Cilt Bakımı

Cilt lekelerine Karşı En Etkili 6 Krem Nelerdir?

Cilt lekelerine Karşı En Etkili 6 Krem Dış etkenlerden oluşan kırışıklık , güneş ve melamin pigmentinin fazla üretilmesi sonucu oluşan ve hiperpigmentasyon adı verilen siyah, kahverengi, ten rengi ve kırmızı olarak karşımıza çıkan lekeler yaşlılık lekesi yada güneş lekeleri olarak adlandırılabiliyor. Bu lekeler bir çok kişi için baş belası bir durum olarak karşımıza çıkıyor insanlar bu lekeleri kapatmak için makyaj yapıyor ancak sürekli makyajlı gezmek cilde ciddi anlamda zararlar vermektedir.

Cilt lekelerine Karşı En Etkili 6 Krem 2021

Ciltteki lekeleri kaybettiğini ve leke oluşumu engellediğini söyleyen çok fazla krem ve losyon bulunmakta ancak bazı kremlerin hiç faydası olmadığını söyleniliriz bu durumlarla karşılaşan insanlar işlerine yarayacak en iyi leke giderici cilt kremlerini arıyor bizde bu sorunuza cevap vermek amacıyla en iyi 6 leke giderici cilt kremini ve kullanıcı yorumları içerikleri dahil tüm konuları inceledik ve sizlere en iyi 6 kremi makalemizde topladık. Peki Cilt lekelerine Karşı En Etkili 6 Krem Nedir?

En İyi Leke Giderici Cilt Kremleri ?

Cilt lekelerine Karşı En Etkili 6 Krem Melamin pigmentinin kullanımı yanlış akne tedavileri, bilinçsiz güneşlenme ve hormonlar gibi etkenlerin birikmesiyle cilt lekeleri ortaya çıkıyor. Cilt lekeleri giderilmesi oldukça meşakkatli bir iş olarak görülüyor ve bu konuda bir çok faydası ürün bulunuyor bu ürünleri kullanan insanlar sonrasında gördükleri zarar ve paralarını kaybediyor bu sebepten bizde piyasada kullanılan , olumlu sonuçlar veren ve kullanıcı yorumlarını dikkate alarak hazırladığınız cilt lekeleri için üretilmiş oldukça etkili içerikleri bulunan kremleri sizler için bir araya topladık.

1. Nip Fab Glycolic Scrub : İçerisinde bulundurduğu salisik asit ile C vitamini ile güzel bir cilde kavuşmanız için oldukça etkili büyük tanecikli yapısı ile çok iyi bir peeling krem olarak görülüyor. Ancak sürme işlemini çok fazla bastırarak yapılmaması gerektiği belirtilmiştir. Kullananların yorumlarını dikkate alarak bakıldığında %90 oranda kullananlar insanları memnun bırakmaktadır. Fiyatı satılan internet sitelerin farklılık göstermesi sebebiyle değişiklik göstermektedir güncel fiyat olarak 100 TL gibi bir ücret belirtilmiştir.

2. Ducray Melascreen UV : Leke giderici güneş kremi olarak üretilmiştir 50 faktöriyel güneş koruma seviyesi bulunana Ducray Melascreen UV içerisindeki etken maddeler ile kahverengi cilt lekerinizin giderilmesi ve tekrar oluşumunu engellemektedir. Aynı zamanda kırışıklık giderici yapısı ile yaşlılık sebebi ile oluşan kırışıklara karşı bir krem olarak belirtilmiştir. Satılan alışveriş sitelerinin değişiklik göstermesi ile fiyatta da değişiklik göstermektedir ancak güncel fiyatı 154,90 TL olarak belirtilmiştir.

3. Shiseido White Lucent Brightening Cleansing Foam : Temizleme köpüğü olarak en çok bilinenler arasında zirvede bulunuyor etkili formülü ile cildinizde bulunan kir ve ölü hücreleri söküp atmaktadır bunun yanı sıra formülü ile cildiniz renk dengesini sağlarak daha güzel ve renkli bir cilt görünümü sağlıyor. Fiyatı satıldığı yerlerin değişiklik göstermektedir ancak güncel fiyatı 119 TL olarak belirtilmiştir.

4. Caudalie Vinoperfect Moisturizer : Hiperpigmentasyona karşı c vitamininden 62 kat daha etkili olan viniferine ile mevcut bulunana lekelerin kaybolmasını sağlıyor. Fazla melamin üreten enzimleri kontrol altına alarak yeni leke oluşumlarını engellemektedir. Markanın kendi üretimi olan serum ile birlikte kullanıldığında etkisi oldukça fazla artmaktadır. Kullanıldığında parlak ve temiz bir cilt görünümü vermektedir. Fiyatı satılan yerlerin değişmesi ile değişkenlik göstermektedir. Güncel fiyat olarak 212 TL olarak ücret belirtilmiştir.

5. Darphin Age-Defying Dermabrasion : Darphin jojoba esterleri, inci tozları ve kantaron özleri içeren etken maddeler ile hassas ciltler için oldukça sevilen bir peeling olarak bilinmektedir. Aynı zamanda cildinizde bulunan renk ve ton farklarını gideriyor ve kırışıklıkların görünümü büyük ölçüde azalttığı belirtilmiştir. Fiyatı satıldığı yerlere göre değişiklik göstermektedir ancak güncel fiyat olarak 335 TL olarak belirtilmiştir.

6. Lierac Lumilogie Day & Night Dark Spot Correction : Gece gündüz konstresi olarak bilinen Lierac ve Night Dark olarak bilinen ve düzenli kullanımı sonrasında 2 ay sürede dahi en inatçı lekelere bile %81 oranda kaybetme yetisine sahiptir ve cildinizin parlaklığını kazanmasına ve renk tonunu eşitlenmesindede oldukça sık kullanılmaktadır. İçerisinde oluşan beyaz misk ve manolya etkenleri ile oldukça hoş bir kokusu bulunmaktadır. Fıyatı satıcı yerlerin değişik göstermesi ile fiyatı değişiklik göstermektedir Ancak güncel fiyat olarak 228 TL olarak bir ücret belirtilmiştir.

Cilt lekelerine Karşı En Etkili 6 Krem yazımızda kullandığınız beğendiğiniz etki kremleri sitemizin yorum kısmında belirterek kullanmak isteyenlere rehber olabilirsiniz.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu