Dini Bilgiler

Eşi ile İlişkiye Giremeyenler İçin Dualar

Eşi ile İlişkiye Giremeyenler İçin Dualar; Bir kimse eşi ile cinsel ilişkiye giremiyorsa bunun birçok sebebi olabilir. Fiziksel hastalıklar yaşlılık, şeker ve tansiyon hastalıkları, üriner sistem hastalıkları, kalp hastalıkları cinsel ilişkiyi engeller. Ancak genç olduğu halde her şey yolunda giderken. Birdenbire cinsel ilişkinin tamamen sönmesinin başka bir nedeni büyü olabilir. Şeytanlarla ve onların hizmetçileri ile anlaşmalar yapan gizli kapılar ardında iş çeviren kötü amaçlı büyücüler. Birçok kimsenin mutlu yuvasını kara büyülerle bağlamaya çalışıyorlar. Eğer sorun fiziksel sağlıkla ilgili değil de büyü ile ilgili ise. Bu içerikteki tavsiyelere göre hareket edebilirsiniz. Umulur ki şifa bulabilirsiniz. Dilerseniz diğer Dini Bilgiler yazılarımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eşi ile İlişkiye Giremeyenler İçin Dualar

Eşi ile İlişkiye Giremeyenler İçin Dualar

Erkekler eşleri ile cinsel birleşme sağlayamıyorsa ve bunun nedeni. Kara büyü ise bunun çözümü büyüyü bozmak için vefk yaptırmaktır. Herkes vefk yazabilir. Bu iş illa ki bir medyuma gitmeyi gerektirmez. Bu iş için piyasada birçok büyü kitabı var değerli okurlar.  Mesela bir kadın eşinin cinsel isteğine karşı soğuksa. Kadın ilişkiye girmek istemiyorsa ve sürekli bahaneler ileri sürüyorsa; porselen bir tabağa

“imraete nuhin, wemraete Lutin kaneta tahte abdeyni min ibadina salihiyn” ayetini 70 kez yazıp. Sonra bu porselen tabağa bal şerbeti ekleyip yazıların şerbetle karışmasını sağladıktan sonra. Bu şerbeti 7 gün boyunca kadına içirirse. Kadın cinsel isteksizliğinden kurtulur eşine ve evine daha sadık ve bağlı olmaya başlar [1]. Dilerseniz diğer  Kilo Almak İçin Dua Nihat Hatipoğlu – Detaylı Bilgiler yazımızada bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Esimle Iliskiye Girmek Icin Dua
Esimle Iliskiye Girmek Icin Dua

Erkeğin cinsel arzusunu eşine karşı arttırmak için; bir miktar tuz üzerine 51 kere;

We Darabe Lene meselen ve nesiye Halkah Kale men yuhyil idame ve hiyeRamim* kul yuhyihellezi enşeeha evvele marrah ve hüve bi külli halkin aliym” okumak ve ardından bu tuzu gece yarısı bir sobaya- ateşe atmak gerekiyor. Böylece cinsel isteksizliği veya iktidarsızlığı olan erkek; eşine tüm kalbi ile bağlanır ve aralarındaki sorunlar biter[2].

Eşimle İlişkiye Girmek İçin Dua

Web ortamında insanlar harıl harıl eşi ile ilişkiye giremeyenler için dualar araması yapıyor. Ancak karşılarına çıkan yüzlerce sitede çare yerine sakız gibi lafı uzatıp şişirmekten başka bir seçenek bulamıyorlar. Bu nedenle bu içeriğimizde denenmiş ve işe yarayan vefk ve uygulamalar sunduk.

Cinsel İlişkinin Kolay Olması İçin Dua

İlişkiden önce hangi dua okunmalı? Peygamber efendimizin cinsel ilişki öncesi okunmasını tavsiye ettiği duanın Arapçası, okunuşu ve anlamı.

Cinsel İlişkinin Kolay Olması İçin DuaBismillâhi Allahümme cennibnâ-ş-şeytâne ve cennibi-ş-şeytâne mâ razaktenâ
Anlamı:Allah’ın ismiyle… Ya Rab beni şeytandan uzaklaştır, şeytanı da bize in’âm ve ihsan buyurduğun şeyden uzaklaştır» demiş olsa, sonra o zevceyn arasında evlâd takdîr olunursa o çocuğa ebediyyen şeytan zarar veremez.” (Buhârî, Deavât, 54)
Cinsel İlişkinin Kolay Olması İçin Dua

Kaynak:

[1]:  Mustafa İloğlu Gizli ilimler Kitabı 5. Cilt -sayfa 1.121

[2]: Havas gizli ilimler kitabı 5. Cilt sayfa 1.122

[3]: Mahmud Sami Ramazanoğlu, Dualar ve Zikirler, Erkam Yayınları

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu