir? Bu soru sizi merak ettiriyor ve araştırma yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yazımızın devamını okuyarak detaylı bilgiye ulaşım sağlayabilirsiniz. Ptt Kargonuzun nerede olduğunu merak ettiniz ve kargo takip numarasından nerede olduğuna bakıyorsunuz.

Bu aşamada karşınıza posta teslim bordrosu mübadele servisine geldi diye bir açıklama çıkar. Bu durum birçok kişi tarafından anlaşılmamaktadır ve merak edilmektedir. Peki, bu yazı ne anlama gelmektedir? Kargo o gün gelir mi, Yoksa kargoda bir gecikmemi yaşanır? Hemen açıklayalım.

Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi Geldi Ne Zaman Gelir?

Böyle bir yazı; kargonuzun en yakın şubeye gelmiş olduğunu ve o gün içerisinde dağıtıma çıkarılıp size teslim edileceğini bildirir.

Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi? Yazınından Kaç Gün Sonra Kargo Gelir?

Bu yazı karşınıza çıktığında bilin ki kargo size en yakın şubededir. Bu sebeple de o gün içerisinde veya bir sonraki gün dağıtıma çıkar ve sizlere kargo o gün iletilmektedir.

Kargonun Gümrüğe Takılıp Takılmadığı Nasıl Anlaşılır?

Kargonun gümrüğe takılıp takılmadığı nasıl anlaşılmaktadır. Bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yurt dışından alışveriş yaptıysanız bazı zamanlar kargonuz gümrüğe tıkılmaktadır ve size ulaşmamaktadır. Kargonuzun gümrüğe takılıp takılmadığını anlamak için. Ptt gönderi takibini sayfasına giriş yapmanız gerekir.

Posta Teslim Bordrosu Mubadel Servisine Geldi
Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi

Sayfaya giriş sağladıktan sonra değer konuşmuş ücret yazısını görürsünüz. Orada bu ücretin karşılığında 0 rakamı yazıyor ise, o zaman kargonuz gümrüğe takılmıştır. Eğer orada ücret yazıyor ise o zaman gümrükten geçmiş ve en kısa sürede size ulaşacaktır.

PTT Cihet Listesine Eklendi Ne Anlama Geliyor?

PTT den kargo bekleyen birçok insan PTT cihet listesine eklendi ne anlama geliyor konusunu merak edip araştırma yapmaktadır. Sizinde karşınıza böyle bir yazı çıktı ise o zaman yazımızın devamını okuyun. Kargonuzun nerede olduğunu merak ettiğiniz zaman.

PTT sayfasının kargo takibi ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer böyle bir yazı ile karşılaşırsanız o gün beklediğiniz kargo dağıtıma çıkmayacaktır. Kargonuzun gelmesi birkaç günü sürecek anlamına gelmektedir.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu