Faydalı Bilgiler

Biyometrik Fotoğraf Fiyat 2024, Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Fiyatları

2 adet Biyometrik Fotoğraf ne kadar, Kimlik için biyometrik fotoğraf fiyat, 4 adet Biyometrik Fotoğraf ne kadar,

Biyometrik Fotoğraf Fiyat 2024 Ne Kadar? Başlıklı yazımızda, Biyometrik fotoğraf nedir, Biyometrik fotoğraf fiyatları 2024 yılı Fiyati ne oldu? gibi Google de en çok araştırılan; 2 adet Biyometrik Fotoğraf ne kadar, Kimlik için biyometrik fotoğraf fiyat, 4 adet Biyometrik Fotoğraf ne kadar, sorulara bu yazımızın devamında cevaplamaya çalıştık.

Biyometrik fotoğraflar genellikle gibi gezi yani seyahat belgelerinde. (Pasaport, Yeni Ehliyet başvurusunda, Yeni T.C kimlik başvurusunda) kullanılan fotoğraftır. Özellikle yurtdışına çıkışlarda Biyometrik fotoğraf bulundurulması gerekmektedir. Peki Biyometrik fotoğraf ne kadar sorusunu soruyorsanız doğru yerdesiniz, bu sorunun cevabini yazımızın devamında yer almaktadır.

Biyometrik Fotoğraf Nedir?

Öncelikle 2024 yılı Biyometrik Fotoğraf Fiyat bilgisine ulaşmadan önce nedir? nelerde kullanılır, ne zaman çıkar soruların cevaplarına bakalım.

Biyometrik fotoğraf, standartları ICAO yani Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü tarafından belli olan ve buna uygun makinelerde okunup dijital olarak kayıt altına alınan, uluslararası aile cüzdanı, sürücü belgesi, gezi belgelerinde Pasaport, Yeni kimlik kartı başvurusunda, en az 600dpi olacak şekilde kaliteli arka fonu beyaz, diğer nesnelerin ve objelerin olmadığı, belli ölçüleri ve özellikleri olan vesikalık fotoğraf türüdür.

Biyometrik fotoğraf ne zaman çıkar?; Çekildiği zaman bakımından fotoğrafçının iş yoğunluğuna bağlı olarak 10 dakika ile 2 saat arasında fotoğraf teslim edilmektedir.

Biyometrik Fotoğraf Fiyati Nedir? 2024

Biyometrik fotoğraflar günümüzde oldukça yaygın ve çok kullanilmaktadir. Biyometrik fotoğraf ücretleri aşağıdaki gibidir. Bu fiyat bilgileri ATO yönünden sağlanmaktadır.

Biyometrik Fotoğraf – Vesikalık Fotoğraf  Fiyat Listesi ?

Biyometrik Fotoğraf Fiyatı Nedir? ve Nerede Çekinilir;  Eski tip vesikalık fotoğraflar çeken tüm fotoğraflar stüdyolarında Biyometrik fotoğraflar çektirilebilir. Biyometrik fotoğrafların fiyatları standart vesikalık fotoğraflar ile arasında pek bir  ücret farkı yoktur.

  • Biyometrik Fotoğraf Azami Ücretleri ;  4 Adet Fotoğraf  80 ₺ –  8 adeti 160,00 TL –  12 adeti  200,00 ₺  – 16 Adeti 250,00 ₺ 

Yukarıda belirtilen  Biyometrik Fotoğraf Fiyatı ATO Yani Ankara Ticaret Odası  tarafından sağlanmaktadır.

  1.  Biyometrik resim veya fotoğraf Fiyati 4 adet için istenilen fiyat 70 ile 80 arasındadır.
  2.  8 adet Biyometrik resim fiyatı 140 TL ile 160 TL arasındadır.
  3. 16 adet Biyometrik fotoğraf fiyatı 200 TL ile 250 TL arasındadır.

Biyometrik Fotoğraf Fiyatları 2024

  • Vesikalık Dijital 1 adeti  40,00 Türk Lirası
  • Biyometrik + Dijital 1 adeti   50,00 Türk lirası

Yukarıda belirtilen Biyometrik Fotoğraf Fiyatı ATO Yani Ankara Ticaret Odası(1) tarafından belirlenen azami Fiyati listesidir.

Biyometrik Fotoğraf Fiyat 2024, Biyometrik, Vesikalık Fotoğraf Fiyatları

Biyometrik , Vesikalık Fotoğraf Fiyat4 Adet₺ 90,00
Biyometrik , Vesikalık , Digital 4 Adet₺ 140,00
Biyometrik , Vesikalık8 Adet₺ 150,00
Biyometrik , Vesikalık , Digital8 Adet₺150,00
Biyometrik , Vesikalık12 Adet₺180,00
Biyometrik + Vesikalık16 Adet₺200,00
Biyometrik Fotoğraf Fiyat 2024

Kimlik İçin Biyometrik Fotoğraf Fiyat

Biyometrik fotoğraf; Ehliyet, kimlik, nikah işlemleri, pasaport başvurusu gibi resmi başvurularda kullanılmaktadır. Kişilerin ihtiyacı olduğunda fotoğraf stüdyolarından hızlıca temin edebilir. Biyometrik , Vesikalık Fotoğraf Fiyat 4 Adet 80 TL dir.

Faruk Çelikkol

Ankara'da dünyaya geldim. Yıllardır haber,blog sitelerinde editörlük yapmaktayım. Gncbilgi.com'un ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu