Teknoloji

Fotoğrafı Animeye Çevirme – AnimeGAN V2, Waifu Anime Yapma!

Fotoğrafı Animeye Çevirme işini yapan hem programlar var hem de online siteler bulunuyor ve bu işi çok iyi yapabiliyor. Çok eğlenceli bir uygulama olan animeye çevirme uygulaması ile kendinizin ve ailenizin fotoğraflarını karikatürize edebilirsiniz. Bu işlemi telefondan yapabileceğiniz gibi bilgisayardan da yapabiliyorsunuz.

Cep telefonundan Fotoğrafları animeye çeviren uygulamanın adı “meitu” uygulamasıdır.  Bu uygulamanın 1 milyondan fazla indirmesi bulunmaktadır. Bu program ayrıca video editliyor. Meitu uygulamasını indirdiğinizde karşınızda kırmızı fonda birkaç sekme gelecektir. Fotoğraf kamera güzellik kolay vs gibi birçok menüsü olacak.

Template menüsünde de hazır resimleri kullanabiliyorsunuz. Bazıları ücretlidir bazıları da ücretsizdir. Programa girdiğinizde arttırılmış gerçeklik menüsüne girin. AI Art olarak yazan butona tıklayın. Upload Photo sekmesinden animeye çevirmek istediğiniz resimleri yükleyin. Yalnız bu tür programlar işlemciyi çok yoracaktır çünkü AI yapay zeka kullanıyorlar, programa fotoğraf yüklerseniz kısa süre sonra fotoğraf işlenecektir. Son aşamada resmini anime karakterine dönüşecek. Beğendiğiniz sonucu save to albüm diyerek albüme kaydedin.

Fotoğrafı Animeye Çevirme Site

https://h5.tu.qq.com/web/ai-2d/cartoon/index Sitesi fotoğrafı animeye çeviren bir sitedir. Bazı günlerde bakım çalışmalarından dolayı açılmayabilir ancak bu site tam istediğiniz şekilde fotoğraflarınızı bilgisayar işlemcisini zorlamadan yapay zeka ile animeye çevirecektir.

Fotografi Animeye Cevirme Site
Fotografi Animeye Cevirme Site

Siteye girdiğinizde aynı şablonu cep telefonunda da kullanmak için Google Play üzerinden uygulamasını indirebiliyorsunuz. Site çok basit tasarımla yapıldı ve site açılınca hemen önünüze çıkan ilk butona tıklarsınız.

Fotoğrafı Animeye çeviren siteLink
Link DurumuAktif 🟢
Fotoğrafı Animeye çeviren site

Fotoğrafa Anime Efekti

Fotoğrafa anime efekti eklemek birkaç saniye içinde mümkün. Tamamen yapay zeka ürünü olan bu trendi takip eden ve sosyal hesaplarını, Anime karakterleri ile dolduran milyonlarca kişi ve binlerce sosyal medya fenomeni var. 

Fotografa Anime Efekti
Fotografa Anime Efekti

LENSA AI mobil uygulaması da fotoğrafa. Anime efekti eklemek için kullanılabilecek bir programdır. Google veya Apple platformlarında kullanılabiliyor. Programda Magic Avatar sekmesine tıklayıp kendi fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Fotoğraflar selfie olacak ve tek bir profil olması gerekiyor.

Fotoğrafa Anime Efekti

Fotoğrafı Anime Yapma Online

Paralı ve parasız olarak fotoğrafı anime yapma online olarak mümkün. Paralı olan uygulamaların fonksiyonları daha fazladır. Ancak parasız olan uygulamalar da çok eğlenceli ve güzel anime portreler üretebiliyor.

Fotoğrafı Anime Yapma Online

Waifu Anime Yapma

Son zamanlarda bir trend haline gelen fotoğrafı anime yapma programlarından biri de Waifu programıdır. Bu yapay zeka uygulaması ile kendiniz çok rahat bir şekilde anime karakterine çevirebiliyorsunuz. Yapmanız gerekenler önce yüksek kaliteli bir selfie fotoğraf çekmek ardından da yapay zekaya bu fotoğrafı yüklemek yeterli oluyor. Uygulamaya ulaşmak için Windows platformunda https://waifu.lofiu.com/ sitesine girmeniz yeterlidir.

 Anime Uygulamaları ( AnimeGAN V2, Waifu)

Biri diğerinden daha fonksiyonel yapay zeka anime çevirme programları son birkaç gündür yoğun ilgi görüyor. İnsanlar kendi profillerinde kendi resimleri yerine anime çıktılarını paylaşmayı seviyorlar. Daha etkileyici olan bu yolla takipçi kasıyorlar.

Düz bir arka plan seçmek yüksek çözünürlükte fotoğraf çekip sisteme eklemek yeterlidir. Yapay zeka kendi işini saniyeler içinde bitiriyor ve sizin fotoğrafınızı anime karakterine çeviriyor. Size kalan ise bu çıktıyı indirmek ve kullanmak.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu