Biyografi

Zülal Lalfizu Kimdir? Lalfizu Biyografisi

Lalfizu Kimdir? Gercek adi Zülal Lalfizu tiktok ve sosyal medya fenomenleri arasinda çok sevilen ve takip edilen sosyal medya fenomenidir.Son zamanlarda çekmiş olduğu Eğlenceli ve Enerjik adindan fazlaca söz ettirmeyi başarmıştır. Zülal Lalfizu özellikle Ellerine Sağlık isimli şarkıya farklı bir yorum katarak seslendirmiştir ve bu yorum Lalfizunun  en çok merak edilen sosyal medya fenomenlerinden biri yapmıştır.

Zülal Lalfizu Kimdir? Biyografisi

Lalfizu Kimdir? Gercek adi Zülal Lalfizudur. 2001 yılında Eskişehirde Dünyaya gelmiştir. Aslen Elazigli oldugu bilinmektedir.Bir Evin İki çocuğundan birisidir ve birde Abisi vardir.Zülal Lalfizu Anne ve Babasi ayri olmasından dolayı Abisi ve Annesi ile yaşamaktadir.  Annesinin meslegi ise öğretmenliktir. Lalfizu şu anda lise son sınıf öğrencisidir.Genelde Bere takmaktadır.

Zülal Lalfizu Sosyal medyada çektigi samimi ve eğlenceli videolar ile takipçilerinin begenilerini kazanmayi başarmıştır.

Zülal Lalfizu Kimdir Biyografisi
Zülal Lalfizu Kimdir Biyografisi

Zülal Lalfizu Boyu Kaç cm?

Genç Sosyal Medya fenomeni Lalfizu 1.65 cm boyundadır.

Zülal Lalfizu’nun Kilosu  Kaçtır?

Genç Sosyal Medya fenomeni Lalfizu kilosu 53’tür.

Zülal Lalfizu’nun Sevgilisi Var Mı?

Güzel Fenomen Lalfizu’nun henüz sevgilisi olmadığını belirtmiş ve daha sevgilisi olması için yaşinin daha küçük olduğunu belirtmiştir.

Zülal Lalfizu Aslen Nereli?

Zülal Lalfizu 2001 yılında Eskişehir’de Dünyaya gelmiştir. Aslen Elazigli oldugu bilinmektedir.

Zülal Lalfizu Annesi

Zülal Lalfizu Anne ve Babasi ayri olmasından dolayı Abisi ve Annesi ile yaşamaktadir.  Annesinin meslegi ise öğretmenliktir.

Zülal Lalfizu Eğitim Hayati

Lalfizu 19 yaşındadır.  Zülal Lalfizu, lise son sınıf öğrencisidir mimar olmayı İstemektedir. Annesi öğretmen olan Zülal, aynı zamanda tiyatro eğitimi de aldığı belirtilmektedir.

Zülal Lalfizu Neden Bere Takiyor

Zülal Lalfizu neden bere takıyor sosyal medyada bir çok kişinin merak ettiği konulardan bir tanesi  Ayrica Güzel sosyal medya fenomeni herhangi bir hastalıgi veya rahatsızlıgı oldugundan dolayi bere takmiyor.Tamamen tarzi oldugu ve takipçilerinin kendisini öyle begendigi için sürekli bere takmak dir.

Zülal Lalfizu Kapalı Hali

Zülal Lalfizu kapalı hali veya benzeri konular hakkında da sevenleri ve takipçileri sürekli bilgiler almak istiyorlar. Kafasina Bere Takmasının Sebebi  Tamamen Kişisel tarzından ve beğenilerinden dolayı sürekli bere takmak dir.

Zülal Lalfizu Kaç Yaşında

Zülal Lalfizu 2001 doğumlu olduğu için 19 yaşındadır.

 

Stea

29 Yaşindayım Kayseri'de ikamet ediyorum okumayi ve makale yazmayı seviyorum. Yani yaptıgım işi severek yapıyorum..

2 Yorum

    1. 4 5 tane siteye bahktim hepsi farkli dogum tarihi ve yaşini söylemiş kaç acaba gercek yaşi merak ettim şimdi 17,18,19,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 5 =

Başa dön tuşu