Ürün Tanıtımı

Pheda 7 zeytin 1 İncir Nedir? 7 Zeytin 1 İncir eczane Fiyatı Nedir?

Pheda 7 zeytin 1 İncir  takviye edici gıda olarak satışa sunulan bir üründür. Bu Ürün zayıflama kapsülü olarak kullanarak mide ve metabolizmayı hızlandırarak  kilo vermeye yardımcı olduğu belirtilmektedir. Pheda 7 zeytin 1 İncir Kullanıcı Yorumlari

Pheda 7 zeytin 1 İncir  takviye edici gıda olarak satışa sunulan bir üründür. Bu Ürün zayıflama kapsülü olarak kullanarak mide ve metabolizmayı hızlandırarak  kilo vermeye yardımcı olduğu belirtilmektedir.  Bu ürünün içeriğinde bulunan Zeytin Yaprağı, İncir ve hurmanın karışımı sayesinde neoplazma hızı artarak , bağırsakta bulunan zararlı bakterileri temizlediği belirtilmektedir.

Pheda 7 zeytin 1 İncir Nedir?

7 zeytin 1 İncir Bu Ürün zayıflama kapsülü olarak kullanılnilmaktadir. Metabolizmayı hızlandırarak sağlıklı ve  daha kalıcı kilo verildiği belirtilmektedir. İçeriğinde Zeytin, İncir, Hurma, Extractindan formüle edildiği belirtilmektedir Ayrıca Bu ürünün içeriğinde bulunan, Zeytin Yaprağı, İncir ve hurmanın karışımı sayesinde neoplazma hızı artarak , bağırsakta bulunan zararlı bakterileri temizlediği  ve tokluk hissi vererek vücutta doğal kilo verme sürecini sağladığı belirtilmektedir.

Pheda 7 zeytin 1 İncir Ne İşe Yarar?

 • Yağ Yakımını Hızlandırır.
 • Ödemleri Vücuttan attırıyor.
 • Zararlı Toksinleri attırıyor.
 • Midede küçülme sağlıyor.
 • Açlık hissini bastırdığı belirtilmektedir.
 • Yüksek Enerji Sağlıyor.

[info type=”info-warning” ]

Sitemizde yer alan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel ürünlerinin kullanımı için doktorunuzun yönlendirmesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen ürün/ürünlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda gncbilgi.com sorumluluk kabul etmemektedir.

[/info]

Pheda 7 zeytin 1 İncir Nasıl Kullanılır?

Bu ürünü kullanmadan önce kesinlikle bir diyetiysen yada eczacınıza danışarak kullanım yapınız.

 • Sabah kalktığınızda kahvaltınızdan yarım saat kadar önce 1 tablet alınır.
 • Akşam yatmadan hemen önce yine 1 tablet alınır,
 • Toplamda bu durumda günde 2 kez kullanımı önerilmekte.
 • Kullanırken gün içinde 2-3 litre su tüketimi öneriliyor.
 • Tablet kullanılırken 2 saat aralıklarla aperatif atıştırma yapılıp, öğünler yarı orana indirilip kullanılır.

Pheda 7 zeytin 1 İncir Fiyati Ne Kadar?

Pheda 7 zeytin 1 İncir bitkisel zayıflama kürü 60 tablet satışi  bir çok alışveriş sitelerinde satılmaktadır, bu sebepten dolayı bu ürünün satış Fiyati değişkenlik gösterebilir  şuanda bu kurun satış Fiyati 109 TL ye satılmaktadır.

Pheda 7 zeytin 1 İncir Kullanıcı Yorumlari

Bu ürünün kullanımı kullanandan kullanana farklılık gösterebilir.  Bu sebepten dolayı kullanıcı yorumlarını rehber edilmemesi gerekmektedir. Bu ürünü kullanmadan Bir Diyetisyen yada Eczacınıza danışarak kullanmanız gerekmektedir.

Bir çok Alişveriş sitelerinde bu ürünü kullananlarin kullanıcı yorumlari bulunmaktadır.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Esat beyle bizzat görüşünce içim rahatladı. 2 kutu aldım. 14 kilo verdim. Eşi Pınar hanım nasıl kullanacağımı güzelce anlattı. Günün her saati aklımdaki soruları sordum çok teşekkür ederim Pheda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu