Biyografi

Sefo (Sefo 362) Kimdir? Kaç Yaşında? Kaç Doğumlu, Gerçek Adi

Sefo (Sefo 362) Kimdir, Sefo kaç yaşında, Kaç Doğumlu, Gerçek Adi, Sefo362 kaç yaşında, samsunun neresinden, Rapçi Sefo boyu kaç

Son zamanın en çok merak ve takip edilen isimlerinden biri olan Rap Sanatçısı Sefo; Geçtiğimiz günlerde yayınlanan “Derdi Ne?” rap şarkısı. Ala Tokel ve Ahmet Aksöz ün desteği ile elde ettiği başarı ile hemen, hemen bütün dikkatleri üstüne çeken ve her geçen gün daha geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Sefo (Sefo362) Kimdir, Sefo kaç yaşında, Kaç Doğumlu, Gerçek Adi, Sefo 362 kaç yaşında, samsunun neresinden, Rapçi Sefo boyu kaç gibi soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır.

Sefo (Sefo362) Kimdir? Hayati Hakkında Bilgi

16 Mart 1998 senesinde Samsun’da dünyaya gelmiştir. Samsunda doğup samsunda büyüyen başarılı Rapçi. Şuanda İstanbul’da Yaşamaktadır. Okul Eğitiminden kalan boş vakitlerini, ise çatı katlarına ve terkedilmiş binaların ücra dairelerine kurulan ev stüdyolarında geçirdi.

sefo kimdir
sefo kimdir

2013 senesinde ilk kaydını alan Sefo, gene ayni sene yakın dostu T One ile “Sokaktan” isimli albümünü yaptı. 2014 senesinde Revart ve T One’ın dahil olduğu; “362Tuzak”(1) isimli oluşumu kurdu. 2015 ve 2018 seneleri arasında, pek çok çalışmasını internet üzerinden yayınladı.

2019 senesinde ilk profesyonel projesi olan “Derdi Ne?” yi yayınladı. Ve geniş bir dinleyici kitleye ulaşarak hemen, hemen herkes tarafından merak edilmeye başlandı.

Sefo (Sefo362) Kaç Yaşında?

16 Mart Pazartesi 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Ayrica Aslen Samsunlu olduğu bilinmektedir. 2024 yılı itibari ile başarılı Rapçi Sefo (Sefo362) 26 Yaşindadir.

sefo hakkina bilgi
sefo hakkina bilgi

Sefo 362 (Sefonun) Boyu ve Kilosu

Kısa zaman kendinden sıkça söz ettiren genç Rapçi nin boyu ve kilosu hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir.  Genç Rapçi Sefonun; boy uzunluğu ve kilosu ile herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat sizin kilo yada boyu hakkında bilginiz varsa sitemizin yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Sefo (Sefo362) Doğum Tarihi Nedir?

Kısa zaman içerinde elde ettiği başarı ile  belli bir hayran kitlesine sahip olan  başarılı Rapçi Sefo 362 nin doğum tarihi  Yaşi ve doğum günü hayranları tarafından merak edilmektedir. Sefo Sefo362  doğum tarihi 16 Mart 1998 dir. 2024 yılı itibari ile ise 26 Yaşindadir.

Sefo Sevgilisi Var mi?

Sevgilisinin olup olmadığı hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Sefo 362 Gerçek Adi

Başarılı rapcinin Gerçek adı hayranları tarafından oldukça fazla merak edilmektedir.  Genelde Sefo adı veya Sefo 362 sahne adını kullanmaktadır. Gerçek adi ise Seyfullah Sağır dir.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu