Faydalı Bilgiler

Pantolonda W Ve L Ne Demek? – Kot (Jean) Pantolon Bedenleri

Pantolonda W Ve L Ne Demek?; gibi merak edilen sorular hakkında daha fazla araştırma yaparak bilgi vereceğiz. Bu yazımızda; 31 beden kot kaç beden, 30-32 beden neye denk gelir, L ve W Ne Demek hakkında detaylı bilgiler aktaracağız. Bir diğer makalemiz olan Siyah Peynirin Anlamı Nedir? adlı makelemizde okuyarak bilgi edinebilirsiniz. 

Kot pantolonların vücut ölçüleri genellikle bel ölçüsü ve bacak iç uzunluğu dikkate alınarak hesaplanır. “W” harfi ile başlayan beden kodları kot pantolonun bel ölçüsünü belirtmektedir. “L” ile işaretlenen ölçü iç bacak uzunluk ölçüsüdür.

Pantolonda W Ve L Ne Demek?

Beden ölçüsü doğru bilinmediği durumlarda kişiler kendi bedenlerinin dışında yanlış kıyafetler satın alabilirler. Pantolon seçimi söz konusu olduğunda, çoğu insan muhtemelen beden ölçüsünün ne anlama geldiği konusunda sorun yaşıyor. Bunu önlemek için doğru pantolon bedenlerini öğrenmek gerekir. Ancak ölçüm yapılırken farklı firmalar tarafından farklı ölçüler kullanılabilmektedir. Bu nedenle pantolonu giymeden alacaksanız veya internetten sipariş verecekseniz markanın ölçülerine göre almanız daha doğru olacaktır. W bel ölçüsüdür ve L bacak iç uzunluğu ölçüsüdür.

Kot Pantolon Beden Tablosu

Pantolon seçerken en çok zorlanılan durumlardan biri de ölçüdür. Beden tablosu, çeşitli faktörlere bağlı olarak pantolonlar için değişiklik gösterir. Buna yaş, cinsiyet ve pantolon tipi dahildir. Vücut ölçüsü alınırken boy, göğüs, bel ve basen ölçülerinin esas alınması gerekir. Pantolon beden tablosunu incelerken kalça, boy, beden ve kemeri dikkate almak doğru olacaktır.

Pantolon bedeni ölçülürken pantolonun kumaş türü önemlidir.

Kot Pantolon Beden Tablosu
Kot Pantolon Beden Tablosu
  • Jean beden ölçüleri 36 beden için 26-27’dir.
  • 38 beden giyen biri için kot pantolon bedeni 28-29’dur.
  • 40 beden olan biri için kot pantolon bedeni 30-31 olarak değişir.
  • Normal bedeni 42 olan kişi 32-33 pantolon bedenlerine bakmalıdır.
  • Aksi takdirde 44 beden kot pantolon 34 bedene, 46 beden kot pantolon 36 bedene ve 48 beden pantolon 38 bedene karşılık gelmektedir.
  • Ürünü sorunsuz kullanabilmek için doğru pantolon bedeninin bilinmesi önemlidir.

32 32 Beden Ne Demek

32 32 beden, ölçüsüdür. Bu ölçü genellikle pantolonlar, etekler veya shorts için kullanılır. 32 32 beden, bel ölçüsü 32 ve pantolonun uzunluğu 32 demektir. Bu ölçü, genellikle erkekler için kullanılır.

34 32 Pantolon Kaç Beden

34 beden ölçüsü pantolonlarda 24 bedene denk gelir.

32 Kaç Beden Pantolon

32 Kac Beden Pantolon
Kot 32 Kac Beden

32 beden pantolon, genellikle erkekler için kullanılan bir beden olup, bel çevresi 32 (81 cm) ve kalça çevresi 42 (106 cm) olarak ölçülür. Ancak, farklı markalar ve ülkelerde beden ölçüleri farklılık gösterebilir, bu nedenle her zaman ölçüleri kontrol etmeniz önerilir.

25 Beden Kot Hangi Beden

25 beden kot pantolon, 65 cm boyunda ve 45 veya 48 kg ağırlığındaki kadınlar için uygundur. Geçişli bir beden olarak kabul edilen 25 beden kot pantolonlarda bel ölçüsü ve bacak iç uzunluğu dikkate alınmalıdır. Kot bedende 25 beden 34 ve 36 beden olarak kabul edilmektedir.

Pantolonlarda 30 32 Ne Demek

30/32 ölçüsü için 30 bel ölçüsü, 32 bacak iç uzunluğudur. Bu ölçümler erkekler ve kadınlar arasında farklılık gösterebilir.

30 Beden Pantolon Kaç Beden

30 beden olarak ifade edilen pantolon 40 bedene denk gelir.

W 34 Kaç Beden?

Pantolonda 34 beden 24 bedene tekabül etmektedir.34 beden hangi bedendir? 34 beden, Xs bedendir. Pantolon için 34 beden, 24 bedendir.

Kot Pantolon L ve W Ne Demek?

W ölçüsü bel çevresinin ölçüsünü, L ise iç bacak uzunluğu ölçüsünü ifade etmektedir.

Pantolonda W29 Ne Demek?

29 beden pantolonlar, kot olarak bilinen orta ve orta boy pantolonlar olarak ifade edilmektedir. Bu nedenle ölçü alınırken 29 bedene 10 beden eklenmelidir. Ancak orta boy bir beden olduğu için çoğunlukla 38-40 arası bir beden olarak anılır.

Pantolonda W28 Ne Demek?

28 beden kot pantolon 38 bedene tekabül etmektedir. Bu tarz beden problemleriyle karşılaşmamak için pantolon bedenine 10 eklemeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

W28 Kaç Beden?

28 beden kot pantolon 38 bedene denk gelir. Bu nedenle 38 beden giyen kişiler 28 beden pantolon alabilirler.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu