Fiyatı Nedir?

Bim Ketçap Fiyatı 2024 – Nisan Zamlı Fiyatı

bim bol bol ketçap fiyatı 2024

Bim Ketçap Fiyatı 2024 yılı araştırması yapan ketçap sevenler için Bim Ketçap fiyatı hakkında kapsamlı bir araştırma yaptık. Türkiye’de en çok tüketilen yiyeceklerden biri olan ketçap, patates kızartması, hamburger ve pizza gibi ürünlerin yanında tercih edilmektedir.

Bim ürün fiyatları üretim, dağıtım, pazarlama ve reklam maliyetleri, hammadde fiyatları, vergi oranları, rekabet ve talep tarafından belirlenmektedir. Ülkemizde en çok tüketilen gıdaların başında gelen Bim ketçap zamlanan ürünler arasında yerini aldı. Peki 2024 Bim Ketçap güncel fiyatı nedir? Bu Yazımızda güncel Bim Ketçap fiyatına yer verdik.

Ketçap Nedir?

Öncelikle Ketçap, domates püresi, şeker, sirke, tuz ve baharatların karıştırılmasıyla yapılan bir sostur. Ketçap genellikle patates kızartması, hamburger, sandviç, makarna ve kızarmış veya ızgara etlerde kullanılmaktadır. Ketçap aynı zamanda zengin bir likopen kaynağıdır. Antioksidan açısından oldukça zengin olan ketçapın insan sağlığına zarar vermeden tüketilebilmesi için içerisinde herhangi bir kimyasal katkı maddesi bulunmaması gerekmektedir.

Bim Ketçap Fiyatı 2024 Nedir?

Bim marketlerinde satılan ketçap markaları arasında Heinz, Tat, Bol Bol gibi seçenekler bulunmaktadır. Ürünlerin fiyatları, içeriği ve miktarı gibi faktörlere göre değişmektedir. Bim Ülkemizdeki en büyük zincir marketlerden biridir. Bu marketlerden kişisel bakım ürünlerine kadar ihtiyacınız olan her ürünü bulabilirsiniz. Bim marketler genelde kendi markalı ürünlerini satmaktadır. Bu üründen biride Bol Bol Ketçaptır. Bim Ketçap birçok tüketici tarafından en çok tüketilen soslardan biridir.

Bim marketlerde satılan bol bol ketçap markasının acılı ve acısız seçenekleri bulunmaktadır. Lezzet ve fiyat açısından her bütçeye hitap ettiği için yoğun olarak tercih edilmektedir. Şu anda tüm BİM market şubelerindeki son 2024 yılı Bol Bol Ketçap fiyatı şu şekilde:

Bim Ketcap Fiyati Nedir
Bim Ketcap Fiyati Nedir
Ürün AdıMiktarı2024 Fiyatı
Bol Bol Ketçap Sade:1 Kg20.90 TL
Bol Bol Ketçap Acılı:1 KG20.90 TL
Bim Ketçap Fiyatı 2023

Bim Tat Ketçap Mayonez Set Fiyat

Genelde Bim marketlerde satılan ketçap ve mayonezin fiyatlarının da enflasyonla birlikte arttığı bilinmektedir. BİM Market’in kendi markası olan mayonez ürünlerinin fiyatları aşağıdadır. Bu fiyatlar sürekli güncellendiği için değişebilir:

Bim Tat Ketcap Mayonez Set Fiyat
Bim Tat Ketcap Mayonez Set Fiyat
Bim Ketçap Mayonez SetMiktarı2024 Fiyatı
Bim Ketçap:650 gSet Fiyatı
Bim Mayonez:575 g39.50 TL
2023 Bim Tat Ketçap Mayonez Set Fiyat

Bim Ketçap fiyatı ile ilgili araştırma yaparak bilgilendirdik.. Yazımızda yer alan Fiyatlar ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize iletebilirsiniz. Ayrıca fiyat nedir?
Sitemizdeki diğer ürünlerin fiyatlarını linke tıklayarak kolayca görebilirsiniz.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu