Biyografi

Zülal Lalfizu Kimdir? Kaç yaşında, Gerçek Adı Soyadı?

Zülal Lalfizu Kimdir?; Gerçek adi Zülal Lalfizu tiktok ve sosyal medya fenomenleri arasinda çok sevilen ve takip edilen sosyal medya fenomenidir. Son zamanlarda çekmiş olduğu Eğlenceli ve Enerjik adından fazlaca söz ettirmeyi başarmıştır.

Zülal Lalfizu özellikle Ellerine Sağlık isimli şarkıya farklı bir yorum katarak seslendirmiştir ve bu yorum Lalfizu nun  en çok merak edilen sosyal medya fenomenlerinden biri yapmıştır.

Zülal Lalfizu Kimdir? Biyografisi

Lalfizu Kimdir? Gerçek adi Zülal Lalfizudur. 2001 yılında Eskişehir’de Dünyaya gelmiştir. Aslen Elazığlı olduğu bilinmektedir. Bir Evin İki çocuğundan birisidir ve birde Abisi vardır. Zülal Lalfizu Anne ve Babası ayrı olmasından dolayı Abisi ve Annesi ile yaşamaktadır.  Annesinin mesleği ise öğretmenliktir. Lalfizu şu anda lise son sınıf öğrencisidir. Genelde Bere takmaktadır.

Zülal Lalfizu Sosyal medyada çektiği samimi ve eğlenceli videolar ile takipçilerinin beğenilerini kazanmayı başarmıştır.

Zülal Lalfizu Kimdir Biyografisi
Zülal Lalfizu Kimdir Biyografisi

Zülal Lalfizu Boyu Kaç cm?

Genç Sosyal Medya fenomeni Lalfizu 1.65 cm boyundadır.

Zülal Lalfizu ’nun Kilosu  Kaçtır?

Genç Sosyal Medya fenomeni Lalfizu kilosu 53’tür.

Zülal Lalfizu ’nun Sevgilisi Var Mı?

Güzel Fenomen Lalfizu ’nun henüz sevgilisi olmadığını belirtmiş ve daha sevgilisi olması için yaşının daha küçük olduğunu belirtmiştir.

Zülal Lalfizu Aslen Nereli?

Zülal Lalfizu 2001 yılında Eskişehir’de Dünyaya gelmiştir. Aslen Elazığlı olduğu bilinmektedir.

Zülal Lalfizu Annesi

Zülal Lalfizu Anne ve Babası ayrı olmasından dolayı Abisi ve Annesi ile yaşamaktadır.  Annesinin mesleği ise öğretmenliktir.

Zülal Lalfizu Eğitim Hayati

Lalfizu 19 yaşındadır.  Zülal Lalfizu, lise son sınıf öğrencisidir mimar olmayı İstemektedir. Annesi öğretmen olan Zülal, aynı zamanda tiyatro eğitimi de aldığı belirtilmektedir.

Zülal Lalfizu Neden Bere Takıyor

Zülal Lalfizu neden bere takıyor sosyal medyada bir çok kişinin merak ettiği konulardan bir tanesi  Ayrica Güzel sosyal medya fenomeni herhangi bir hastalığı veya rahatsızlığı olduğundan dolayı bere takmıyor. Tamamen tarzı olduğu ve takipçilerinin kendisini öyle beğendiği için sürekli bere takmak dir.

Zülal Lalfizu Kapalı Hali

Zülal Lalfizu kapalı hali veya benzeri konular hakkında da sevenleri ve takipçileri sürekli bilgiler almak istiyorlar. Kafasına Bere Takmasının Sebebi  Tamamen Kişisel tarzından ve beğenilerinden dolayı sürekli bere takmak dir.

Zülal Lalfizu Kaç Yaşında

Zülal Lalfizu 2001 doğumlu olduğu için 19 yaşındadır.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

3 Yorum

    1. 4 5 tane siteye bahktim hepsi farkli dogum tarihi ve yaşini söylemiş kaç acaba gercek yaşi merak ettim şimdi 17,18,19,

      1. 2018 ve 2019lu yayınların da 2002.02.12 doğumlu olduğunu söylüyor yani 17 gün sonra 20 olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu