Biyografi

Sude Alkış Kimdir? Sude Alkış Ayrıldı Mı?

Sude Alkış Kimdir? Genç Yaşta Sevilen bir  Sosyal Medya Fenomeni olan Sude Alkış Özellikle çektiği dans videoları ile gündeme gelen ve gün geçtikçe takipçi sayisini artırmıştır.

Sude Alkış Youtube Kanalını 11 kasım 2011 tarihinde kurmuş olmuş olup 509 B Abonesi vardır ve Youtube kanalında 163 adet video bulunmaktadır. En çok izlenen videosu Sude Alkış Neden Ayrıldık Videosu olmuştur. Neden Ayrıldık videosu 3.1 Mn izlenmiştir.

Sude Alkış Kimdir?

Sude Alkış Kimdir? sorusuna gelince Sude Alkış, 8 Temmuz 1997 yılında İzmir’de doğmuştur ve Sude Alkış şuanda 24 yaşındadır. Sude Alkış 3 kardeştir ve bir abisi birde ablası bulunmaktadır.

Babasının ismi Selahattin, Annesi Adi ise  Ayten,  Abisinin Adi Seçkin ve Ablası Seçil dir. Sude Alkış ın Okul Hayatı Agah Efendi okuluyla başlayan eğitim serüvenine Lise’nde ise Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesi’ne yerleştirilmiştir,11. sınıfta ise sosyoloji bölümünü okumaya karar vermiş ve İstanbul’a taşınmak istemiştir.

YGS sınavından puanı da hayal ettiği yer için yüksek gelmiş. Marmara Üniversitesi Sosyolojiyi Bölümünü kazanan Sude Alkış, İzmir’den İstanbul’a gelmiştir. Ayrica Sude Alkış in youtube macerası lisedeyken başlamıştır. Mustafa Sandal’ın aya benzer yüreği şarkısının taklidini yaptığı bir videoyu youtube kanalına yükleyerek başlamıştır,

Daha Sonra herkesin bu videoya güldüğü için Abisi(Seçkin Alkış) Videoyu sildirmek istemiş ve sildirmiştir. Ama Sude Alkış Dansı her yerde tekrar yapmaya başlamış  Mustafa Sandal’la beraber bile bu dansı yapmayı başarmıştır.

Sude Alkıs Resimleri
Sude Alkış Resimleri

Sude Alkış Doğum Tarihi ve Yaşı

Sude Alkış Doğum Tarihi , 8 Temmuz 1997 yılında İzmir’de doğmuştur ve Sude Alkış Yaşı 24  tür

Sude Alkış ın Boyu, Kilosu Nedir?

Sude Alkış’ın boyu 1.58’dir. Sude Alkışın kilosu ise 50 ile 55 kg arasında değişmektedir.

Sude Alkış’ın Ailesi

Sude Alkış 3 kardeştir ve bir abisi birde ablası bulunmaktadır.  Babasının ismi Selahattin, Annesi Adi ise  Ayten,  Abisinin Adi Seçkin ve Ablası Seçil dir. Sude Alkış baba mesleği ise İç Mimar olarak bilinmektedir.

Sude Alkış’ın Burcu Nedir?

Sude Alkış Burcu 8 Temmuz 1997 doğumlu olduğu için Yengeç burcudur.

Sude Alkış Youtube Kanalı

Sude Alkış Youtube Kanalı 11 kasım 2011 tarihinde kurmuş olmuş olup 509 B Abonesi vardır. Youtube kanalında 163 adet video bulunmaktadır. En çok izlenen videosu Sude Alkış Neden Ayrıldık Videosu olmuştur.

Neden Ayrıldık videosu 3.1 Mn izlenmiştir. Sude Alkış, günümüzde günlük hayatından karelerini paylaşmaktadır. Sude Alkış İlk Zamanlarda Orhun Işıtmak ’ın t-shirt organizasyonunu yapmıştır.

Daha Sonrasında ise düzenli bir şekilde günlük hayattan videolar çekip paylaşmıştır. Çünkü Sude Alkış, konuşmayı çok sevdiğini belirtmiş belirtmiştir. Konuşarak motive olduğunu ve kendini iyi hissettiğini söylemiştir.

Sude Alkış Hakkında

Sude Alkış ismini annesi koyduğunu ve MFÖ grubunun meşhur şarkısı Sude’den geldiğini belirtmiştir. Sude Alkış küçük yaşlardan itibaren yemek yemeği çok sevdiğini hatta 3 aylıkken 9 kilolara ulaştığını söylemiştir.

Sude Alkış’ın Sevgilisi Var mi?

Sude Alkış’ın Sevgilisi Var Mi sorusunun Cevabı evettir. Oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk kariyerini devam ettiren yakışıklı oyuncu, Özgür Daniel Foster‘dir. Tek Yürek dizisinin yanı sıra, Bilmemek ve Angels of Darkness isimli filmlerde boy göstermiştir.

Sude Alkış Daha önceki yıllarda ise  başarılı bir müzisyen olan Batuhan Kordel ile birlikteliği olduğu, ancak ayrıldıkları belirtilmiştir.

Sude Alkış Kaç Yaşındadır?

Sude Alkış 8 Temmuz 1997 yılında İzmir’de doğmuştur ve Sude Alkış Yaşı 24  tür.

Sude Alkış Ayrıldı Mı?

Sude Alkış Daha önceki yıllarda ise  başarılı bir müzisyen olan Batuhan Kordel ile birlikteliği olduğu, ancak ayrıldıkları belirtilmiştir.

Sude Alkış Markası

Seçil Alkış Ablası ile 10:AM isimli bir moda markası kurmuştur.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu