Faydalı Bilgiler

Siyah Peynir Anlamı Nedir?, Ne Demek, Sosyal Medya

Siyah Peynir Anlamı Nedir? Ne Demektir?

Siyah peynir olayı, sosyal medyada ve canlı yayın platformlarında oldukça popüler olmaya başladı. Peki Siyah Peynir Nedir? Ne Demek Kısa Anlamı bu yazımızda bu konuya değineceğiz.

Genel anlamda bakacak olursak siyah peynir bir anlam ifade etmemektedir. Bu yazımızda siyah peynirden kısaca anlamı ve ne demek olduğundan bahsedeceğiz.

Siyah Peynir Nedir?

Bu yazımızda siyah peynir olayı ve anlamı hakkında tüm detayları anlatacağız. Çünkü “Google’a siyah peynir yazmayın” gibi ifadeler birçok yerde görülmektedir. Ancak bu sözler sadece çirkin bir şakanın ürünüdür. Gerçek anlamı dışında çağrışımlar için kullanılan bu peynir türü hakkında ilginç bilgiler yer almaktadır.

Google arama motoruna siyah peynir yazıldığı andan itibaren karşımıza. Birçok yasal boyutta girilmesi yasak olan cinsel içerikli ” siyah peynir izle” isimli birçok site çıkmaktadır. İnsanlar arasında müstehcen bir ifade olarak kullanmaktadır. Aslında bir çok kişi anlamını bilmeden de bu kelimeyi kullanmaktadır.

Siyah Peynir Nedir?

Siyah Peynir Ne Demek?

Aslında Siyah peynir Ağrı yöresinde sürekli üretimi yapılan bir peynir çeşididir. Siyah tuz ve salamura eklenerek yapılmaktadır. Siyah renginin tamamını eklenen tuzdan alır ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu peynir uzun süre bozulmaz ve oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

siyah peynir anlami
siyah peynir anlami

Son zamanlarda ise sosyal medyada ve canlı yayın platformlarında. Cinsel içerikli bir sitenin siyah peynir izle ismini kullandığı için birçok kişinin. Arama motorunda bu isimle arama yaptırılarak kişilerin kandırılmasına ve şakalaşmasına sebep olmuştur.

Siyah Peynir Anlamı Nedir?

Kısaca Siyah Peynir Anlamı, Afro-Amerikan ırkının iki üyesi arasındaki ahlaksız ve/veya cinsel bir ilişinkinin tamamlanması anlamına gelmektedir.

Siyah Peynir Olayi
Siyah Peynir Olayi

Siyah peynirin anlamı aslında çok eskilere dayanmaktadır. Cinsel içerikli sitelerin yükledikleri videoların başlıklarında ve alt başlıklarında “Siyah Peynir İzle” kelimesini kullandıkları için Google’da Siyah Peynir arattığınızda genellikle cinsel içerikli yasaklı sayfalarla karşılaşıyorsunuz.

Siyah Peynir Olayı Nedir? Nasıl Başladı?

Kısaca bahsetmek gerekirse Siyah peynir olayı, yasaklı sitelerin (Cinsel İçerikli Site) yöneticileri videolarının başlıklarını Siyah peynir yaparak Google arama sonuçlarında üst sıralarda çıkınca bu olay çıkmıştır. Google Güvenli Arama‘yı etkinleştirmemiş kullanıcılar, siyah peynir araması yaptıklarında bu cinsel içerikli yasaklı sitelerle karşılaşacaktır.

Kaynak : https://www.enedenolur.com/siyah-peynirin-anlami-nedir/

3/5 - (4 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu