Sosyal Medya

Letgo Mesajlar ve Bildirim Gelmiyor Sorunu (Çözüldü)

Letgo Mesajlar ve Bildirim Gelmiyor 2023 (Kesin Çözüm); Letgo, lokasyon bazlı yakın çevre ile ikinci el alışverişi kolaylaştıran ve milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen bir uygulama olarak öne çıkmaktadır. Bir çoğumuzun kullandığı Letgo uygulaması son güncellemeden sonra bildirim sorunu yaşamaya başladı.

Letgo mesajı gelmiyor bildirimi çözüm yöntemine yazımızın devamında yer verdik. Ayrıca bu yazımızda yeni mesajlar için bildirimleri nasıl etkinleştiririm?, Letgo mesajlar gelmiyor bildirim gelmiyor sorunu çözümü ve bildirim kapatma yöntemini paylaşacağız.

Letgo Mesajlar Gelmiyor
Letgo Mesajlar Gelmiyor

Enrique Linares, Alec Oxenford, Jordi Castello tarafından kurulan letgo, ana merkezi New York’ta bulunmaktadır. Letgo, kullanıcıların ikinci el eşya satmasına olanak tanıyan bir web sitesi ve mobil uygulamadır. İlk olarak 2015 yılında yayınlanmıştır.

Genel merkeziNew York, ABD
SahibiEnrique Linares
Kuruluş tarihiOcak 2015
letgo

Letgo Mesaj Bildirimi Gelmiyor Çözümü

Letgo uygulamasının son güncellemesinden önce, satışa sunduğunuz bir ürün için birisi size mesaj gönderdiğinde bildirim alıyordunuz. Son güncellemeden sonra Letgoda mesajlar gelmiyor bildirim gelmiyor sorunu ortaya çıkmaya başladı. Bu sorunu çözmek için telefonumuzda bazı ayarlar yapmamız gerekiyor.

iPhone İçin Ayarlar

İlk olarak ; Telefonun ayarlarından

  • Telefonunuzun ayarlarına gidin,
  • Aşağı kaydırın ve Letgo ya basın,
  • Bildirimler”e gelin,
  • Bildirimlere İzin Ver” seçeneğinin işaretli olduğundan emin olun (yeşil olmalıdır)

Android İçin Ayarlar

İlk olarak ; Telefonun ayarlarından

  • Uygulamalara gidin (Uygulamalar, Uygulama Yöneticisi veya Uygulamalar olarak da adlandırılabilir)
  • Aşağı kaydırın ve Letgoya gelin,
  • Bildirimler”e girin,
  • Bildirimleri göster” kutusunun işaretli olduğundan emin olun (yeşil olmalıdır).

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu