Biyografi

Selin Kidil Kimdir? Biyografisi ve Hayat Hikayesi

Selin Kidil Kimdir? Biyografisi  Haziran ayının 1993 yılında ailenin 2 Ci çocuğu olarak Istanbulda dünyaya gözlerini açtı annesi Yugoslav babası Giresunlu olan Selin Kidil maddi durumu iyi olan bir aile de yetişmiştir. Peki selin kidil kimdir, selin kidil kaç yaşında, selin kidil eski sevgilisi, selin kidil annesi, selin kidil sevgilisi, selin kidil eski sevgilisi , selin kidil dini takipçileri hakkındaki bilgileri merak etmekte bizde sizlere Selin Kidil hakkında ki tüm merak edilenleri bu makale de cevapladık.

Selin Kidil Kimdir? Biyografisi?

Selin Kidil Biyografisi? Haziran ayının 1993 yılında ailenin 2 ci çocuğu olarak Istanbulda dünyaya gözlerini açdı annesi Yugoslav babası Giresunlu olan Selin Kidil maddi durumu iyi olan bir aile de yetişmiştir. Çocukluğundan oyuncu olma ve ses sanatçısı olma hayali olan Selin Kidil lise ve üniversitede hayaline yönelik eğitimler almıştır şuanda da duruşu ve tavırları ile samimi ve eğlenceli videolar çekmekte Youtube ve Instagram gibi sosyal paylaşım platformlarında ciddi bir kitleye hitap etmektedir.

Selin Kidil Boy ve Kilosu

Selin Kidil Boyu 1.55 cm’dir kilosu ise 46 dır.

Selin Kidil Kaç Yaşında ?

Selin Kidil 1993 yılının 9 Haziran’da dünyaya gelen Youtuber’ımız 27 yaşındadır.

Selin Kidil Burcu Nedir ?

9 Haziran da dünyaya gözlerini açan youtuber’ımız ikizler burcudur.

Selin Kidil Aslen Nereli ?

Selin Kidil’in babası Giresunlu olduğu için aslen Giresunludur.

Selin Kidil Kim?

Selin Kidil Kim? Haziran ayının 1993 yılında ailenin 2 Ci çocuğu olarak Istanbulda dünyaya gözlerini açtı annesi Yugoslav babası Giresunlu olan Selin Kidil maddi durumu iyi olan bir aile de yetişmiştir.

Selin Kidil Ailesi Annesi Babası Abisi Kimdir ?

Selin Kidil Ailesi 4 kişilik ailenin son üyesi olan Selin Kidil ‘in abisi San Francisco’da yaşamını devam ettirmekte. Babasını 5 yıl önce kaybeden Youtuber’ımız annesi çok sevdiğini söylemiştir.

Selin Kidil  Seslendirdiği Çizgi Film ?

Selin Kidil çocukluk hayali olan seslendirme sanatçılığı yaptığı Hızlı Ayaklar isimli çizgi filmi karakterlerinden Elif ve Hakanı seslendirmektedir. Çizgi film minikaGo da yayınlanmaktadır.

Selin Kidil  Oynadığı Sinema Filmi ?

Çocukluk hayallerinden seslendirme sanatçılığının yanında oyuncu olmak isteyen selin kidil ” Sar Başa ” isimli sinema filminde rol almıştır.

Selin Kidil Öğrenim Hayati  ?

Selin Kidil hayallerine koşar adımla ilerlemeye lise hayatında başladı Özel Moda Kadıköy Güzel Sanatlar Lisesinde Sinema televizyon bölümünde eğitim almıştır. Lisenin ismi sonradan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi olarak değişmiştir.

Selin Kidil Üniversite Eğitimi ?

Selin Kidil Üniversite Eğitimini  Tiyatro bölümü üzerine tamamladığı belirtilmiştir.

Selin Kidil Sevgilisi Var Mi ?

Selin Kidil videolarının  birinde bu soruya ” Sevgilim Yok ” cevabını vermiştir.

Selin Kidil Dini Görüşü Nedir ?

Selin Kidil Dini Görüşü Hakkında gelen soru ile video da Selin Kidil “Agnostiğim” cevabını vermiştir. Agnostisizm dini görüşler arasında Bilinmezcilik ve Bilinemezcilik anlamına geldiği belirtilmektedir.

Selin Kidil Döğmeleri Hakkında ?

Vücudunun 21 22 yerinde döğme bulunan Selin Kidil döğmeleri farklılık olsun die değil sevdiği için yaptırdığını söylemiştir.

Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu