Bilgisayar

CCleaner Bilgisayar Hızlandırma Programı 2021

CCleaner Programı bilgisayarının devamlı ilk alındığı günkü şeklinde kalmasını ve devamlı aynı performansı vermesini isteyen kullanıcılara bu konuda destek olmaktadır.CCleaner Bilgisayar Hızlandırma Programı  yardımıyla bilgisayarınızı tek butonla optimize edebilir sisteminize bakım yapmasını sağlayabilirsiniz.

CCleaner Programı Bilgisayar sisteminde  yer edinen gereksiz, atık dosyaları süratli bir halde temizlemektedir ve kayıt defteri üstünde yer edinen hatalar bu program yardımıyla onarılmaktadır bu sayede sisteminiz CCleaner programın yapmış olduğu işlem yardımıyla fazlaca daha emin, süratli ve performanslı iş yapmaktadır. Sisteminizi hızlandırmak mevzusunda ihtiyacınız olan temel programların içinde yer edinen CCleaner programı, Piriform Ltd. tarafınca ücretsiz bir şekilde kullananların kullanımına sunulmaktadır fakat isterseniz programı tam sürümünü para ödeyerek satın alma şansınız da mevcut. CCleaner programının parasız versiyonunun da işini oldukça iyi ve yeterli yaptığını da söylememiz mümkün, bunu programı kullandıktan sonrasında fazlaca daha iyi anlayacaksınız.

Yavaşlayan Bilgisayarı Hızlandırma

CCleaner programı ana menüsünde CCleaner, Araçlar, Kayıt Defteri ve Ayarlar sekmelerini bulundurmaktadır ve bu sekmeler yardımıyla kullanıcılara fazlaca kolay ve kolay bir kullanım sunmaktadır, kolay arayüzü ve düşük boyutu yardımıyla öteki programlar şeklinde bilgisayarınızı hızlandırmak yerine yavaşlatıp yormaz, aksine CCleaner programını kullandıktan sonrasında gözle görülür şekilde sisteminizin hızlandığını fark edeceksiniz.

CCleaner Programı oldukça sade ve güzel bir ara yüze sahiptir, Kullanım konusunda da oldukça ihtiyaca yönelik tasarlanmış bir Kullanıma sahip olan program sizlere güzel bir kullanım deneyimi sunmakta ve ihtiyacınız olan şeyi süratli bir halde karşılayıp sisteminizi süratli bir halde temizleyip, onarıp, hızlandırmaktadır.

CCleaner Sekmeleri ve İşlevleri

Kayıt Defteri: Kayıt defteri sekmesi, sisteminizin kayıt defterinde yer edinen ve sistem performansınızı düşüren hataları tarayarak bulur. Süratli bir taramanın arkasından kayıt defterinizde yer edinen tüm hataları size eksiksiz sunar ve size sunmuş olduğu bu hataları tek bir butonla kaldırıp bu hataları düzeltmenize olanak sağlar.
CCleaner: CCleaner sekmesi Bilgisayar sisteminde bulunan tüm dosyaları tarayarak gereksiz dosyaları ve atıkları tespit eder, kullanılmayan ve ihtiyacınız olmayan dosyaları görmenize olanak sağlar ve isterseniz Cleaner sekmesinin yapacağı taramanın arkasından tek bir butona tıklayarak bu gereksiz dosyaları sisteminizden tamamen kaldırabilir ve kullanmak için ek depolama kapasitesi kazanabilirsiniz. Bilgisayarınızın hard disk alanından en verimli şekilde yararlanır gereksiz dosyaları kendiniz tespit etme zahmetine girmezsiniz.

En İyi CCleaner En İyi Nasıl Kullanılır?

Araçlar sekmesi adı altında CCleaner Programı kullananların kullanımına başlangıç uygulamaları, program ekle/kaldır, sistem geri yükleme, dosya bulucu ve sürücü temizleme şeklinde çeşitli araçlar sunmaktadır, bu araçları kullanarak isterseniz sisteminizin çalışma hızını daha fazlaca arttırabilir ve büyük zahmetlerden kurtulabilirsiniz. Araçlar sekmesi adı altında yer edinen sekmelerin oldukça ergonomik bulunduğunu belirtelim.
Eğer sizde Bilgisayar sisteminizin yavaşladığını düşünüyorsanız ve Bilgisayar sisteminizi hızlandırmak adına yeni çözümler, Programlar arayışındaysanız sizlere CCleaner programını önerebiliriz. Program işini oldukça süratli yapmakta ve sunmuş olduğu kullanışlı özellikler işimizi kolaylaştırmaktadır.

[btn target=”true” link=”https://www.ccleaner.com/ccleaner/download/standard”]CCleaner İndir[/btn]

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu