Dini Bilgiler

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua Anlamı ve Okunuşu

Sevdiğinin rüyasına girmek için dua Nihat Hatipoğlu

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua, Birçok insan sevdiği insanların rüyalarına girmek ister. Çünkü rüyalarında birbirlerini görmelerini ve onları unutmamalarını istiyor. Özellikle aşıklar, sevgililer birbirlerinin rüyalarına girmek için sürekli olarak birçok yol denerler. Bunlardan en çok kullanılanı duadır.

Birinin Rüyasına Nasıl Girilir Dua?

Birinin rüyasına girmenin en etkili yollarından biri dua etmektir. Böylece rüyanızda görmek istediğiniz kişi sizi görecektir. Bunu yaparken tüm kalbinizle dua etmelisiniz. Genellikle bu dualar sevdiklerinden ayrılmış kişiler tarafından okunur.

Ruyasina Girmek Icin Dua
Ruyasina Girmek Icin Dua

Çünkü onları rüyalarında görmelerini ve özlemelerini isterler. Yâ Musavvîr ism-i şerifi, 336 kere okunur. En çok başkasının rüyasına girme duası olarak bilinir. Bunun için tüm kalbinizle ve niyetinizle iyice yoğunlaşarak, 336 defa Yâ Musavvîr ism-i şerifini çekmelisiniz.

Birinin Rüyasına Girme Duasının Şartları

  • Dua edilecek kişinin sizi tanıması gerekir, sizi tanımayan, görmemiş birine bu duayı uygulamanın bir anlamı yoktur.
  • Duayı uygulamadan önce iyice konsantre olunması ve kalbinizden geçirerek yapmanız gerekir.
  • Bu duanın mümkün olduğu kadar sessiz bir ortamda yapılması ve dua yapıldıktan sonra mümkünse konuşmadan uyumak gerekir.
  • Belirli bir saat yoksa geceyi seçin.
  • Kime dua edilirse annesinin adını bilin, bunu bilmek mümkün değilse Havva adı yeterli olacaktır.

Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Dua Nihat Hatipoğlu

İnsanlar her zaman sevdikleriyle birlikte olmak isterler. Hatta olmayı o kadar çok isterler ki rüyalarında kendilerini görmek isterler. Bu nedenle Nihat Hatipoğlu’nun sevdiğinin rüyasına girmek için okuduğu duayı merak ederler. İşte sevgilinin rüyasına girmek için okunacak dua:

Allahuma ‘iinak sanie alsama’ wal’arda. kula ma turid sayahduth fi tilk althaaniati. Amnahni’an ‘adkhul hulm khadimik fi ‘Sevdiğinizin ismi’ daeni ‘arah fi ‘ahlamih, daeh yasheur bi fi qalbihi.

Video Linki:Nihat Hatipoğlu – Sevdiğim kişinin beni kalbinde hissetmesi için nasıl dua etmeliyim
Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Dua Nihat Hatipoğlu

Yâ Musavvîr Esması İle Rüyaya Girmek

Yâ Musavvîr ism-i şerifini çekmelisiniz. 336 kere Yâ Musavvîr ism-i şerifini çekmeniz gerekmektedir. Böylece dilediğiniz kişinin rüyasına girebilirsiniz.

Fatiha Suresi İle Rüyaya Girmek

Sevdiğiniz birinin rüyasına girmek ve onu rüyadayken çağırmak istiyorsanız, Fatiha suresini 3 defa okumadan önce şu sözleri 33 defa okursanız siz rüyadayken sohbetiniz sevdiğinize hitap edecektir:

Akaddu nevme – matlubun ismi – ala muhabbeti – kendi isminiz – ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha. Kaynağı bilinmiyor, ancak girişimlerde bulunuldu ve olumlu sonuçlar alınmıştır.

Adiyat Suresi Rüyaya Girmek

Herkesin rüyasına dilediğiniz gibi girebilirsiniz. Yatağa yatmadan önce abdest alın gusül abdesti almak her zaman daha makuldür. 70 defa Vel-Adyyati suresini okuyun ve ardından 120 defa şu esmaları çekiniz. Yâ kayyûm, yâ râfiu, yâ settâr, yâ fettâh bu esmaları 120 defa çekiniz. Hiç konuşmadan sağ tarafınıza yatın. Bu İşleme 7 gün boyunca devam edebilirsiniz. Ama okumaya başlamadan önce bir niyet ediniz, niyet ve kalbinizden isteyerek yaparsanız muhakkak rüyanıza girecektir.

Vel-Adyyati Suresinin Okunuşu

Bismillahirrahmânirrahîm

Vel adiyati dabha Fel muriyati kadha Fel muğırati subha Fe eserne bihı nak’.Fe vesatne bihı cem’a İnnelinsane li rabbihı le kenud Ve innehu ala zalike le şehı .Ve innehu li hubbil hayri le şedıd E fe la ya’lemü iza bu’sira ma fil kubur Ve hussıle ma fis sudur İnne rabbehüm bihim yevmeizin le habir.

Kevser Suresi İle Rüyaya Girmek

Evden çıkmadan önce okunursa veya kişi Kevser suresini yanında taşırsa her türlü bela ve musibetlerden korunur. Rüyada görmek istediğiniz kişi içinde Kevser Suresini okuyabilirsiniz. Okuyan kişinin kalbini bir ferahlık verir yumuşatır ve merhametini arttırır. Okuyan kişinin dilekleri istekleri yerine gelir.

Kevser Suresi Okunuşu

İnna a’taynakelkevser. Fesalli lirabbike venhar. İnne şanieke hüvel’ebter.

Sevdiğin Kişinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Sevdiğin Kişinin Rüyasına girmek istersİniz çünkü onu özlersiniz. Birçok insan etkili olduğunu söylüyor. Bu yüzden insanlar başta sevgilileri olmak üzere herkesin rüyalarına girmek için dua ederler. Ama özellikle aşıklar birbirlerini özledikleri için sürekli rüyalarında birbirlerini görmek isterler. Bunu sevgilinizin rüyasına girmek için bir dua olarak okuyabilirsiniz.

Behhın behhm ramyahın terfikin terfikin infirü hıfafen ve sikalâ yâ eyyühellezîne âmenû iza nûdiye lissalâti min yevmi’l cümü’ati fes’av ilâ zikrillâhi ve zerûl bey’a zâliküm hayrün leküm in küntüm ta’lemûne bihakkı ci’tüm min ece-lihi tai’îne insarafû min ecelihi mü’azzezîne mükerramîn za-like tehfifün min rabbiküm ve rahmetün iza zülzileti’l ardu zilzalehe ve ahracetil ardu eskalehe ve kale’l insanü ma leha yevmeizin tühaddisü ahbarehe bi enne rabbeke evhâ leha yevmeizin yasdürünnasü eştata eştata eştata barekellâhü fîküm ve aleyküm.

Bir Kişinin Rüyasına Girmek Kendine Aşık Etmek İçin Dua

Özellikle aşıklar ayrı kaldıklarında yada ayrıldıklarında unutamadıkları için karşılarındaki kişinin rüyalarını girmek isterler. Bu nedenle, bir kişinin rüyasına girmek ve kendisine aşık olmak için sürekli dua eder. Sadece aşıklar değil, birinden hoşlanan ama kendini açamayanlar da bu yola başvurur. Bir kimsenin rüyasına girmek için mutlaka okunması gereken bir dua olarak 336 defa Yâ Musavvîr ism-i şerifini çekmelisiniz.

Birinin rüyasına girmek için dua makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Dua ederken, kalbinizin derinliklerinden gelen niyetinizle dua etmeniz gerektiğini unutmayın.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu