Teknoloji

Ghostegro Web Giriş – 2022 – Kesin Bilgi!

Ghostegro Web Giriş; Karşı taraf fark etmeden onunla ilgili tüm özel paylaşımları size gösterdiğini iddia eden bir uygulama olan Ghostegro web giriş artıları ve eksileri ile bu içerimizde. Aslında ücretsiz olan bu uygulama reklamları kaldırmak için ayda 2 dolar ödeme istiyor. Böylece reklamsız kullanım imkanı sunmaktadır.

İnstagram gizli hikayelere bakmak için de ayda 3 dolar ödemeniz gerekiyor değerli okurlar. Ayda 30 dolar ödeyenler için sınırsız gizlilik görme imkanı da var. Ancak internet dünyasında çok temel ve yazılı olmayan bir kanun vardır. Eğer bir ürün uygulama bedava ise, ürün kullanıcının bizzat kendisi olmaktadır. Bedava hiçbir şey sunulmamaktadır.

Ghostegro
Ghostegro

Bu tür uygulamaların kullanıcılara dijital olarak imzalattığı şartlara iyi odaklanmakta yarar var. Ghostegro web giriş gerçekten ücretsiz de sunulursa; bundan bir kazanç elde etmeden sunması mantık dışıdır. Ya bilgiler toplanıp reklam ajanslarına pazarlanıyordur ya da bilgiler başka yerlerde kullanılıyordur. Bu yüzden ava çıkarken avlanmak hiç de imkansız değildir.

Ghostegro Web Giriş

Uygulama indirirken mesela Ghostegro web giriş yapmak isteyenlerin öncelikle kişisel verilerin nasıl alındığını anlamaları gerekiyor. Her bir ürün için gizlilik politikasını okumak, uygulamayı kullanmak isteyenlerin sorumluluğundadır ve bu politikalar; son derece ayrıntılı ve şirketin lehine hazırlanmaktadır. Telefonunuzu MAC adresinden IMEI numarasına kadar her bilgi bu tür ürünleri bedava sunan şirketlerin eline geçiyor.

Bu da dikkat edilmesi gereken bir ödündür değerli okurlar. Başkalarının instagram gizli hikayelerine erişeceğim derken kendi hayatınızı hikaye haline getirme riski her zaman var.

Bu zor şartları kabul ediyorum diyorsanız öncelikle ücretsiz programlar yerine gizlilik sözleşmesi katı olmayan ücretli servisleri tercih etmeniz bir kademe daha güvenli olur. Ghostegro web giriş yaparak başkalarının gizli hikayelerine erişmek istiyorsanız; Google Play üzerinden programı indirebilirsiniz.

5/5 - (2 votes)

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu